• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

Hunlau

Tapasztalt építő
Bajnoki idényben ezeket a feladatokat elég könnyű hozni. Pedig nem 7et, hanem 11et kér tőlem. Én azért gyorsítózok szinte mindent a bajnoki alatt. Ilyenkor ha van sok gyorsítód, elég jól lehet kaszálni. Ha a bajnokinak vége, akkor meg csak szép sorjában csinálom, ahogy éppen tudom, de gyorsítót nem használok el ilyenkor egy darabot sem.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
A bajnoki nem az én pályám, nem sikerült megkedvelnem. Csak 4-6-ot csinálok meg hetente az "íze kedvéért".
A gyorsítóimat meg elhasználtam akkor, amikor fel kellett húznom a hiányzó 3. manufaktúrámat az eventhez és a hozzávaló lakóépületet.
Most szereztem néhány gyorsítót, de mostanra a kedvem ment el.
Csinálom amit, és ameddig sikerül.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Hehe!!
Megint egy 7 találkozó teljesítést adott be, miután a bajnokiból összeszedtem a 7 ereklyét.
Majd 46 óra múlva meg tudom csinálni.
Legalább röhögtem egyet, igaz kínomban.
 

Senta

Erős harcos
olvasom és néha jól elvigyorászok :)
mivel különbözőek vagyunk, más-más beállítottságú testvériségekkel, fejlettségi fokon, más-más okoz nehézséget is az eventnél :)
Részemről teljes a boldogság, hogy nem kell építkezni, amivel parkolópályára jutok az a viziopor, mert nem gyártom le eszetlenü inkább kivárok!
tegnapi feladat: 11 ereklye, 9 tartomány, 11 ereklye, 11 ereklye :D 10 ládázik a tesóság, ez nem akadály olyankor!
 

Calyr

Veterán
Hoshi, arról már volt szó, hogy a tornyos feladatoknál miért van olyan, hogy 5 találkozót kér? Ha lemaradtam róla, akkor elnézést. Igaz, van mellette 5 sima találkozós lehetőség is (ha van felderített tartomány), de hát ezek gyorsan elfogyhatnak más feladatokra is. Viszont mivel a toronyban 4-esével vannak a találkozók, akkor ezt a feladatot toronnyal nem egyszerű megoldani, mert az első szint után már csak jó sok várakozással nyílnak a kapuk (9-12-24 óra).
Látsz arra esélyt, hogy itt is csatákat számoljon a rendszer, mint a többi (tartományi, bajnoki) helyzetben? És akkor a torony első szintjénél nem gond az 5 csata/találkozó, a másodiktól kezdve meg 2-3 hullámos csaták jönnek. És akkor ez még jelentős kedvezmény/segítség is lehet, ha ez az öt találkozó megoldható egy két hullámos és egy három hullámos csatából. Plusz akkor ez újabb érv lehet a tornyozás mellett. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi, arról már volt szó, hogy a tornyos feladatoknál miért van olyan, hogy 5 találkozót kér?
Azért, mert az 5 toronytalálkozó már a küldetéssor "utolsó" része, ez a végtelenített rész, ezek adják a több jutalmat. Ugyanúgy, ahogy az esemény első küldetései csak 1-et, 2-t kérnek, ez is megnőtt. És igen, időbe telik, mint más is.

Látsz arra esélyt, hogy itt is csatákat számoljon a rendszer, mint a többi (tartományi, bajnoki) helyzetben?
Perpillanat nem, ugyanis a játék ott technikai szempontból nem csatát számol, hanem egy találkozó (valamilyen) teljesítését. A többhullámos csatákat is csak akkor fejezed be, ha mindet megnyered.

De így nem rossz ötlet, hogy általánosságban kerüljön be egy "győzz le egy ellenséges csapatot harcban" lehetőség a küldetések közé.
 

DeletedUser4194

Vendég
Sziasztok !
Nem panaszkodásból írom, mert végül is nem rossz feladatok amiket most kapok ( mondjuk voltak olyan időszakok, amikor alaposan megszívatott)
, de ezt véletlenszerűnek nehéz gondolni, szóval az utolsó feladataim így jöttek sorba : képezz ki 3 halom egységet, képezz ki 3 halom egységet, szerezz 11 ereklyét, képezz ki 3 halom egységet, képezz ki 3 halom egységet, szerezz 11 ereklyét, képezz ki 3 halom egységet.
Most itt tartok, lehet tippelni mi lesz a következő :D
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok !
Nem panaszkodásból írom, mert végül is nem rossz feladatok amiket most kapok ( mondjuk voltak olyan időszakok, amikor alaposan megszívatott)
, de ezt véletlenszerűnek nehéz gondolni, szóval az utolsó feladataim így jöttek sorba : képezz ki 3 halom egységet, képezz ki 3 halom egységet, szerezz 11 ereklyét, képezz ki 3 halom egységet, képezz ki 3 halom egységet, szerezz 11 ereklyét, képezz ki 3 halom egységet.
Most itt tartok, lehet tippelni mi lesz a következő :D
Tippelek: 15 vizilopor!! :D de csak azért mert elbíztad magad!
 

DeletedUser4194

Vendég
Most lettem kész , az egyikőtök igazi jövőbelátó :D

A megoldás: 15 vizilópor :D
 

Deathfolk

Veterán
Jó reggelt :) Megébredtem gondoltam elnyomom az összes kulcsomat 9087db-ot 1órás időgyorsítókra hajtva... és most nagyon jó kedvel megyek vissza aludni :D Nyertem 1 csomó mindent és közben a nyeremény gyorsítókból felhasználva 1 óra alatt megcsináltam 25db küldetést is, amiből jött újabb 2000 kulcs, és nyertem is 2200at :) majdnem mindent elhasználva (maradt 1352db) nyertem 30x1, 4x8, 2x2 órás gyorsítókból összesen 1722 órát :) ami kb 2x több mint amit eddig bele nyomtam az eventbe, szóval bőven pluszban vagyok :) és még mellé nyertem 180 könyvet és 230 ősi tudást és 4db 33% portál profitot. 15db maci fejem van és még van hátra 12 nap, ebből már biztos 2db 10 es szintű medve lesz, sőt ha elnyomnám a gyorsítókat akár 3db is lenne, de nem kell csak 2, akarok hagyni gyorsítókat is...
Továbbra is tartom hogy ez a event túlságosan idegesítő az ismétlődő feladataival... jelenleg kb el is fogytak a felderített területeim, talán 5 tartományom van még, így már nem fogok tudni normálisan haladni, pláne most hogy vége a bajnokságnak is, kb lehetetlen 11 ereklyéket gyűjteni... szóval a nyereményektől független nem vagyok kibékülve az eventtel, de mindenesetre azért annyira nem szar mint eddig gondoltam... :) Eddig csak gyűjtögettem a kulcsokat, csak az elején a 14 órás nyereménynél használtam, de most a nyeremények birtokában már azért valamivel jobb, de a fő gond hogy a kulcsok megszerzése nem élvezetes.... A lényeg hogy már biztosan pluszban fogom zárni ezt az eventet! A következőre pedig a mostani visszajelzések alapján remélhetőleg 1 kicsit módosítanak majd a feladatokon, vagyis azokkal még nem is lenne gond, csak ez a ismétlődés ne lenne...
 

Tejinashi

Erős harcos
Nyertem 1 csomó mindent és közben a nyeremény gyorsítókból felhasználva 1 óra alatt megcsináltam 25db küldetést is, amiből jött újabb 2000 kulcs, és nyertem is 2200at :) majdnem mindent elhasználva (maradt 1352db) nyertem 30x1, 4x8, 2x2 órás gyorsítókból összesen 1722 órát :) ami kb 2x több mint amit eddig bele nyomtam az eventbe, szóval bőven pluszban vagyok :) és még mellé nyertem 180 könyvet és 230 ősi tudást és 4db 33% portál profitot. 15db maci fejem van és még van hátra 12 nap, ebből már biztos 2db 10 es szintű medve lesz, sőt ha elnyomnám a gyorsítókat akár 3db is lenne, de nem kell csak 2, akarok hagyni gyorsítókat is...

Te írod amikor nyersz valamit és a végén összesíted? Mert ha fejben meg tudod jegyezni, akkor egy zseni vagy. Én csak megnézem hogy mit nyertem és nem kezdem összesíteni, hogy miből mennyit nyertem...

Ma már harmadszor adja be a 45 bajnoki, vagy 9 találkozó kombót... :(
 

Deathfolk

Veterán
Te írod amikor nyersz valamit és a végén összesíted? Mert ha fejben meg tudod jegyezni, akkor egy zseni vagy. Én csak megnézem hogy mit nyertem és nem kezdem összesíteni, hogy miből mennyit nyertem...

Igen írom, itt van nyitva 1 txt és minden forgatás után ha értelmes dolgot kapok akkor beírom! :) Ilyen pénzeső és apróságokat nem.
 

SirSmithy

Veterán
En osszesen kb 7600 kulcsbol kaptam 10!!! napi nyeremenyt. Szoval valahol megis csak az a random generator eleg rosszul lett belove. Mindig 15 vizioporos vagy 24 oras kuldit kapok, ami a legkisebb esely van... ennek ellenere a legkisebb esely mellet nem kapom meg a napi kuldit. Azert ez igy igazan ketelu...
 

Deathfolk

Veterán
En osszesen kb 7600 kulcsbol kaptam 10!!! napi nyeremenyt. Szoval valahol megis csak az a random generator eleg rosszul lett belove. Mindig 15 vizioporos vagy 24 oras kuldit kapok, ami a legkisebb esely van... ennek ellenere a legkisebb esely mellet nem kapom meg a napi kuldit. Azert ez igy igazan ketelu...

Én 11938 kulcsot nyomtam el ma, ebből lett
27db 30x1 órás napi nagydíj
23db 4x8 órás
11db 2x2 órás
9x 20db könyv
4db 33% portál profit
230 ősi tudás (egybe számoltam az 5, 15, 30 as csomagokat)
2200 kulcsot is nyertem, 3db 500 as csomagot, 2x200 és 3x100 at, de ezeket beleszámoltam fentebb a 11938 elhasznált kulcsba
 

SirSmithy

Veterán
Én 11938 kulcsot nyomtam el ma, ebből lett
27db 30x1 órás napi nagydíj
23db 4x8 órás
11db 2x2 órás
9x 20db könyv
4db 33% portál profit
230 ősi tudás (egybe számoltam az 5, 15, 30 as csomagokat)
2200 kulcsot is nyertem, 3db 500 as csomagot, 2x200 és 3x100 at, de ezeket beleszámoltam fentebb a 11938 elhasznált kulcsba
azert itt is megbetegedett a random generator...

meg valamit szeretnek a statisztikakhoz adni. Nos... hogy meglegyen a 10es maci, ami sikerult vegul... kellett 19 tartomany. 19!!!! 417 felfedezett tartomany utan minjart megvan a 437-es is... szerintem ezt is behuzza majd az event. De ezt hanyagoljuk, mert a 10es maci utan van.
Ugy lett 19 tartomany, h rengeteget a bajnoksagbol oldottam meg (erejke, talalkozo). Szoval, @Hoshi, lenne egy keresem. Rakd ki egy post-it-ra a monitorodra, h "NE IRJ A FORUMRA SEMMIT A TARTOMANYI TULHALADASAROL!" ugyanis akarmennyire is nem szeretnem, az eventek rakenyszeritenek. Ket event kozott gyujtom a felfedezett, teljesitettlen tartomanyokat, hogy bajnoksag szuneteben is tudjak ereklyet es talalkozot megoldani.
(Lehet, h en csinalok valamit rosszul, es ez egy extrem oldala a dolognak, de majd a tobbiek segitenek simitani az eleket.)
 
Fent