• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egy Korty Tisztaság - hol és mikortól lehet beszerezni?

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,

Az látszik, hogy mi is az az "Egy Korty Tisztaság", viszont arról semmi infót nem találtam sehol, hogy hol és melyik kortól lehet (majd) beszerezni ilyet:

1634279296624.png

Köszönöm a válaszokat.
Alma
 

Mihaszna

Veterán
Kortól, nemtől, szinttől függetlenül használható. Talán annyit érdemes megemlíteni - az ÚJ játékosok figyelmébe -, hogy a Varázsakadémia épület (amit az 1. fejezet végén lehet kikutatni és felépíteni) egy elengedhetetlen "kellék", ami szükséges hozzá.
 

MesterAlma13

Erős harcos
de szép zöld gomb... puff... ááááá

Kettő darab "Korty Tisztaság"-om volt, egyet elhasználtam hogy az óraállítás után visszalőjem a receptfordulót a nekem megfelelő időpontokra, de maradt még egy és ott virított zölden... és egyik pillanatban rányomtam reflexből, és most hát... vagy várok egy új "Egy Korty Tisztaság"-ra vagy 50 gyémántomba fog fájni az receptforduló újbóli visszalövése

Androidról játszom főként, és a kérdésem az lenne, hogy csak az én reflexeimet indítja be a zöld gomb, aminél mindig vissza kell fogjam magam, hogy ne üssek rá? (és most hát nem sikerült felülbírálnom azt időben)
vagy ez másnál is "probléma"? mert ha igen, akkor egy esetleges használat megerősítése jól jönne
ha csak nálam, akkor így jártam, majd rendezem

Köszi,
Alma
 

Ferenc99

Erős harcos
z én reflexeimet indítja be a zöld gomb, aminél mindig vissza kell fogjam magam, hogy ne üssek rá? (és most hát nem sikerült felülbírálnom azt időben)
vagy ez másnál is "probléma"? mert ha igen, akkor egy esetleges használat megerősítése jól jönne
Nem csak nálad indít be reflexet , de eddig én elkerültem :)
 

Mihaszna

Veterán
Kettő darab "Korty Tisztaság"-om volt, egyet elhasználtam hogy az óraállítás után visszalőjem a receptfordulót a nekem megfelelő időpontokra, de maradt még egy és ott virított zölden... és egyik pillanatban rányomtam reflexből

a kérdésem az lenne, hogy csak az én reflexeimet indítja be a zöld gomb, aminél mindig vissza kell fogjam magam, hogy ne üssek rá?

A Bétán is felvetődött ez a probléma, ezért ott nem kérdés, hanem ötletként vetették fel, hogy legyen más színű a jelzés. Szerintem semmit nem veszítenél vele, ha itt is - a magyar fórumon - elindítanád ezt az ötlet láncot. Minden esetre én támogatnám a javaslatot, hogy legyen más színe, vagy amit írtál, hogy legyen egy "használat előtti megerősítő jelzés".
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A Bétán is felvetődött ez a probléma, ezért ott nem kérdés, hanem ötletként vetették fel, hogy legyen más színű a jelzés. Szerintem semmit nem veszítenél vele, ha itt is - a magyar fórumon - elindítanád ezt az ötlet láncot. Minden esetre én támogatnám a javaslatot, hogy legyen más színe, vagy amit írtál, hogy legyen egy "használat előtti megerősítő jelzés".

Ha ott felvetették akkor teljesen fölösleges itt is :)
 

Mihaszna

Veterán
Ha ott felvetették akkor teljesen fölösleges itt is :)

Elnézést, de ez most úgy hangzott, mintha a "mi" szavunknak semmi jelentősége nem lenne.. mármint nemzetközi szinten.. Ha a Béta és a magyar fórum két különálló dolog, akkor nem értem, hogy miért ne indíthatnánk egy Ötlet ezzel kapcsolatban, függetlenül attól, hogy más fórumokon hogyan vélekednek a dologról.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Elnézést, de ez most úgy hangzott, mintha a "mi" szavunknak semmi jelentősége nem lenne.. mármint nemzetközi szinten.. Ha a Béta és a magyar fórum két különálló dolog, akkor nem értem, hogy miért ne indíthatnánk egy Ötlet ezzel kapcsolatban, függetlenül attól, hogy más fórumokon hogyan vélekednek a dologról.

Nem erre gondoltam, de egy helyen landolnak az ötletek, nincs megkülönbözetve, hogy éppen honnan érkezett. Az egyetlen dolog, ami ennek a haladását és könnyű adminisztrációját adja - ezer hála itt is a fórum moderátoroknak -, ha nem vetődik fel olyan ötlet, amely már vagy meg lett szavazva itt is korábban vagy pl. látjuk Bétán az ötletet és ezért itt is felvetjük. Természetesen számít mindenki véleménye, de ebben az esetben felesleges itt is erre egy szavazást indítani, mert ha Bétán megszavazzák és bekerül a közös kalapba, akkor itt meg fogjuk állítani és 'Már felvetett'-nek fogjuk minősíteni, ami inkább lehet demotiváló mint azt mondani, hogy a Béta játékosok megszavazzák és helyettünk is felvetik az ötletet. Itt is meg lehet beszélni pl. ebben a bejegyzésben, de ha ennyire követitek a Béta fórumot, akkor ott is nyugodtan. :)
 

Deathfolk

Veterán
Én ma a toronyba 3. szinten utolsó kapu előtti őrnél kaptam 5db-ot, ráadásul elég nagy rá az esély 55%, így itt azért fogja majd adogatni :) Első 2 szinten nem figyeltem hogy lehet-e valahol kapni, lehet ott is van valahol.
 
Fent