• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

Deleted User - 204368

Vendég
Ezt hogyan kell értelmezni: "Termelj 2 díszes oszlopot egy olyan épületben, amely a jelenlegi előrehaladási szinteden áll (minimumszint: az előző fejezetbeli)" Honnét tudom, hogy mi a minimum szintem az előző fejezetben, márványmanufaktura esetén ? Jelenleg 4 különböző szintű
márványmanufakturám van. Nincs túlbonyolítva? (ELEMENTÁL vagyok.)
az elementál előtti korban elérhető minimális szint a legfejlettebb márvány manuból. ami neked lvl 20
 

Deathfolk

Veterán
Esetleg magyar nyelvű (nem google fordítós) feladatlistája nincs valakinek, eddig mindig volt 1 segítőkész fórumtárs aki megcsinálta, megköszönném most is! :)
 

Goldi4

Újonc
jó lenne tudni hányas szinten állok. Szrintem 10. de amikor a 10-es szintű fán leszedtem a deszkát semmi reakció. nos mgállt a tudomány. Valaki segítene? Előre is kösz.
 

DeletedUser3108

Vendég
jó lenne tudni hányas szinten állok. Szrintem 10. de amikor a 10-es szintű fán leszedtem a deszkát semmi reakció. nos mgállt a tudomány. Valaki segítene? Előre is kösz.
Szia,
Varázsló korban vagy, az pedig a 10. szint. De a 10. szint nem egyenlő a 10. szintű manuval. Nálad ez minimum 20. szintű manu. (Az már más kérdés, hogy a manuid nincsenek a szintedhez fejlesztve.) Erdei elfeknél kutattad ki, és elementál korig nem változik a mérete(6*3). :)
 

Goldi4

Újonc
Szia,
Varázsló korban vagy, az pedig a 10. szint. De a 10. szint nem egyenlő a 10. szintű manuval. Nálad ez minimum 20. szintű manu. (Az már más kérdés, hogy a manuid nincsenek a szintedhez fejlesztve.) Erdei elfeknél kutattad ki, és elementál korig nem változik a mérete(6*3). :)


Köszönön a választ, de kb. a negyedét értettem meg. Csak azt nem tudom most mit is kell csinálnom????
 

Susanh

Erős harcos
Nem azért,hogy annyira zavar de nem aranykulcsokat kell keresni?
 

Csatolmányok

  • 43985737-F522-4981-B820-35C4798056FE.jpeg
    43985737-F522-4981-B820-35C4798056FE.jpeg
    52,6 KB · Megtekintések: 26

DeletedUser3108

Vendég
Köszönön a választ, de kb. a negyedét értettem meg. Csak azt nem tudom most mit is kell csinálnom????
Ha szeretnél az Event-en érdemben részt venni, akkor a deszka manuidat legalább 20. szintre fel kell fejlesztened. Alacsonyabb szintű manuban nem fogja elfogadni a termeléseket.
 

SirSmithy

Veterán
15. fejezet!?!?!?! Valami keszulodik :) Nezd az utolso sorban ;)

Screenshot-2019-09-24-at-18-43-44.png"

Lpt49JZ[IMG]
 

Tejinashi

Erős harcos
upload_2019-9-24_21-16-57.png

Nekem jelenleg három db deszkamanufaktúrám van, mind a három 27. szinten van, az a maximum. A előző fejezet minimum szintje az a 24. szint ha jól értettem. Ez azt jelenti, hogy fel kéne húznom három darab deszka manufaktúrát a semmiből 24. szintre? Mert akkor el is felejthetem az egész eventet....
 

DeletedUser4192

Vendég
1552 bővítmény megtekintése

Nekem jelenleg három db deszkamanufaktúrám van, mind a három 27. szinten van, az a maximum. A előző fejezet minimum szintje az a 24. szint ha jól értettem. Ez azt jelenti, hogy fel kéne húznom három darab deszka manufaktúrát a semmiből 24. szintre? Mert akkor el is felejthetem az egész eventet....

Olyan manuban kell termelned, ami legalább 24-es szinten van. Mivel neked van három darab 27-es szintű manud, indíthatod is a termelést.
 
Fent