• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Laci0212

Erős harcos
Akkor az első heti élményem az új toronnyal kapcsolatban:
felértem a tetejére.

0 db főnixereklye
Persze nem panaszkodom, m rengeteg bűbájtöredéket, gyorsítót, váratlan ajándékot, portál profitot, és Gyémántot is kaptam (utoljára 125 gyémántot, igaz 50-et elhasználtam belőle). Tűzfőnix ma jelent meg először, barkácsoltam is belőle egyet.
Szia.
Ne add fel, nekem 2 várossal adott 3-at, illetve 1-et.Szóval lehet szerezni,bár a gyémántjaim megnyírbálta egy kicsit.
 

bere007

Veterán
0 db főnixereklye

nekem 2 várossal adott 3-at, illetve 1-et

Pont ezt írtam. Ilyen dolgot a random generátorra nem szabadna bízni, mert így a "felzárkóztatás" is a szerencsére van bízva. Rengeteg panasz érkezett erre a fajta véletlenszerűségre már. Az alap dolgoknál nem baj, ha így szelektál, de amikor egy változtatásnál az a magyarázat, hogy akik később kezdték is szerezhessenek ilyet, közbe meg teljesen random adja, az vagy kamu szöveg, vagy pedig egy ismételten átgondolatlan "újítás". Az igazságos az lenne, ha ez tartana 9 hétig és aki a tetejére felmegy kap mindig fixen 1 ereklyét, egyéni teljesítmény alapján. Akkor tényleg a teljesítmény lenne díjazva és nem pedig a szerencse.
 

DeletedUser4917

Vendég
Nyilván minden ereklyét meg lehet szerezni majd idővel . MINDEN ereklyét ;)
 

Burney

Felderítő
A 0 ereklye az nálam is meglett mindkét városban :(
Mondjuk 5%-os eséllyel betenni a ládákba meg a kapukhoz, elég csekély szerencsét jelent a nagy többségnek.

Barkácsolásba meg soha nem adott be egy ereklyét (maci, főnix vagy bármi egyéb aminek az alapja esetleg megvan) sem eddig, pedig nem ma kezdtem a játékot.
 

Laci0212

Erős harcos
Pont ezt írtam. Ilyen dolgot a random generátorra nem szabadna bízni, mert így a "felzárkóztatás" is a szerencsére van bízva. Rengeteg panasz érkezett erre a fajta véletlenszerűségre már. Az alap dolgoknál nem baj, ha így szelektál, de amikor egy változtatásnál az a magyarázat, hogy akik később kezdték is szerezhessenek ilyet, közbe meg teljesen random adja, az vagy kamu szöveg, vagy pedig egy ismételten átgondolatlan "újítás". Az igazságos az lenne, ha ez tartana 9 hétig és aki a tetejére felmegy kap mindig fixen 1 ereklyét, egyéni teljesítmény alapján. Akkor tényleg a teljesítmény lenne díjazva és nem pedig a szerencse.
Van alapja annak amit mondasz,mert a random sokszor okozott már nekem is fejfájást mióta megjelent, bár maxolom mindig (már csak a csoportom miatt is).
 

nlstemplar

Veterán
Barkácsolásba meg soha nem adott be egy ereklyét (maci, főnix vagy bármi egyéb aminek az alapja esetleg megvan) sem eddig, pedig nem ma kezdtem a játékot.

Néhány eventnél volt olyan hogy barkácsolással lehetett átalakítani ereklyét másik ereklyéből, pl. hidegtüzes főnix és sima főnix ereklyék között volt ilyen, de alapból hogy valami másból (nem ereklyéből) barkácsolj ereklyét, na ilyen nincs a játékban (gyanítom hogy ilyen ereklye barkácsolásra gondoltál).
 
Sziasztok! Én először nagyon örültem, hogy újra lesz lehetőségünk főnix ereklyéket szerezni, mert nekem csak 5-os szintű az aranyfonixem. Holdkotaram meg van sok. De most hogy már majdnem vége a második hétnek a változtatás óta, nagyon csalódott vagyok! Mind kétszer felmentem a torony tetejére, és összesen a 2 hét alatt szereztem 1 azaz egy darab főnix ereklyét!!! Ráadásul gyémántot is egyre kevesebbszer ad a torony. De bubajtoredekkel viszont el vagyunk látva rendesen. Szeretném megkérdezni, hogy mégis mit kezdjek az 1 millió toredekkel?
Eddig nem tettem semmit szóvá, másfél éve játszom már itt, de most komolyan elgondolkoztam azon, hogy abbahagyom.
Úgy gondolom, hogy a változtatásokkal jobbá kellene tenni a játékot, nem pedig rosszabbá. Elhuztatok a mezesmadzagot, tök jó, végre valami új, de ez a nesze semmi fogd meg jól kategória! Nem értem, hogy miért szurjatok ki a szemünket? Nem megtartani kéne a régi játékosokat?
Most nagyon csalódott vagyok!!!
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Két hét, két acc. Kétszer félig, kétszer teljesen a tetejéig. 1 db főnixereklye az is bónusz ládából 30%-os esély mellett. Sok szép. Ja és a második héten adta a bónuszládát a magas folyosókig. :)
 

liliputy

Veterán
Két városból két hét alatt 1 ereklye. (még szerencse, hogy ott kaptam, ahol használni is tudtam) A másik városomban nincs tűzfőnixem, így nem is sírok utána, hogy ott nem kaptam. Csak az tűnt fel, hogy most a varázsakadémiában nem dobja fel a barkácsolás lehetőségét, pedig korábban azért találkoztam vele, mielőtt még szóba jött volna, hogy a toronyban majd lehet szerezni főnix ereklyét. Nekem továbbra is fájó pontom, hogy a holdkőtár kikerült a jutalmakból.
Összességében nem hozta a várt eredményt, én is csalódott vagyok, pedig a legjobb találmány eddig a torony volt, de lassan az is leértékelődik, ha a változtatások ilyen irányban folytatódnak. :(
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Csak az tűnt fel, hogy most a varázsakadémiában nem dobja fel a barkácsolás lehetőségét, pedig korábban azért találkoztam vele, mielőtt még szóba jött volna, hogy a toronyban majd lehet szerezni főnix ereklyét.

A "kicsi (varázslók szintjén)" lévő városomba a varázsakadémián folyamatosan ott a lehetőség a kisállateledel barkácsolásra. Van is 84 darab raktáron már, de nincs mit etetni vele, vagy nem éri meg. A "nagyvárosnál (nagykövetségek)" meg ahol használni is lehetne, ott alig tudok barkácsolni olyan ritkán adja. Olyan ez mint a Google és Facebook. Legutóbb beírtam, hogy Smart Watch a google-ba, azóta folyamatosan tolja a Facebook a reklámokat. :D:D
 

bere007

Veterán
Olyan ez mint a Google és Facebook. Legutóbb beírtam, hogy Smart Watch a google-ba, azóta folyamatosan tolja a Facebook a reklámokat. :D:D

Ez a random generátor már csak ilyen. Hiába ez szinte mindenkinek a tapasztalata a működéséről, de ha egyszer kőbe van vésve, hogy ez random, nincs lehetőség "belepiszkálni" és nem befolyásolja a játékstílusod (ezalatt értsd azt, hogy mi az amikből többet használsz, mint másokból), akkor az úgy is van. :rolleyes: Tehát az ezzel kapcsolatos összes tapasztalatunk csak és kizárólag a véletlen műve lehet. ;)
 

Micu65

Felderítő
Én néha úgy érzem, hogy nem véletlen generátor adja, hanem gondolatolvasó mesterséges intelligencia.
Eszem ágában sincs újabb madarat letenni, így egyáltalán nem örülök az ereklyéinek. Ezt a hozzáállásom ebben a toronymenetben 3 ereklyével is "jutalmazta" a torony.
Persze biztos nem ilyen MI, így el kell hinni, hogy véletlen szerencse kérdése.
 

GP Rope

Újonc
Ha már a főnix van erőltetve a toronyban akkor illő lenne hozzá a kisállateledelt is nagyobb intenzitással csurgatni vagy termelhetővé tenni.
 

Wiccara

Veterán
Ha már a főnix van erőltetve a toronyban
Szia,

nincs erőltetve, sőt a torony sem kötelező játékelem, hanem egy kis plusz, új színfoltja a játéknak.
Ezek a fejleszthető épületek ritka és nehezen megszerezhető dolgok; értem ez alatt, hogy csak bizonyos eventeken érhető el, a 10 szintjük pedig kemény munka gyümölcse, senkinek se hullt az ölébe.
A kisállateledel szintén különb a többi bűbájnál, valahol a tervrajz és a teleport után van elvenari értékrendben.

Nem, nem a kisállateledel tömegtermelése adja a játék kihívását, hanem az, hogy megválasztod, milyen etethető épületet teszel le, mikor érdemes etetned.. mert azzal is munka van.

#mármegintfagolyódejavuuu
 
Utoljára szerkesztve:

GP Rope

Újonc
Szia,

nincs erőltetve, sőt a torony sem kötelező játékelem, hanem egy kis plusz, új színfoltja a játéknak.
Ezek a fejleszthető épületek ritka és nehezen megszerezhető dolgok; értem ez alatt, hogy csak bizonyos eventeken érhető el, a 10 szintjük pedig kemény munka gyümölcse, senkinek se hullt az ölébe.
A kisállateledel szintén különb a többi bűbájnál, valahol a tervrajz és a teleport után van elvenari értékrendben.


Nem, nem a kisállateledel tömegtermelése adja a játék kihívását, hanem az, hogy megválasztod, milyen etethető épületet teszel le, mikor érdemes etetned.. mert azzal is munka van.

#mármegintfagolyódejavuuu

Mivel a torony eddig a megszokott holdkőtárral le lett cserélve ezért biztos meg van az oka annak, hogy a főnixre lett cserélve.
A torony tényleg jó húzás volt, sőt a legjobb elem a játékban.
Viszont a változással követni kellene az azokkal járó követelményeket.
A gyémánttal való fizetést én nem tartom kőkemény munkának. Azzal nincs semmi gond, hogy ki mennyi időt fektet a játékba.
Én pusztán keveslem az eledelt és nem ebben keresem a játék kihívását. Ha pedig a gyémánt az egyetlen opció akkor feleslegnek tartom a további eszmecserét erről. Köszönöm a lehetőséget!
 

Wiccara

Veterán
holdkőtárral le lett cserélve
Igen, 6 hétre, nem állandóra.
a változással követni kellene az azokkal járó követelményeket.
fordítva ülsz a lovon... azért került be az ereklye, mert oly sokan, oly régóta kérték, és annak ellenére, hogy ez nem kívánságműsor.
Nem azért, hogy még kérj hozzá arany étkészletet is....
Követelmények helyett inkább igényeket szerettél volna írni..
feleslegnek tartom
ezzel tudok egyetérteni a legteljesebb mértékben :D
 

GP Rope

Újonc
Igen, 6 hétre, nem állandóra.

fordítva ülsz a lovon... azért került be az ereklye, mert oly sokan, oly régóta kérték, és annak ellenére, hogy ez nem kívánságműsor.
Nem azért, hogy még kérj hozzá arany étkészletet is....
Követelmények helyett inkább igényeket szerettél volna írni..

ezzel tudok egyetérteni a legteljesebb mértékben :D
"

"Követelmények helyett inkább igényeket szerettél volna írni.. "
Szerintem a főnixhez - ha egyszer etetni kell vagy lehet - illik hozzá eledel azért követelmény. Ezért írtam, hogy keveslem.

" azért került be az ereklye, mert oly sokan, oly régóta kérték, és annak ellenére, hogy ez nem kívánságműsor. "
Ha ez nem kívánságműsor akkor miért lett lecserélve? illettve akkor minek is kell kibeszélni?


" még kérj hozzá arany étkészletet is....
Nem hiszem, hogy az állat eledel aranyétkészlet lenne!


" ezzel tudok egyetérteni a legteljesebb mértékben "

Legalább valamiben egyetértünk
 
Fent