• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Van valakinek valami fogalma/elképzelése, hogy ez mi ez? :) A Testvériségi (pajzs) ikon alatt érhető el.

Ez is része (lesz) az Őszi újdonságnak? :rolleyes:

Kérdés 01.jpg
 

Mihaszna

Veterán
Holnap kezdődik a Bétán a Halloween esemény, ami egy új Fejleszthető épületet tartogat.

Halloween.jpg

Az a szellemlány emlékeztet a Kör c. horror filmre :eek: (a hideg is kiráz tőle)
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Megkezdődött a Halloween esemény a Bétán. Aki tavaly részt vett a Ködös erdő rejtélye Eseményen, annak ismerős lesz a térkép.

Halloween 02.jpg

A szokásos Liga és az újonnan bevezetett Királyi nagydíjak mellett ismét egy újdonsággal rukkoltak elő a fejlesztők. Aki a térképen összeszed egy bizonyos mennyiségű cicamicát (macskát), annak lehetősége van lecserélni a Napi Exkluzív Díjat egy másik (gondolom majd egy későbbi napon esedékes) Napi Díjra.

Halloween 04.jpg

Az esemény főépületét és a vele járó következményeket fentebb megosztottam..

Sok sikert majd mindenkinek..
 
A szokásos Liga és az újonnan bevezetett Királyi nagydíjak mellett ismét egy újdonsággal rukkoltak elő a fejlesztők. Aki a térképen összeszed egy bizonyos mennyiségű cicamicát (macskát), annak lehetősége van lecserélni a Napi Exkluzív Díjat egy másik (gondolom majd egy későbbi napon esedékes) Napi Díjra.
úgy tűnik..mintha véletlenszerű lenne... re-roll .. .:)
 

sleeky41

Veterán
19 fejezet épületei nagyon tetszenek :) már kíváncsian várom mikor ér a bétára mert már legtöbb épület kész
és a portál érdekesnek mutatkozik
 

Csatolmányok

  • SmartSelect_20211015-184044_Drive.jpg
    SmartSelect_20211015-184044_Drive.jpg
    214,7 KB · Megtekintések: 68
  • SmartSelect_20211015-184131_Drive.jpg
    SmartSelect_20211015-184131_Drive.jpg
    245,9 KB · Megtekintések: 64

Burney

Felderítő
19 fejezet épületei nagyon tetszenek :) már kíváncsian várom mikor ér a bétára mert már legtöbb épület kész
és a portál érdekesnek mutatkozik
Ezek a nép épületek???
Nekem a sötét erdőt juttatják az eszembe, eléggé komorak. Halloweenra jobban el tudnám képzelni ;)
 

sleeky41

Veterán
Ezek a nép épületek???
Nekem a sötét erdőt juttatják az eszembe, eléggé komorak. Halloweenra jobban el tudnám képzelni ;)

Ha minden igaz a fejezet neve '"A száműzetés bosszúja" ehez illik is ez az épület de ki tudja lehet változtatnak még a fejezet néven mert így nemhangzik túl jól
 
Utoljára szerkesztve:

WarriorKingu

Erős harcos
Holnap kezdődik a Bétán a Halloween esemény, ami egy új Fejleszthető épületet tartogat.

3200 bővítmény megtekintése

Az a szellemlány emlékeztet a Kör c. horror filmre :eek: (a hideg is kiráz tőle)

Köszi! Olyan pici ez a csatolmány megjelenítés, hogy többszörösen átgördítettem rajta. Lehet érdemes lenne felnagyítani a képet, hogy többen észre vegyék. Vagy csak én vagyok vaksi? Izgalmasnak ígérkezik.
 
Fent