• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

DeletedUser4917

Vendég
Megnéztem a filmet , ha mondjuk a panda etetése után valaki rádob a barna medvére 10 kisállateledelt képződik rendesen az alapvető áru :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
csak nekem tűnik a polar bear a bajnoki csökkentésével haszontalannak a többi mellett?
 

DeletedUser3317

Vendég
Tök jól hangzik! :D Hasonló felépítésű lesz a kulcsok/gömbök beváltása, mint a sellők esetében? (Mármint minden egye beváltás után újrakeveri a "paklit" a rendszer?)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Tök jól hangzik! :D Hasonló felépítésű lesz a kulcsok/gömbök beváltása, mint a sellők esetében? (Mármint minden egye beváltás után újrakeveri a "paklit" a rendszer?)
mint mendegyikbe azon nem változtattak
 

Mr.Dog

Újonc
Nekem is tetszik Esetleg a kívánság kutakról lehet tudni valamit? Mikor lesz a napi exkluzív, vagy hogyan mikor mennyit lehet begyűjteni? Van esetleg feladatsor?
 
Utoljára szerkesztve:

Monster242

Újonc
Sziasztok!
Nekem máris lenne egy észrevételem. A 10. küldetésnél nincs választási lehetőség. 2 kosár élelmiszert kell termelni, és nem lehet helyette 3 fejlett szerszámot választani, ahogy a kiírásban volt.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
Nekem máris lenne egy észrevételem. A 10. küldetésnél nincs választási lehetőség. 2 kosár élelmiszert kell termelni, és nem lehet helyette 3 fejlett szerszámot választani, ahogy a kiírásban volt.
Ha az elvengems-ről beszélsz, akkor az nem választhatót jelent, hanem vagy ezt kapod vagy azt. Amúgy pedig hivatalos kiírás nincs, tehát nem igazán értem, hogy mihez képest van észrevételed. Főleg itt.
 

Tejinashi

Erős harcos
Valaki nagyon okos volt. Ugyanolyan színű a kulcs, mint a háttér, így elég nehéz néha megtalálni a kulcsot...
 

DeletedUser1045

Vendég
Sziasztok! :) Elküldené valaki az őszi csillagjegyek feladatsorát?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4590

Vendég
Ezt hogyan kell értelmezni: "Termelj 2 díszes oszlopot egy olyan épületben, amely a jelenlegi előrehaladási szinteden áll (minimumszint: az előző fejezetbeli)" Honnét tudom, hogy mi a minimum szintem az előző fejezetben, márványmanufaktura esetén ? Jelenleg 4 különböző szintű
márványmanufakturám van. Nincs túlbonyolítva? (ELEMENTÁL vagyok.)
 
Fent