• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

Moana28

Felderítő
Nálam Win 7, szintén laptop, a mai frissítés óta szinte lehetetlen belépni. Ha beenged, akkor nagyon lassú, újratöltésnél meg nem enged vissza:/
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok, ez mennyire normális ?
" Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport."

Ép volt a kutatási fán kész kutatás csak nem volt kiváltva így megcsináltam, jelezte is hogy kész a feladat, meg is kaptam érte a kulcsokat, aztán következő feladat újra pontosan úgyanez, vagyis közvetlen egymás után 2x ezt dobta! Utána volt talán 2 feladat , ha jól emlékszek egységek gyártása és bűbájtöredék szerzése, aztán megint "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport." kb 2 perc alatt harmadszorra kaptam meg, most abba is hagytam az egészet... majd ha lenyugszom folytatom, de azért ez mi már?
 

Moana28

Felderítő
Sziasztok, ez mennyire normális ?
" Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport."

Ép volt a kutatási fán kész kutatás csak nem volt kiváltva így megcsináltam, jelezte is hogy kész a feladat, meg is kaptam érte a kulcsokat, aztán következő feladat újra pontosan úgyanez, vagyis közvetlen egymás után 2x ezt dobta! Utána volt talán 2 feladat , ha jól emlékszek egységek gyártása és bűbájtöredék szerzése, aztán megint "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport." kb 2 perc alatt harmadszorra kaptam meg, most abba is hagytam az egészet... majd ha lenyugszom folytatom, de azért ez mi már?
Szia, én 3x3 szerszámos láda után kaptam 3x10 tp felhasználásátXD Uánna kosár élelmet... még tegnap:) Aztán kosár élelmet. Ma reggel meg szintén 3 szerszámos láda lett volna...csak közbe váltott 6 fejlett szerszámra...
 

Mihaszna

Veterán
Mintha a Magasságok Trónja leírását látnám (az eddigi hozzászólások alapján)

"Ez a misztikus Templom több kérdést vet fel, mint amit megválaszol, mindenesetre jó hírnevet ad számodra"

Kicsit átvariálva:

Ez a misztikus Event több kérdést vet fel, mint amit megválaszol, mindenesetre (ha megoldod a feladatokat) jó hírnevet ad számodra
:D :D :D
 

Deathfolk

Veterán
Szia, én 3x3 szerszámos láda után kaptam 3x10 tp felhasználásátXD Uánna kosár élelmet... még tegnap:) Aztán kosár élelmet. Ma reggel meg szintén 3 szerszámos láda lett volna...csak közbe váltott 6 fejlett szerszámra...

Ez is kellemes :) de ha ilyen szemét módon dobálja a feladatokat akkor ez a event nekem lehet nem lesz hosszú életű... Nem tudom miért jó az ha elveszik az ember kedvét viszonylag már az elején...:(
 

Deathfolk

Veterán
Na tovább mentem de most meg közvetlen egymás után 2x gyűjtsek 7 ereklyét... nem hiszem el hogy ez normális...

Szerk. megcsináltam ezt is , aztán 3 találkozó és most megint újra 7 ereklye... 4 feladatból 3x 7 ereklye... Ha ép nem lenne bajnoki akkor ez nagyon nagy szívás lenne!
 
Utoljára szerkesztve:

*HighlyEffective*

Erős harcos
Most mondták a facebook live kérdezz-felelekben, hogy ez a véletlenszerű feladatsor velejárója. A mackóruhás ember mosolyogva mesélte, hogy ő meg milyen szerencsés volt, mert 2x egymás után kapott bűbáj-töredék gyűjtés feladatot, amit ő könnyű szerrel meg tud csinálni. Úgyhogy, egyszer fenn, egyszer lenn. Ők ebben nem látnak problémát...
 

DeletedUser5185

Vendég
Ép volt a kutatási fán kész kutatás csak nem volt kiváltva így megcsináltam, jelezte is hogy kész a feladat, meg is kaptam érte a kulcsokat, aztán következő feladat újra pontosan úgyanez, vagyis közvetlen egymás után 2x ezt dobta! Utána volt talán 2 feladat , ha jól emlékszek egységek gyártása és bűbájtöredék szerzése, aztán megint "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport." kb 2 perc alatt harmadszorra kaptam meg, most abba is hagytam az egészet... majd ha lenyugszom folytatom, de azért ez mi már?
Szia nem vagy egyedül, én is ugyanígy jártam, sőt olyan is történt, hogy elkezdtem a kért gyártást a 3 szerszámos dobozt, és mire majdnem legyártottam, megváltozott a feladatsor, 4 db fejlett szerszámra
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Szintén zenész :( Annyi, hogy nekem 3 bűbáj volt a 2 felderítés között. És nekem a szerszám mellé még 10 tp-t is be kéne gyűjtenem.
Elkezdtem a 15 víziópor összegereblyézés, már 11 meg volt. Supportra írtam, hogy állítsák vissza a 3 bűbáj megszerzése utáni állapotot, várom a választ.
Mivel hetek óta direkt nem indítottam barkácsolást, hogy gyűljön az eventre a KK, ez elég mély gyomros.
Megjött a válasz a supporttól:
"Kedves *HighlyEffective*,

Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél velünk.
Sajnos a mai frissítés némi zavart okozott, emiatt változott meg a küldetésed. Ezt a küldetést most elfogadjuk neked, így a befektetett időd és a nyersanyagod nem vész kárba és tovább haladhatsz a küldetésekkel. Elnézésedet kérjük a hibáért. További szép estét és jó játékot!

Üdvözlettel:
Dyvenil
Játékmoderátor"

És valóban egyik pillanatról a másikra, "magától" ki lett pipálva az aktuális küldetés. Aki hasonló cipőben járt, annak érdemes szintén nyitni egy support jegyet ;)

Ráadásul, igazán nem panaszkodhatom, mert most 2 teljes feladatot is meg tudtam oldani mielőtt újra beadta a tartomány felderítést... :(
 

Micu65

Felderítő
Szia nem vagy egyedül, én is ugyanígy jártam, sőt olyan is történt, hogy elkezdtem a kért gyártást a 3 szerszámos dobozt, és mire majdnem legyártottam, megváltozott a feladatsor, 4 db fejlett szerszámra

Nekem is nagyon "jólesett", hogy tegnap délután elindítottam a műhelyeimben az 1 napos szerszámos doboz készítést, majd mire (ma délután) már majdnem készen lettem, addigra megláttam, hogy fejlett szerszámot kell termelnem. Legalább a feladatban maradt volna meg, hogy befejezzem, mert így (nem számolva, hogy mi óta készítettem potyára) 3 órát buktam.

Utána jött a következő "véletlen" háromszor egymás után, hogy "deríts fel 1 tartományt, vagy fedezz fel egy tudást, vagy ..."
De ahogy elnézem a véletlenszám generátor elég érdekes, mert a 3 felderítés előtt volt a fejlett szerszám, és most megint fejlett szerszámot készíthetek.

És ehhez még a másik véletlen, hogy másnál ugyan így jön.
 

DeletedUser3

Vendég
És valóban egyik pillanatról a másikra, "magától" ki lett pipálva az aktuális küldetés. Aki hasonló cipőben járt, annak érdemes szintén nyitni egy support jegyet ;)
Igen, aki ilyet tapasztal, az írjon. A mai frissítéssel - amivel a varázslatos műhelyek kétszer számítanak - újra randomizálódtak a feladatok. Akinél ez problémát jelent, írjatok nekünk és el fogjuk fogadni a küldetést, így nem veszik kárba az eddig befektetett nyersanyag és idő.

Akinél szerverproblémát ír ki a játék: Nem tapasztaltunk problémát, többször ellenőriztük a szervert. Érdemes megnézni, hogy minden alkalmazás (tűzfal, miegymás) megfelelően van-e beállítva.
 

bere007

Veterán
Szerintem tök jó ez az event, nem értem, hogy mi a gond. Már szereztem vagy 3-400 bigyót. :D:D

Mikor fordul a kocka. :D

Amúgy meg rohadtul örülök, hogy egyeseknek még a fagolyó is bonyolult lenne. Én pont ezen küldetések miatt húztam fel (nem kevés anyag és gyorsító használatával) 3 manut 24-esre és 2 műhelyt 26-osra. Most meg kiderül, hogy gyakorlatilag felesleges volt. Cserébe gyárthatom a 15-ös vízióporokat, mert nekem a felderítés 5+ napos, kikutatni való technológiám meg már nincs.
Nem mellesleg még nagy termelőt kérő feladatot nem kaptam a tervezhető első 30-ban levőn kívül, de felderítésből már 2 beérkezett. Köszönjük a reklamálóknak...

Fogadd meg a saját tanácsodat, amit nem is olyan régen tettél, de ha elfelejtetted volna, akkor idézem. :D

próbálja meg mindenki ÉLVEZNI a játékot és ne görcsöljön rá egy-egy eventre, feladatsorra. Engedje el, amit nem tudott megszerezni és próbáljon meg örülni annak amit kapott és abból kihozni a maximumot.


És a másik kedvencem. :D

Hát ma én se! A kapott feladványaim ebben a sorrendben:
- Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport.
- Szerezz 4 vízióport.
- Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport.

Hiszen nem olyan régen pont Te világítottál rá az új feladatok szükségességére és, hogy ez mennyire jó dolog, de ha elfelejtetted volna, idézem. :D

Nem érzem "befenyítésnek", inkább a következőkről lehet szó:
- a majdnem 1 hónapos eventet ne csináld meg 3 nap alatt
- ne tudjál annyi cuccot összeszedni a 60 fölötti ismétlődő feladatokból
- egy csomó 1-es manu és műhely lerakásával ne lehessen megoldani az eventet


Azt ki és hol mondta, hogy az eventet mindenkinek végig kell tudnia csinálni? Az első eventemen én is nagyjából így voltam, ettől függetlenül örültem annak ami kaptam.

Ja, hogy már Te vagy abban a helyzetben, aki rosszul járt a változtatással és akkor már rögtön változik a stílus és már mégsem olyan szép és csodás. Erre mondják, hogy Isten nem ver bottal. Most legalább látod, hogy amikor más reklamál, akkor nem csak hisztizik és okoskodik és nem tud gondolkozni, hanem tényleg lehet valami a dolog mögött. Most legalább Te is átérzed ezt. Ha másra nem, erre legalább jó ez az event, hogy páran feleszmélnek a csőlátású világukból... :D:D:D
 

bere007

Veterán
aki akart tudott róla időben h ez az újítás bekerül. előnye van a bétának a fórumnak mert itt már 2 hete beszélünk erről és 2 hét alatt aki akart fel tudott készülni. szerintem teljesen rendben van ez az egész végre nincs ez a fölösleges 1es szintű épületek lepakolása a nagy semmiért h kitörölhessük őket. nekem tetszik az új módi

Akkor számold már ki, hogy 24es szintig manut és 26osig műhelyt a 0-ról felhúzni meddig tart. Hidd el, hogy meg fogsz lepődni. ;) De segítek. 2 hét alatt 3db manut tudtam felépíteni 24esig, a 4. lassan meglesz és 3db műhelyem tart jelenleg 14es szinten. Még 2 hét, amire felépül az összes. Ja és 5 építőm van. Akkor képzeld el azt, akinek 2 van...

De csak gondolj abba bele, ha már ők is beismerték, hogy ez így tényleg nem volt jó, tényleg túl hirtelen jött és utólag változtattak, akkor gondolod, hogy igazad van? Nalátod, szerintem sincs. :D
 

DeletedUser4917

Vendég
már ők is beismerték, hogy ez így tényleg nem volt jó
Több önbizalmat , nyugi jó volt nehogy elszomorodjatok :)
Szerintem még lehetett volna nehezebb . Őszi csillagjegyek szép lett , először jöhet a jegesmedve majd a barna :)
Komolyan mondom akármire készültem eddig nehézség szempontjából INNO eddig mindig alulmúlta önmagát , be kéne végre keményíteniük és egy tényleg nehéz eventet csinálni ami csak gyémánttal megy mint a régi szép időkben , mert van itt még férfi akinek ez kell !
Csak egy legény van talpon messzi e vidéken ?
"Kislányok" válaszára nem vagyok kiváncsi !
 

DeletedUser4917

Vendég
Diszkrimináció!! :D Egyébként te mit szedsz? Én is kérek!
Oké Gilingalang veled kivételt teszek ( szeretem az "ovisokat" tök aranyosak ) , mit is szedek , ja meg van hozzáállás javító tablettát , de csak vacsi után szabad ( süti volt vacsira , ilyen füves vagy mi ) .
Amúgy meg pont a panda néz ki legjobban erre az adja a legkevésbé vonzó ajándékokat . Na mindegy az is jó amikor a jeges varázsol :)
Egyébként szerintem ha valaki csak 1 macit akar feltizelni akkor békés nyugodtsággal sikerülni fog csak komotosan sorjában csinálni kell és még nehéznek se fog tűnni . Most a harmónia eventjét kaptuk :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
De csak gondolj abba bele, ha már ők is beismerték, hogy ez így tényleg nem volt jó, tényleg túl hirtelen jött és utólag változtattak, akkor gondolod, hogy igazad van? Nalátod, szerintem sincs. :D
számomra ez csak panaszkodás. ennyi időd volt ez van. legalább akik később kezdték a játékot felzárkóztak. ugye panaszkodni mindig lehet :) és én fenntartom h ez rendben van.
 

DeletedUser1766

Vendég
számomra ez csak panaszkodás. ennyi időd volt ez van. legalább akik később kezdték a játékot felzárkóztak. ugye panaszkodni mindig lehet :) és én fenntartom h ez rendben van.
Neked mindig minden rendben van. Mindegy, jó neked. Azért az autópályára ne menj fel forgalommal szemben mert lehet nem sokáig lesz az neked rendben.
Nem lenne rossz ez a véletlen generátor, de azt nem hiszem el, hogy ne lehetne olyan baromságokat kiszűrni belőle, mint a fent felsorolt sorozatos ismétlődések. Vagy lehet, hogy nemhogy kiszűrni nem akarták, hanem egyenesen így tervezték be? Nem nehéz úgy beállítani a véletlen generálást, hogy ilyen hurkokat építenek bele. Persze nyilván itt szó sincs ilyesmiről. Hógyisne! Miket gondolok így éjnek évadján? Ez csak valami rossz álom lehet. Fordulok is a másik oldalamra és holnap minden csudiszép és csudijó lesz. :D
 
Fent