• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Mihaszna

Veterán
A ködös erdő esemény után lesz testvériségi kaland? Vagy mi következik utána?

A Bétán jelenleg is zajlik, ami azt jelenti, hogy 99.9% az esélye, hogy nálunk is lesz. Annyi változás van benne, hogy 2-2 különböző fejleszthető ereklyét lehet nyerni. Az egyik a mostanihoz van, a másikat nem sikerült azonosítanom.

Talán másoknak sikerül..

Ereklyék.jpg
 

Deleted User - 373998

Vendég
A Bétán jelenleg is zajlik, ami azt jelenti, hogy 99.9% az esélye, hogy nálunk is lesz. Annyi változás van benne, hogy 2-2 különböző fejleszthető ereklyét lehet nyerni. Az egyik a mostanihoz van, a másikat nem sikerült azonosítanom.

Talán másoknak sikerül..

3267 bővítmény megtekintése
Szia!
Az univerzális fejlesztő ereklye (Ereklye kötet) a következő Testvériségi kalandoknál lesz elérhető (remélhetőleg, mert ugye ez a Béta szerverről való).
Két Item fejlesztéshez lesz most alkalmazható, a Boszorkányidéző kör, és a Boszorkánykunyhó fejlesztéséhez.
 

Rikari

Veterán
A 19. fejezetünk alaptörténete.
A Halflings beszámolója szerint hátborzongató események történtek a környező régiókban. A településeket szörnyek támadták meg. Ilyen lényeket még soha senki nem látott. Mintha gonosz varázslat támadna az erdők felett, amely az állatokat és a növényeket egyaránt baljós lényekké változtatja, amelyek aztán megtámadják a falvakat és elűzik az ott lakókat. Ez rosszabb, mint az ork horda! Nem sokkal később a mögötte álló gonosztevő felfedi magát. Ez egy Peregrim nevű Woodelf varázsló. A város elpusztításával fenyegetőzik, ha nem segítesz neki sereget építeni, hogy megölje a világ összes többi varázslóját. – Mindenekelőtt Dean Durku fejét akarom!Tanácstalanul és megfélemlítve a Félszerzetek jelentéseitől, úgy döntesz, hogy egyelőre aláveted magad, és egy barlangot építesz a Varázslónak, ahonnan felügyelheti a városodat és előmozdíthatja terveit. A varázslók Bastaran és Sylawney, akiket az Akadémiáról ismersz, titokban megérkeznek a városba, Durku dékán küldte, hogy segítsen neked. Azt javasolják, hogy egyelőre engedelmeskedjenek Peregrim parancsának, és húzzanak egy kis időt, amíg megtalálják a módját, hogy megállítsák. Eközben maga a dékán őrzi az Akadémiát, és az archívumban kutat egy varázslat után, amely segíthet a gonosz varázsló ellen. Képes leszel időben megállítani gonosz terveit?2021-11-09 15 00 38.jpg
 

Rikari

Veterán
Az új fejezet megérkezésével jön a felemelkedett áruk következő szintje, amely lehetővé teszi, hogy a Kereskedő ne 3, hanem összesen 6 Áruval kereskedjen (miután a Kereskedőt 8-as szintre frissítetted). Maga a település is új kihívást jelent a lejáró települési épületek és kizárólag eladásukkal megszerezhető források formájában. Ez azt jelenti, hogy rendszeresen újjá kell építened a településed bizonyos részeit, hogy tovább haladhass a technológiai fán, és tovább tudj lépni a következő fejezetre. Természetesen az új fejezet új várostérkép-bővítéseket, frissítéseket és egységeket is hoz majd. A 19. fejezet végén 2 vadonatúj ősi csodát nyithatsz meg.
 

Csatolmányok

  • B_Ch19_AW1_1_0003Res2.png
    B_Ch19_AW1_1_0003Res2.png
    224,6 KB · Megtekintések: 26
  • B_Ch19_AW2_1_0000Res.png
    B_Ch19_AW2_1_0000Res.png
    228,9 KB · Megtekintések: 22
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Mindig is foglalkoztatott, hogy vajon mi vár ránk az év utolsó hónapjában, milyen eseményt készítettek nekünk a fejlesztők télére.. Most már viszont jobban érdekel/(aggaszt), hogy vajon kifog e tartani nekem a majd December 20.-án vásárolt Tiramisu liköröm December 31.-ig. (mély levegő).. de hát.. az élet nem kívánság műsor.. :( No, mindegy.. haladjunk a korral..


Itt a piros, hol a piros, amit szabad sose tilos, itt próbálkozzanak, ne otthon az asszonynál!


Megjelent a Bétán az év utolsó, a sokak számára reményt adó - ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel - Téli Varázs Eseménye. A Téli hóbagoly visszatért, hogy ismét a segítségeteket kérje. Ahogy az lenni szokott, nem jött üres kézzel (vagy is szárnnyal), mert minden küldetés megoldása után eseményfizető eszközt ad ajándékba. A Fődíj egy Fejleszthető épület, amit ha sikerül 10-es szintre felfejlesztened, akkor Isteni magot, Manát, Árukat, sőt(!), Unuriumot is ad/termel.

Mindenkinek jó kikapcsolódást majd.

(Kattints a képekre a nagyításért)
 

Csatolmányok

  • Téli Varázs 2.jpg
    Téli Varázs 2.jpg
    153,3 KB · Megtekintések: 78
  • Téli Varázs 3.jpg
    Téli Varázs 3.jpg
    113 KB · Megtekintések: 84
  • Téli Varázs. 4.jpg
    Téli Varázs. 4.jpg
    241,8 KB · Megtekintések: 85
  • Téli Varázs.jpg
    Téli Varázs.jpg
    209,6 KB · Megtekintések: 85
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Itt a piros, hol a piros, amit szabad sose tilos, itt próbálkozzanak, ne otthon az asszonynál!
Nem igaz hogy nem képesek már végre elfelejteni ezt a Itt a piros, hol a piros játék mechanikát, bárhol bármilyen fórumot olvasok vagy fészbuk csoportot mindenhol mindenki utálja, gondolom a fejlesztők is kaptak kismillió visszajelzést hogy a játékosoknak nem tetszik ez a megoldás de azért mégis erőltetik... :( A fődíj viszont az unurium miatt nekem tetszik.
 

Mihaszna

Veterán
Mért van az, hogy ha valaki csatlakozni szeretne egy Testvériséghez, akkor levelet kell írni, viszont ha egy Testvériség szeretné, hogy csatlakozz hozzá, akkor csak simán kiküldenek egy meghívót?? (gondoltam folytatom "Az Elvenar nagy kérdései" sorozatot) ( :) )
 

Putyika

Veterán
Mért van az, hogy ha valaki csatlakozni szeretne egy Testvériséghez, akkor levelet kell írni, viszont ha egy Testvériség szeretné, hogy csatlakozz hozzá, akkor csak simán kiküldenek egy meghívót??
Nem igazán értem, hogy ez hogyan kapcsolódik a bétához, de ez biztos az én hibám.
Egyébként nem kell levelet írni, legalábbis nem minden testvériség/főmágus igényli.
Vannak olyan tesóságok ahová akár rögtön csatlakozhatsz is, vannak mások ahová tudsz küldeni jelentkezést és vannak a teljesen zártak. Ez a főmágus döntése, hogy mit állít be a profilon.
Az igényesebb vagy ha úgy jobban tetszik a válogatósabb testvériségek szeretik tudni legalább valamilyen szinten, hogy kit vesznek fel a csapatba, ezért kérik a levélben jelentkezést és pont ezért ők tuti nem fognak csak úgy simán kiküldeni egy meghívót senkinek, ez olyan tesóságok szokása akiknek csak a létszám számít. Én is kaptam már számtalan meghívót csak úgy mindenféle levél nélkül....az elsőnél kicsit csodálkoztam, de már fel sem tűnik.
Nekem nagyon fura, amikor valaki azt szeretné, hogy csatlakozzam hozzájuk, pedig nem tud rólam semmit, és ez fordítva is igaz, amikor valaki úgy akar csatlakozni egy társasághoz, hogy nem tud róluk semmit.
 

Mihaszna

Veterán
sziasztok
feladatsor lehet kérni a Téli Varázshoz?
Köszönöm.

Manufaktúra:
Készíts 3 és 9 órás termeléseket

Műhely:
Készíts Italokat, Egyszerű Szerszámokat, Kenyereket, Fejlett Szerszámokat és Kosárnyi élelmiszereket

Egyéb:
Oldj meg X Bajnoki vagy sima találkozót
Oldj meg X sima vagy Torony találkozót
Fejlessz X épületet X vagy magasabb szintre
Kutass ki egy Technológiát vagy Derítsd fel egy Tartományt
Készíts tisztességes mennyiségű árút (Alapvető, Kézműves, Varázslatos) (ezeket lehet kombinálni)
Lásd el a városodat X mennyiségű Alapanyaggal
Szerezz X ereklyét és Bűbáj töredéket és Kombináló Katalizátort és/vagy Bűbájt
Használj Bűbájt X alkalommal

A feladatok sorrendjét azért nem írom le, mert mire ide ér az Event, addigra bármi (meg)változhat.

A fejleszthető épület tulajdonságait - lakosság + kultúra - (elvileg!) megduplázták.


Sok szerencsét.


Szívesen.
 
Fent