• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

Deleted User - 204368

Vendég
Nem tudom, miért folyton ezen lovagolsz...:eek:
KÉPTELENSÉG felzárkózni ennyi idő alatt @bere007-hez, és még sokakhoz itt a fórumon...
mert ti meg azon lovagoltok h inkorrekt az event. igen felfogtuk nem tetszik sokaknak. de ez van tovább kell lépni. nekem tetszik az event végre próbálják kiegyensúlyozni az egészet. kevés az idő? igen kevés. érdekel vkit? igen csak senki nem tud tenni ellene. régebbi eventek alatt is volt h "nem kell mindenkinek minden eventben jól szerepelni. ugye a kis szintűek szívtak a varászakadémián. most fordul kocka mert azok szívnak akik "aránytalanná" tették városukat. nem kell mindenkinek jól szerepelnie az eventeken
van gyorsító ezért kell raktározni. én fel tudnék rántani röhögve 6 manut 6 műhelyet ha akarnék 2 hét alatt.
 

SirSmithy

Veterán
mert ti meg azon lovagoltok h inkorrekt az event. igen felfogtuk nem tetszik sokaknak. de ez van tovább kell lépni. nekem tetszik az event végre próbálják kiegyensúlyozni az egészet. kevés az idő? igen kevés. érdekel vkit? igen csak senki nem tud tenni ellene. régebbi eventek alatt is volt h "nem kell mindenkinek minden eventben jól szerepelni. ugye a kis szintűek szívtak a varászakadémián. most fordul kocka mert azok szívnak akik "aránytalanná" tették városukat. nem kell mindenkinek jól szerepelnie az eventeken
van gyorsító ezért kell raktározni. én fel tudnék rántani röhögve 6 manut 6 műhelyet ha akarnék 2 hét alatt.
Nekem kiegyensúlyozott a városom... de szép fujhatom, amikor minden 3-4 küldi felderítés/technológia/viziopor, úgy hogy nincs mit kutatnom és 2,5 nap a felderítés. Ez így gyakorlatilag nem játék, hanem csak várok folyamatosan...
 

GreenKnight

Veterán
Ez így gyakorlatilag nem játék, hanem csak várok folyamatosan...
Majd ha a techfa végére érsz és se event nem lesz, se épp bajnokság, se más, akkor rájössz, hogy nincs is mit csinálni. Ha tudsz 3 óránként belépsz, leszeded a termeléseket, elindítod az újakat (kb. 1 perc) és ismételten vársz 3 órát. Ez a játék az időről és a türelemről szól. Akinek nincs türelme, annak legyen elég gyorsítója vagy gyémántja.
Örülj neki, hogy csak 2,5 nap a felderítésed, nekem a duplája. Ezért gyártok vízióport, vagy gyorsítom a felderítést.

Ja, hogy már Te vagy abban a helyzetben, aki rosszul járt a változtatással és akkor már rögtön változik a stílus és már mégsem olyan szép és csodás. Erre mondják, hogy Isten nem ver bottal. Most legalább látod, hogy amikor más reklamál, akkor nem csak hisztizik és okoskodik és nem tud gondolkozni, hanem tényleg lehet valami a dolog mögött. Most legalább Te is átérzed ezt. Ha másra nem, erre legalább jó ez az event, hogy páran feleszmélnek a csőlátású világukból...
Kettőnk között annyi a különbség, hogy én a fagolyó-hívők siránkozása miatt bekövetkezett módosítás miatt reklamáltam. Továbbra is tartom az akkor állításaimat, bár néhány már értelmezhetetlen az új rendszerben (pl. "végig" csinálni az eventet a végtelenítés után)
A játékot még mindig élvezem, tervezek is, csak úgy nehéz, hogy menet közben változnak a szabályok a folyamatos siránkozás miatt. 2 héten belül felhúztam 2 építővel 3 darab 24-es manut és 2 darab 26-os műhelyt, majd kiderül, hogy teljesen feleslegesen. Ez a szívatás, nem az, hogy előre meghirdetnek valamit, amire van időd felkészülni.
A tapasztalatom is azt mutatja, hogy csökkent a termeléses feladatok aránya, mert műhelyes termelést eddig egyszer kaptam, de a felderítés/kutatás/víziópor kombóból már a negyediket csinálom. Ha ezt előre tudom, akkor nem zsibbasztom magam a műhelyek felhúzásával, mert a meglevő műhelyekben az így elhasznált gyorsítókkal simán meglett volna minden. Még marad is szerintem.
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Majd ha a techfa végére érsz és se event nem lesz, se épp bajnokság, se más, akkor rájössz, hogy nincs is mit csinálni. Ha tudsz 3 óránként belépsz, leszeded a termeléseket, elindítod az újakat (kb. 1 perc) és ismételten vársz 3 órát. Ez a játék az időről és a türelemről szól. Akinek nincs türelme, annak legyen elég gyorsítója vagy gyémántja.
Örülj neki, hogy csak 2,5 nap a felderítésed, nekem a duplája. Ezért gyártok vízióport, vagy gyorsítom a felderítést.
Látszik, h nem olvasol. “Nincs mit kutatnom” = techfa vége.
Epp emiatt vagyok csalódott, h csinálnék valamit, de várnom kell a vizioporra vagy a felderítésére. Gyakorlatilag nem változott semmi az event miatt. Nem kell gyakrabban belepnem, mást csinálni, a rutin ugyanaz maradt
 

GreenKnight

Veterán
Látszik, h nem olvasol. “Nincs mit kutatnom” = techfa vége.
Epp emiatt vagyok csalódott, h csinálnék valamit, de várnom kell a vizioporra vagy a felderítésére. Gyakorlatilag nem változott semmi az event miatt. Nem kell gyakrabban belepnem, mást csinálni, a rutin ugyanaz maradt
Akkor meg mit csodálkozol? Ez van amúgy is.
 

DeletedUser3317

Vendég
Át tudjátok nézni a küldetéslistát légyszi, hogy aki nem tud angolul, az is értse? Néhány nincs lefordítva magyarra.:oops:

Nekem eddig nagyon bejön az event, csak annyit kérdeznék, hogy a szinthez kötött fatermelős dolog, az mindenkinél fa?... Csak mert én eladtam még az ősidőkben az összeset, mert a márvány a bónuszom.:(
 

DeletedUser3108

Vendég
mert ti meg azon lovagoltok h inkorrekt az event
Egyszer véleményeztem a várható eventet a bétás visszajelzések alapján. Emlékeim szerint NEM emlegettem "inkorrektséget", csupán a saját meglátásaimat írtam le. A bevezetett változtatások után meg sem nyilvánultam, nemhogy siránkoztam volna.
ugye a kis szintűek szívtak a varászakadémián
Ez az állítás megint csak erősen téves, ugyanis a varázsakadémia szintje nem függ attól, hogy melyik fejezetben jársz. Én személy szerint akkor húztam fel az akadémiámat 5. szintre, amikor megjelent a kombináló katalizátor bűbáj.
nem kell mindenkinek jól szerepelnie az eventeken
Csak Neked, ugye? ;)
van gyorsító ezért kell raktározni. én fel tudnék rántani röhögve 6 manut 6 műhelyet ha akarnék 2 hét alatt.
Annyira örülök, hogy Te ilyen okos, és előrelátó vagy! :)
Legyen szép napod, és további jó játékot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5200

Vendég
sziasztok én kezdő vagyok 1500 pontos .nagyon vártam ezt az eseményt de most komolyan elment a kedvem a játéktól
kaptam egy olyan feladatot 900 márványt gyártsak ami a jelen helyzetembe 4 db márványkészítő 4 szinten kb 3-4 nap ha nem több komolyan ezek után kinek nem megy el a kedve a játéktól egy nagynak ez a kérés 3 óra míg kicsiknek 3-6 nap gratulálni tudok a készítőknek hogy a kicsikkel így ki csesznek és el lehetetlenítik a játék
 

DeletedUser3108

Vendég
sziasztok én kezdő vagyok 1500 pontos .nagyon vártam ezt az eseményt de most komolyan elment a kedvem a játéktól
kaptam egy olyan feladatot 900 márványt gyártsak ami a jelen helyzetembe 4 db márványkészítő 4 szinten kb 3-4 nap ha nem több komolyan ezek után kinek nem megy el a kedve a játéktól egy nagynak ez a kérés 3 óra míg kicsiknek 3-6 nap gratulálni tudok a készítőknek hogy a kicsikkel így ki csesznek és el lehetetlenítik a játék
Szia,
A feladatok által kért mennyiségek szintfüggőek. Nem emlékszem a pontos mennyiségre, de nekem huszonakárhány-ezret kellett legyártanom. :)
Nem tudom, van-e fenséges fabrikálás bűbájod, de azzal tudod növelni a termelést.
(Nem tudok ránézni a városodra, mert -gondolom- Te Winyandor-on játszol.)
 

DeletedUser5132

Vendég
Sziasztok
Nekem úgy tünik mintha inkább növelték volna, zsinorba 4szer kapom a gyárts 3 szerszámos ládát, ez a véletelen generátor minden játékosnál csak 1 küldetést keverget, mert így nem csoda hogy mindig ugyanaz ismétlődik.
Más is járt már így?

"A szinthez kötött műhyelyes termeléseket kérő küldetések előfordulási lehetőségét csökkentettük - átlagosan 30%-kal."

 

DeletedUser5200

Vendég
Szia,
A feladatok által kért mennyiségek szintfüggőek. Nem emlékszem a pontos mennyiségre, de nekem huszonakárhány-ezret kellett legyártanom. :)
Nem tudom, van-e fenséges fabrikálás bűbájod, de azzal tudod növelni a termelést.
(Nem tudok ránézni a városodra, mert -gondolom- Te Winyandor-on játszol.)

szia sajnos nincs mert még ki sincs fejlesztve nem tartok még ott

igen ott játszom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Ez az állítás megint csak erősen téves, ugyanis a varázsakadémia szintje nem függ attól, hogy melyik fejezetben jársz. Én személy szerint akkor húztam fel az akadémiámat 5. szintre, amikor megjelent a kombináló katalizátor bűbáj.

Csak Neked, ugye? ;)!
a kis szintűek sírtak h a víziópor miatt nem tudnak haladni mert nincs miből. nem a varázsakadémia a lényeg hanem az h nincs. erre írták h nem kell mindenkinek megcsinálnia az eventet. most ez a kijelentés fordul a visszájára :)
és ja ameddig én megkapom amit akarok addig nem érdekel. ugye mikor én panaszkodtam h az embereknek a manu trió nagyobb mint az elfeknek kiröhögtek emiatt és senkit nem érdekelt az igazságtalanság. na most engem tényleg érdekelnie kéne h egyesek rosszul járnak?
 

bere007

Veterán
legalább akik később kezdték a játékot felzárkóztak

Mert te ezzel azt hiszed, hogy fel fogsz zárkózni? Tényleg ennyire naív vagy? :D:D Egy eventtel hova zárkózol fel úgy mégis? Több, mint 2 év hátrányt 1 eventtel? :D:D Kezdted volna el akkor, amikor mi és akkor most nem sírna a szád amiatt, hogy előrébb állunk. Mi abban a pár évben már itt voltunk és csináltuk, amikor te még nem is tudtad, hogy mi ez. És akkor most meg duzzogsz és azért osztod az észt, hogy nem tartasz ott, ahol mi és ez igazságtalan? Egy picit el vagy szállva ezekkel, nem gondolod? Mi sem kaptunk semmit ajándékba, mindenért megdolgoztunk. Te is tedd ezt és akkor majd behozod a hátrányt. De ne a játék tervezőitől várd el azt, hogy segítsenek ki ebben. Dolgozz meg érte pont úgy, mint ahogyan mi is tettük. Sőt neked még csak annyit sem kell tenned a rengeteg áldás, bűbáj, portálprofit korában. A régi tempókhoz képest most röhögve végigmennénk a fán azzal az energiával, amit mi anno belefektettünk 1-2 fajnál...

van gyorsító ezért kell raktározni. én fel tudnék rántani röhögve 6 manut 6 műhelyet ha akarnék 2 hét alatt.

kb 2ezer óra gyorsító ott van a raktárban. ;) Az más kérdés, hogy ilyenekre nem használtam, mivel számítottam arra, hogy ezt úgysem fogják így hagyni és nem akartam úgy megszívni, mint ahogy green járt. Szerintem nem kell kioktatnod senkit arról, hogy mit, hogyan csináljon. Főleg nem azokat, akik régebb óta itt vannak, mint te.


ugye mikor én panaszkodtam h az embereknek a manu trió nagyobb mint az elfeknek kiröhögtek emiatt és senkit nem érdekelt az igazságtalanság

Még mindig ezen hisztizel? Ezen már túl kellene lépni, nem gondolod? Már régen volt, jól kiröhögtünk téged és ennyi. :D:D:D


Kettőnk között annyi a különbség, hogy én a fagolyó-hívők siránkozása miatt bekövetkezett módosítás miatt reklamáltam.

Ha jól tudom eredetileg nem volt ott a víziópor a felderítés mellett, hanem csak a kutatás volt és pont az általad fagolyó-hívőknek nevezett (amúgy ez nagyon kulturált kifejezés, de a valós jelentésével tisztában vagyunk...) lett a por mellé rakva. Akkor most az is baj? Ja, hogy az már nem baj, mert azzal Neked is könnyebb lett. Milyen érdekes. Ami változás Neked is jól jött, arról hallgatsz, de ami rosszul, azért meg szidod azokat, akik a jót is kiharcolták. Érdekes véleményed van, mit ne mondjak... :D

Ez a szívatás, nem az, hogy előre meghirdetnek valamit, amire van időd felkészülni.

Na itt van megint a ferdítés. Mikor is volt ez hivatalosan kihirdetve, hogy ilyen feladatok lesznek? Ha jól tudom, akkor az event kezdetekor volt a leírásban, tehát az előre meghirdetett dolog, az egy időben jött az eventtel. Addig a másodpercig semmi féle hivatalos Inno áltál kibocsájtott info nem jött erről. Az elvengems az nem az, a béta az csak egy támpont és az sem hivatalos és nem fix info. Az más kérdés, hogy azt annak vetted és azért elpocsékoltál egy csomó gyorsítót, amiért most (mondjuk jogosan) ki vagy bukva (én is ki lennék). Az nem a reklamálóknak a hibája, hanem annak a hibája, aki a nem hivatalos oldalakat készpénznek veszi. Én ezért nem gyorsítókkal építkeztem, mivel gondoltam, hogy annyi reklamáció lesz, hogy úgyis változtatni fognak.
 

gilingalang

Veterán
Még hogy mindig csak a vízilópor... Dehogy is, csak átlag minden második. Közte jön szerszámosdoboz is! ;)

Szarkazmust félretéve, a küldetések teljesítésének lassítása szempontjából ez egy rendkívül jól sikerült event.
Ahh, nem sikerült félretenni, nekifutok még egyszer...
A barnamaci szuperjó lett, talán két kaland és fel is húzzuk maxra!
Feladom.

Mindenesetre csapaton belül kezd kialakulni egy érdekes "ma ki járt rosszabbul" házi bajnokság, komoly nevezések vannak. Azért nagyon nem keseredünk neki, mert látszik, hogy még kísérleti stádiumban van ez az új rendszer. Csiszoljátok kitartóan, köszi!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mert te ezzel azt hiszed, hogy fel fogsz zárkózni? Tényleg ennyire naív vagy? :D:D Egy eventtel hova zárkózol fel úgy mégis? Több, mint 2 év hátrányt 1 eventtel? :D:D Kezdted volna el akkor, amikor mi és akkor most nem sírna a szád amiatt, hogy előrébb állunk. Mi abban a pár évben már itt voltunk és csináltuk, amikor te még nem is tudtad, hogy mi ez. És akkor most meg duzzogsz és azért osztod az észt, hogy nem tartasz ott, ahol mi és ez igazságtalan? Egy picit el vagy szállva ezekkel, nem gondolod? Mi sem kaptunk semmit ajándékba, mindenért megdolgoztunk. Te is tedd ezt és akkor majd behozod a hátrányt. De ne a játék tervezőitől várd el azt, hogy segítsenek ki ebben. Dolgozz meg érte pont úgy, mint ahogyan mi is tettük. Sőt neked még csak annyit sem kell tenned a rengeteg áldás, bűbáj, portálprofit korában. A régi tempókhoz képest most röhögve végigmennénk a fán azzal az energiával, amit mi anno belefektettünk 1-2 fajnál...
kb 2ezer óra gyorsító ott van a raktárban. ;) Az más kérdés, hogy ilyenekre nem használtam, mivel számítottam arra, hogy ezt úgysem fogják így hagyni és nem akartam úgy megszívni, mint ahogy green járt. Szerintem nem kell kioktatnod senkit arról, hogy mit, hogyan csináljon. Főleg nem azokat, akik régebb óta itt vannak, mint te.
Még mindig ezen hisztizel? Ezen már túl kellene lépni, nem gondolod? Már régen volt, jól kiröhögtünk téged és ennyi. :D:D:D
szerencsére én az új szerveren játszok így nem kell behoznom több év lemaradást. véletlen műve mondjuk. miért lenne igazságtalan? megdolgoztatok érte nem sajnálom tőletek de ti se sajnáljátok a kisebbektől azt h ők eredményesebben tudnak szerepelni a techfa tartományok miatt. mindenki a saját szintjén nézze a világot. azért mert nem vagyok itt több éve akkor nem lehet jó a véleményem? nekem lehet saját kialakult megfigyelésem?
én ezen rég túl léptem mit érdekel az engem úgy se szoktam kalandozni mert semmit nem nyersz vele. csak ugye ott épp egy olyan dolgot mondtam ami teljesen jogos volt hisz hátrányba volt az adott faj. most ti vagytok hátrányba azért mert nagyok vagytok. kényelmesen hátra dőlve viszem az eventet nekem ez így tökéletes :) megnyugvással tölt el mikor látom h panaszkodik a nép mert "igazságtalan".
 
Fent