• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

bere007

Veterán
Azért kíváncsi leszek, mennyivel leszel pluszban...
Egy ilyen statisztikára én is

A hetet 2081 órányival kezdtem, ma reggelre ezekből 1156 órányi maradt meg. Közben még kb 100 óra jött be, ami ment is, tehát összesen kb 1030 óra ment el, 9360 kulcsra. Az arányom azért ilyen rossz, mivel csak 4db manut sikerült felhúznom az eléggé szűkös idő miatt, így ott elég sokat költöttem, meg gyakori volt a por gyűjtés, meg a feladatok is elég sokszor szívatósra jöttek ki. A mai nyitások után 2455 órára mentem fel. A barkácsolásnál a receptek pörgetésére használtam csak gyémántot (volt olyan pörgetés, hogy csupa 2-3 port érőket dobott be, azt inkább nem is kommentelem...), de volt, amikor 500 gyémánt jött a ládából, tehát azzal kb nullás vagyok. 29x adta be a 30x1 órást, jöttek 8 és 2 órásak is, így összesen 270órával zártam pluszba. De szereztem 10 fejet, kb 600tp-t, rengeteg hasznos és haszontalan áldást is. Most van egy kimaxolt barna medvém, meg a raktárba még 6 fej. Ami viszont nem volt, az az 500as kulcs, pedig amikor volt 142es láda, mindig arra nyitottam. Mivel én nem a fejekre, hanem a főnyereményekre hajtottam és aszerint nyitottam. 200, 100, 50 kulcs jött bőven. Ha a 14 órás napon nyitok ilyen nyitásokkal, akkor nem 270 pluszba zárok, hanem kb 1000rel. De az órás gyorsítókból terveim szerint majd elég sokat forgatok vissza a héten, amit a 14 órás nyitásokkor be is váltok, a mértéke az majd az idő és a nagyszerű random generátor által állított feladatok függvénye lesz.

Tehát összességében ha volt felhalmozott készleted, akartad csinálni, lemondtál a napi épületekről (ami nem volt olyan nehéz...) akkor gyorsítózva 2db kimaxolt medvét is össze lehet hozni az event alatt. Mondom mindezt úgy, hogy az event előtt 2 héttel nem volt 1db 1es manum sem, műhelyem is csak 7 db volt. És még pluszos is voltam a gyorsítókkal és mellette elég sok mindent is lehetett szerezni. Csak még mindig bosszant, hogy a feladatok elosztása olyan, amilyen (nehéz feladat gyakori, könnyű ritka) és olyan épületeket kellett építenem (nagyon szűkös határidőn belül), amikre nincsen szükségem. És ezzel a taktikával eléggé rizikós az egész, mivel a befektetett gyorsítók akár rosszul is elsülhettek volna. Tehát így már lassan tényleg elérünk a kaszinós játékok világába. :D
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sajnálom de ,nagyon utálom ezt az eventet,kb 5 feladat ismétlődik,és van hogy ugyan az a feladat 5x-6x egymásután.Szóval csináltam egy pár eventet eddig,de ez a legrosszabb.
 

GreenKnight

Veterán
Akkor az én statisztikám:
- hétfőn kb. 2.500 órányi gyorsítóval kezdtem
- ma reggel kb. 2.150 órányi volt még meg, tehát 350 órányit költöttem el nagyjából
- 5.500 kulccsal kezdtem ma a nyitást
- a mai nyitás után van 3.500 órányi gyorsítóm
- meg van építve a 10-es barnamedve, emellett még 3 macifej van a raktárban
- legalább 5x kaptam 20 könyvecskét és jó párszor TP áldást is

Az én véleményem, hogy aki nem fél befektetni ebbe az eventbe, annak meg is hozza az eredményt. Lehet szidni a sok ismétlődő feladatot, ami tényleg egy kicsit unalmas. Remélem ezen majd változtatnak.
 
A kezdeti nehézségek és negatívmok után már derűlátobb vagyok.Ha nehezen de beindult a fejlesztés a medvénél.Bár a maximumot nem fogja elérni.Bár sokat segített a türelemre intés és hogy gyűjtögetni kell a kulcsokat.A napi díjakról lemondtam -de azért jönnek- a medve fejlesztése céljából.
 

Calyr

Veterán
Nem magamutogatás jelleggel, de hogy legye ilyen példa is (hozzátéve, hogy akitől én kaptam tippeket, annak három barna medvéje lesz, úgyhogy az enyém max. csak közepes teljesítmény). Nekem megvan a három tízes medve, és meglesz egy negyedik is (azaz így kettő tízes barna). És ha hamarabb kapcsolok, akkor még a három barna is meglehetett volna (most már napi 38 feladatmegoldás kellene hozzá, persze rápróbálok, de a számomra elérhető találkozószámok végessége miatt kissé esélytelennek tűnik :D).

Szerintem összességében ez is jó event lett - és ha a feladaton még finomítanak, többféle lesz és arányosabban, illetve elkészülhet az, hogy 2-3 soron következő feladatot előre lehessen látni, akkor nagyon szép idők elé nézhetünk. :)
 

SirSmithy

Veterán
Nem magamutogatás jelleggel, de hogy legye ilyen példa is (hozzátéve, hogy akitől én kaptam tippeket, annak három barna medvéje lesz, úgyhogy az enyém max. csak közepes teljesítmény). Nekem megvan a három tízes medve, és meglesz egy negyedik is (azaz így kettő tízes barna). És ha hamarabb kapcsolok, akkor még a három barna is meglehetett volna (most már napi 38 feladatmegoldás kellene hozzá, persze rápróbálok, de a számomra elérhető találkozószámok végessége miatt kissé esélytelennek tűnik :D).

Szerintem összességében ez is jó event lett - és ha a feladaton még finomítanak, többféle lesz és arányosabban, illetve elkészülhet az, hogy 2-3 soron következő feladatot előre lehessen látni, akkor nagyon szép idők elé nézhetünk. :)
A 3 barnamedvés baratod is 430 feletti tartománnyal rendelkezik? Csak ezt az egyet áruld el ;)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Nem magamutogatás jelleggel, de hogy legye ilyen példa is (hozzátéve, hogy akitől én kaptam tippeket, annak három barna medvéje lesz, úgyhogy az enyém max. csak közepes teljesítmény). Nekem megvan a három tízes medve, és meglesz egy negyedik is (azaz így kettő tízes barna). És ha hamarabb kapcsolok, akkor még a három barna is meglehetett volna (most már napi 38 feladatmegoldás kellene hozzá, persze rápróbálok, de a számomra elérhető találkozószámok végessége miatt kissé esélytelennek tűnik :D).

Szerintem összességében ez is jó event lett - és ha a feladaton még finomítanak, többféle lesz és arányosabban, illetve elkészülhet az, hogy 2-3 soron következő feladatot előre lehessen látni, akkor nagyon szép idők elé nézhetünk. :)
ha a társad a 3 barna macira pénzt nem költött, akkor én - épp ellenkezőleg - meglehetősen borúlátó vagyok, mert ebben az esetben ez az új formátum senkinek nem jött be: a játékosok, még ha sok fődíjat is szedtek össze, többségében frusztráltak, a feladatok monotonitása miatt nem igazán élvezhető a játék (magam is azért lebzselek itt, mert a 4. tartomány/vizíópor teljesítése közben már az életemet is elunom). De nem jött be a fejlesztőknek sem: a tűzfőnixből már 2 fulloshoz is vastagon a zsebbe kellett nyúlni, ha most 3 bejátszott kasszacsöngés nélkül, akkor bizony ez a fejlesztés nem hozza vissza a befektetést.
Ebből pedig az következik, hogy még jobban be kell keményítsenek, ami nem sok jóval kecsegtet a játékélményt illetően. :(
 

Calyr

Veterán
ha a társad a 3 barna macira pénzt nem költött, akkor én - épp ellenkezőleg - meglehetősen borúlátó vagyok, mert ebben az esetben ez az új formátum senkinek nem jött be: a játékosok, még ha sok fődíjat is szedtek össze, többségében frusztráltak, a feladatok monotonitása miatt nem igazán élvezhető a játék (magam is azért lebzselek itt, mert a 4. tartomány/vizíópor teljesítése közben már az életemet is elunom). De nem jött be a fejlesztőknek sem: a tűzfőnixből már 2 fulloshoz is vastagon a zsebbe kellett nyúlni, ha most 3 bejátszott kasszacsöngés nélkül, akkor bizony ez a fejlesztés nem hozza vissza a befektetést.
Ebből pedig az következik, hogy még jobban be kell keményítsenek, ami nem sok jóval kecsegtet a játékélményt illetően. :(
Ez is egy olvasat, és logikailag hibátlan. Felmerült bennem is, már a bejegyzés íráskor, hogy emiatt nem lenne-e jobb eleve meg sem írni efféléket ide - aztán arra jutottam, hogy így legalább mások reagálhatnak rá. Ha nem írnám meg, nem lehetne (legalábbis addig, amíg más nem írja meg).
Én remélem, hogy a fejlesztők részéről nem lesz ilyen konklúzió - de erre szerintem pont az lehet a max. ráhatásunk, ha ide írjuk a meglátásainkat.

Egyébként kellett hozzá gyémánt költés (ahogy az enyémhez is), ezekről korábban mindent leírtam.
 

SirSmithy

Veterán
Ez is egy olvasat, és logikailag hibátlan. Felmerült bennem is, már a bejegyzés íráskor, hogy emiatt nem lenne-e jobb eleve meg sem írni efféléket ide - aztán arra jutottam, hogy így legalább mások reagálhatnak rá. Ha nem írnám meg, nem lehetne (legalábbis addig, amíg más nem írja meg).
Én remélem, hogy a fejlesztők részéről nem lesz ilyen konklúzió - de erre szerintem pont az lehet a max. ráhatásunk, ha ide írjuk a meglátásainkat.

Egyébként kellett hozzá gyémánt költés (ahogy az enyémhez is), ezekről korábban mindent leírtam.
Higgyétek el, h sok esetben csengett az a kassza. Mivel többen is olvasnak ilyet, h van lehetőség sok-sok medvét felépíteni, hajlandóak kinyitni a pénztárcát. Ha más nem akkor az akadémiát polcfrissitesre. Vagy egyszerűen annyi frusztrált lett a vizilopor/ereklye/9 tartomány kulditol, h inkább megvettek a kulcsokat.
A magyar piac nem igazán mérvadó. Egy eurós fizetésből bárki jobban áldoz gyemantra. De ezt úgy sem tudjuk meg... :)
 

Deathfolk

Veterán
Nem magamutogatás jelleggel, de hogy legye ilyen példa is (hozzátéve, hogy akitől én kaptam tippeket, annak három barna medvéje lesz, úgyhogy az enyém max. csak közepes teljesítmény). Nekem megvan a három tízes medve, és meglesz egy negyedik is (azaz így kettő tízes barna). És ha hamarabb kapcsolok, akkor még a három barna is meglehetett volna (most már napi 38 feladatmegoldás kellene hozzá, persze rápróbálok, de a számomra elérhető találkozószámok végessége miatt kissé esélytelennek tűnik :D).

Szerintem összességében ez is jó event lett - és ha a feladaton még finomítanak, többféle lesz és arányosabban, illetve elkészülhet az, hogy 2-3 soron következő feladatot előre lehessen látni, akkor nagyon szép idők elé nézhetünk. :)

Kb mennyi kulcs kell hozzá hogy újra adjon medvés épületeket? nekem nem kéne 3egyforma, csak 2 különböző, ami 100% meglesz , talán a 3is... csak az a gondom hogy még előző fejezet végén kaptam meg a medvéket, közben átjöttem az újba, így jó lenne itt újra megkapnom őket hogy ne keljen az előzőekre királyi restaurációt használnom... Ezért érdekelne kb mikor adja be úja a medvéket, érdemes-e érte küzdenem?
 

Calyr

Veterán
Kb mennyi kulcs kell hozzá hogy újra adjon medvés épületeket? nekem nem kéne 3egyforma, csak 2 különböző, ami 100% meglesz , talán a 3is... csak az a gondom hogy még előző fejezet végén kaptam meg a medvéket, közben átjöttem az újba, így jó lenne itt újra megkapnom őket hogy ne keljen az előzőekre királyi restaurációt használnom... Ezért érdekelne kb mikor adja be úja a medvéket, érdemes-e érte küzdenem?
Kb. 25ezer kulcs után.
 

Tejinashi

Erős harcos
Vajon hány százszor kell ugyanazt a három feladatot megcsinálni a 80 kulcsos részben? Kb nyolcszor adta be a "Képezz 3 halomnyi egységet" (hogy mi az a három halom nem tudom.. ), valamint a különböző számú ereklye és bűbáj gyűjtést és a szerszámos doboz gyártást. Kezdem unni... egy hete már csak a 80 kulcsos feladatokat csinálom...
 

Tejinashi

Erős harcos
Kifogytam a nyersanyagokból és nem tudom csinálni a feladatot, mert senki nem akar eladni olyat, ami nekem kéne.. :(

Amúgy azon törpengtem, hogy ebben az eventben a panda ugyanazt adja, mint az előzőben a sellőparadicsom. Nem lehetne olyan event, ahol a fődíj ugyanilyen, csak a másik 3-3 nyersanyagot adná?
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
Amúgy azon törpengtem, hogy ebben az eventben a panda ugyanazt adja, mint az előzőben a sellőparadicsom. Nem lehetne olyan event, ahol a fődíj ugyanilyen, csak a másik 3-3 nyersanyagot adná?

Tudtommal a sellő 1es árut, ez meg 2es árut ad. Tehát ez egy olyan event, ahol a fődíj ugyan olyan, csak más árut ad. :D Remélem ezen nem töprengtél sokat, mert kár volt. :D
 
Fent