• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

Tejinashi

Erős harcos
Tudtommal a sellő 1es árut, ez meg 2es árut ad. Tehát ez egy olyan event, ahol a fődíj ugyan olyan, csak más árut ad. :D Remélem ezen nem töprengtél sokat, mert kár volt. :D
Akkor rosszúl emlékeztem...

Jelenleg a jegesmacit húztam, ami már 8-as szintű, a pandára már nem lesz elég anyagom...
 

Deleted User - 204368

Vendég
állítólag lehet szerezni 1 fajta macibók többet is. ezt miként érhetem el? várni kell h barkácsolhassak vagy van vmi egyéb módja is?
 

Rikari

Veterán
állítólag lehet szerezni 1 fajta macibók többet is. ezt miként érhetem el? várni kell h barkácsolhassak vagy van vmi egyéb módja is?
Körszerűen jönnek a fődíjak. Így ha a végére értél kezdődik minden előlről. Jönnek a medve alapok és újra megkaphatod az összes medvét hogy letéve fejleszthesd őket.
 

Tejinashi

Erős harcos
Körszerűen jönnek a fődíjak. Így ha a végére értél kezdődik minden előlről. Jönnek a medve alapok és újra megkaphatod az összes medvét hogy letéve fejleszthesd őket.

De minek a végére? Hoshi azt írta, hogy a 80 az utolsó kulcsszám és utána végtelenített a küldetés.
 

DeletedUser4917

Vendég
De minek a végére? Hoshi azt írta, hogy a 80 az utolsó kulcsszám és utána végtelenített a küldetés.
Szia !
Ha 27 maciereklyéd van akkor a következő fődíjj egy újabb medve pl a barna :)
Érted , hogy miért vagy részletezzem ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
A feladatok száma végtelenített, a kulcsok száma véges, azaz ha eléred a 80 db kapható jutalmat, attól többet már nem kapsz. Hiába csinálsz még több feladatot a kulcsok számát már feljebb nem tudod tornázni. Ez az egész viszont nem összekeverndő a fődíjakkal. Azok a Zodiákus menű jobb szélén futó díjak, melyek szintén végesek. Amint a végére értél a fődíjak listájával, újra indul a lista és jönnek veled szembe az újabb mackós alapok. Ez nincsen összefüggésben azzal, hogy kimaxoltál-e már 3 különböző medvét. Hogy mikor jönnek újra a mackók, az csak azon múlik, hogy mennyire vagy szorgalmas a feladatokkal és milyen sokat pörgettél már az eventben fődíjat.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Ma rányitottam 26ezer kulcsra. Hát emberek... le sem merem írni, mi lett a vége. Ellenben mindenkit arra biztatnék, hogy ha marad ez az eventes rendszer legközelebbre is, ásson kicsit mögé, ne hagyja, hogy elmenjen a kedve a felmerült nehézségektől, hanem pörgesse ki magából a maximumot, mert nemhogy megéri, de kb. megéri a köbön.

Nem hittem volna, hogy ide jutok, de revideálni kell az első benyomásomat. Az elején én is szkeptikus voltam, és tényleg sok mindenen lehetne még csiszolni, de az irány egyértelműen jó. Az új feladatrendszer nehéz, bőven van benne kihívás, néha idegőrlő és munkás is... helyenként extra rögös és kanyargós az útja, ám a látszattal ellentétben nagyon is járható (csak teljesen máshogy, mint az eddigiek).
Hát még ha ez tovább csiszolódik!

Ezúton szeretnék gratulálni a fejlesztőknek! A grafikára már írtam, hogy szuper, és nekem a végére a többi is kerek lett.
 

Deathfolk

Veterán
Megkaptam én is újra a macis épületeket, vagyis még csak 2öt de szerintem itt be is fejezem az eventet, vagyis gyorsítót már biztos nem használok rá, mert a panda nem érdekel. Van 27 maci fejem, 3db 10es medvére elég, már csak el kéne dönteni melyik legyen az a 3... Itt mindenkitől azt olvasom hogy barna medvékre hajt, én nem igazán értem miért, a +50% egységtermelés csak etetéssel működik, anélkül kb semmit se ad csak kevéske egységet, miért olyan jó ez hogy mindenki ezt rakja ki? Nekem a jegesmedve a szimpatikus...
 

bere007

Veterán
Az új feladatrendszer nehéz, bőven van benne kihívás, néha idegőrlő és munkás is... helyenként extra rögös és kanyargós az útja, ám a látszattal ellentétben nagyon is járható (csak teljesen máshogy, mint az eddigiek).

Gratulálok hozzá, láttam már le is pakoltad szép sorba. :D

Itt mindenkitől azt olvasom hogy barna medvékre hajt, én nem igazán értem miért, a +50% egységtermelés csak etetéssel működik, anélkül kb semmit se ad csak kevéske egységet, miért olyan jó ez hogy mindenki ezt rakja ki? Nekem a jegesmedve a szimpatikus...

Így elsőre tényleg nem hangzik soknak. De ez a már legyártottakra is vonatkozik, amik csak aratásra várnak. És ez a plusz 50% egy olyan helyzetben, amikor mindhárom kiképző helyen az 5 egységek legyártva és aratásra várnak és még az etetés ideje alatt esetleg gyorsítókkal gyártasz, nagyon meg tudják nyomni az egységeket. Meg ami egységeket ad, az sem olyan kevés. Nézd meg, hogy amit a többi ad, azzal tárgyalásnál mire mennél. Nem olyan eget rengetően nagy mennyiség, de nem is elhanyagolható és ezeket alapanyag ráfordítás nélkül csak úgy adja. Így összességében nézve, azért nem olyan rossz.

Nekem is sikerült 2db-ot leraknom és kimaxolnom, ezért már építem is a zsoldostábort, egyszerre majdnem 22 órányi kiképzést tudok bekészíteni, így majdnem 3 napig gyártok aratás nélkül, utána dobok rájuk 1-1 etetést és 6 napi termést aratok. Innen nézve, már elég jó. Persze, aki nem harcol, hanem kivásárol, neki ez semmire sem jó. De azért is van 3 fajta. Mindenki választhat, hogy neki éppen melyik lenne a hasznosabb.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
... ezért már építem is a zsoldostábort, egyszerre majdnem 22 órányi kiképzést tudok bekészíteni,
Ezt nem értem.
Ezek szerint eddig nem használtad a zsoldostábort. Most miért kezded el? Mi változott?
Hogy lesz 22 órányi képzésed egyszerre? A 7 fegyvertár miatt?
Köszi
 

GreenKnight

Veterán
Ezt nem értem.
Ezek szerint eddig nem használtad a zsoldostábort. Most miért kezded el? Mi változott?
Hogy lesz 22 órányi képzésed egyszerre? A 7 fegyvertár miatt?
Köszi
A kiképzési méret alapvetően a fegyvertárak fejlettségétől és számától függ. Ezen kívül még 2 csoda számít bele, a Törp védőbástya és a Gombák szentélye.
 

bere007

Veterán
Ezt nem értem.
Ezek szerint eddig nem használtad a zsoldostábort. Most miért kezded el? Mi változott?
Hogy lesz 22 órányi képzésed egyszerre? A 7 fegyvertár miatt?
Köszi

Eddig nem használtam, mivel az emberekkel vagyok. Jelenleg ahogy látom 2, max 3 egység miatt éri meg az elfeknek is. A virágmágus, de arra az embereknek ott a pap, ami ugyan olyan jó. A béka még csak 2 csillagos, az ágyús meg 3 és azért az egyenlőre még jobb, a harmadik meg a vadőr, ami igaz még csak 2 csillagos, de a visszacsapás és a korai lépési lehetősége az hasznos dolog, ezért talán még amiatt megéri. És nemsokára ezeket az egységeket is fejleszteni lehet, ha ez megtörténik, akkor újra kell gondolni. Összegezve eddig nem tettem le azért, hogy ugyan olyan, vagy rosszabb egységeket tudjak képezni, mivel sok lakost és kultot és helyet emészt fel a zsoldostábor. De a mostani fődíjak miatt bejött egy elég pozitív tényező, ami fordított a mérlegen (tovább el tudom húzni a kiképzések idejét, ritkábban kell majd aratnom ahhoz, hogy valami mindig készüljön, így kevesebb tápot kell majd elhasználnom). Meg azt ki lehet matekozni, hogy ha most rosszabb is, mint a jelenlegi alap katona, de később miben lesz jobb így addig max a raktárba hagyom és amire jobb lesz, nagy mennyiségben már készen fognak állni.

Igen, a fegyvertárak miatt, volt már ennél jóval több is (ha jól emlékszek 26-27 óra körül tudtam bekészíteni), csak az event miatt bontanom kellett párat, mert nem volt manum és csak ebből tudtam beáldozni, amit így utólag nem bántam meg.
 

peltar

Felderítő
Van olyan esetleg, akinek D111 és jegesmaci is van? Hogy alakulnak a bónuszok? Szimplán összeadódnak, vagy az egyik hatása után maradtból vesz le a másik? A D111 80%-ot ad 30-on. A maci 20%-ot 10. szinten. Az együtt már 100% szimpla összeadás esetén...
Szóval? Tapasztalat valakinél?
 

Calyr

Veterán
Van olyan esetleg, akinek D111 és jegesmaci is van? Hogy alakulnak a bónuszok? Szimplán összeadódnak, vagy az egyik hatása után maradtból vesz le a másik? A D111 80%-ot ad 30-on. A maci 20%-ot 10. szinten. Az együtt már 100% szimpla összeadás esetén...
Szóval? Tapasztalat valakinél?
Osszeadodik, én - 78%-al toltam az event vegen a bajnoki köröket.
 

DeletedUser3

Vendég
Van olyan esetleg, akinek D111 és jegesmaci is van? Hogy alakulnak a bónuszok? Szimplán összeadódnak, vagy az egyik hatása után maradtból vesz le a másik? A D111 80%-ot ad 30-on. A maci 20%-ot 10. szinten. Az együtt már 100% szimpla összeadás esetén...
Szóval? Tapasztalat valakinél?
Leteszteltem, jelenleg összeadódik, ha mindkét hatás aktív, akkor a bajnoksági tartomány befejezésekor azonnal elérhető az új szint.
 
Fent