• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. WarriorKingu

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Valaha vége lesz ennek a játéknak? Szerverek zárása? Újraindulás?
  2. WarriorKingu

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    Köszi szépen a sok hasznos infót és kifejtést! Nagyon felemelő ez a diskurzus.
  3. WarriorKingu

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    Húú! Hálásan köszönöm, hogy rászántad az időt és energiát, hogy ezt kiírd magadból. Számomra nagyon hasznos, bízom benne, hogy másoknak is! Enar követsége, vérző szívvel nálam is lebontásra került, számomra nem a funkció, inkább a grafikai érték, ami viszi/vitte. Jelenleg 1. termelő-2. harcos...
  4. WarriorKingu

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    Nálam jelenleg 15 féle csoda van letéve, és jártam már pont így, ahogy írod a végén. Hogy lebontottam valamit 5-6. szintről, aztán rájöttem mégis kell. Szóval jó sok TP veszett kárba.. persze csak játék, meg folyamatosan matekozni kell. Csak akkor már jó minél okosabban csinálni! :D Szóval...
  5. WarriorKingu

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    Kedves Elfek és Emberek! Szeretnék nyitni egy topikot arra, ahol lehetne érvelni, hogy a nagyobb városok esetében milyen csodák hasznosak. Melyik ősi csodákra nem sajnáljátok a helyet továbbra sem? Mit érdemes a fejezetek előrehaladtával is felfejleszteni, megtartani? Persze hogy vannak...
  6. WarriorKingu

    Lakóházak fejlesztése

    Nem stimmelnek a lakosság értékek. Nagykövetség fejezet elején vagyok. 22-es arany szakadék 30215 lakost ad, 18-as hegyi csarnokom: 26186 lakost. A jelenlegi általános lakóépületeim 35-ös szinten: 4700 lakost (ebben a fejezetben még nem fejleszthettem), varázslatos lakóépületeim: 13000 lakost...
  7. WarriorKingu

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszönöm szépen! A 24 órás termelési ciklus jó hír.
  8. WarriorKingu

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Hányszor hányas lesz a fejlődő épület ezúttal?
  9. WarriorKingu

    Kibeszélő Új verzió: 1.141

    Ez az újítás egyelőre nekem sem tetszik. :(
  10. WarriorKingu

    Winyandorban a Kereskedelem testvériség (34. hely) toronyban és bajnokiban lelkes, aktív tagokat...

    Winyandorban a Kereskedelem testvériség (34. hely) toronyban és bajnokiban lelkes, aktív tagokat keres. Jelentkezz syberbobnál, a főmágusnál vagy küldj felvételi kérést.
  11. WarriorKingu

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Az ezüst legalja megmaradt, így sikerült a 10-es épület. Grafikailag hihetetlenül szép a játék! Jöhet a kaland az univerzális ereklyével.
  12. WarriorKingu

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Még az ezüst liga is ad egy fejlesztetőt, azzal együtt elvileg meglehet a 10-es.
  13. WarriorKingu

    Kibeszélő Ködös Erdő

    arany ligába már nem lehet bekerülni vásárlás/gyámántok bevetése nélkül, annyian ráugranak a macska avatárra :D :S :(
  14. WarriorKingu

    Bevezetve Restaurációt a barkácsolható nyersanyagok közé

    A címsorról beszél @Csillagos nem arról, hogy a raktárban hol található meg. Én támogatom! A térképek mellett tényleg megjelenhetne a címsorban is.
  15. WarriorKingu

    Egy Korty Tisztaság - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Ugyanígy szereztem én is nagy meglepetésemre.
  16. WarriorKingu

    Visszautasítva Egy ősi csoda, a felderítési idő csökkentéséért

    És ha ez egy olyan ősi csoda lehetne, ami fejezetektől függetlenül elérhető és fejleszthető? Elvégre a fejlesztők bármit megvalósíthatnak elvileg.
  17. WarriorKingu

    Visszautasítva Egy ősi csoda, a felderítési idő csökkentéséért

    16. fejezetben vagyok és már most borzasztóan hosszú a felfedezési idő - 53 óra! Szerintem nagyon hasznos lenne.
  18. WarriorKingu

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszönöm a híreket! Ez az univerzális ereklye nagyon jó irány! Köszönjük szépen!
  19. WarriorKingu

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A ködös erdő esemény után lesz testvériségi kaland? Vagy mi következik utána?
  20. WarriorKingu

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Innentől kezdve, aki teljesítette az eddig elérhető összes küldetést, mennyi varázslatos csomag lesz kb még összeszedhető? (város körül+küldetések+napi jutalom+főnix bónusz) Valaki megbecsülte esetleg?
Fent