• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Ladiszlausz

    Nincs tervben Élet a 10 láda után

    Üdv! Egyetértek abban, hogy fejleszteni kellene a jutalmazási rendszert. Esetleg szintfüggővé tenni. Rengeteg olyan jutalom van, amelyek alacsonyabb szinten hihetetlen hasznos segítségek, de közepes vagy magasabb szintű játékosok számára haszontalanok a jelenlegi formájukban, legyen szó, akár...
  2. Ladiszlausz

    Segítségkérés alapanyagfokozásra

    Üdv! Nekem a Torony esetében gyűlt meg a bajom az alapanyagtermeléssel. A XV. korban vagyok, 10 db majdnem fullos műhellyel. Most a kaland miatt ugyan leamortizáltam a várost, de amúgy a boldogságom is ha nem is maxon, de annak környékén mozog. A csodáimat fejlesztgetem, de hiába bajnokizom...
  3. Ladiszlausz

    Testvériségi kaland

    A jutalmak megkapásával kapcsolatosan én nem tapasztaltam ilyen jellegű problémát, pedig már jó ideje játszom az Elvenarral. Amennyiben valóban pakolt minden tag legalább egy aktív pontba a kör során és nem kapott mégsem jutalmat, az több mint valószínű, hogy valamilyen teknikai probléma lehet...
  4. Ladiszlausz

    Továbbítva Játékon belüli levelezés

    Üdv! Kiegészíteném a kérelmet egy másik hasonló dologgal. Amikor létrehozunk egy levelet minden testvériségi taggal, akkor ugyebár minden tag belekerül. Ha kilép a csapatból, akkor kivonásra kerül. Azonban nemegyszer fordult elő, hogy egy tag puszta véletlenségből, vagy épp figyelmetlenségéből...
  5. Ladiszlausz

    Továbbítva Grafikai megjelenítési hiba, járda mellett sétáló elementálok

    Üdv! A gyorsítótár törlése az elmúlt néhány hétben többször is megtörtént, az építések befejeződtek, másokat kezdtem el építeni. De sajnos a hiba továbbra is fennáll! :( (Írok a Supportnak is)
  6. Ladiszlausz

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Üdv! Nekem lényegét tekintve tetszik az új bajnokság, egyetlen dolog kivételével. A térképen már jojózik a szemem, mire kikeresem a sorrendben következő újabb bajnoki tartományt. Túl kicsik lettek az ezt jelőlő ikonok. Ha lehetséges, szeretném kérni, hogy az ikonokat némileg növeljétek meg...
  7. Ladiszlausz

    Továbbítva Grafikai megjelenítési hiba, járda mellett sétáló elementálok

    Ez igaz, de azt is a járda mellett teszik ;)
  8. Ladiszlausz

    Továbbítva Grafikai megjelenítési hiba, járda mellett sétáló elementálok

    Üdv! Tapasztaltam egy animációs megjelenítési hibát! Nem tudom volt-e már szó róla, nem találtam vonatkozó bejegyzést. A 15. korban vagyok, de még az előző korban vettem észre, hogy a járdáimon sétáló lények közül az elementálok egy mezővel mellette sétálnak. Mivel az építményeim közvetlenül a...
  9. Ladiszlausz

    2020 Elvenar kincses térképe

    Üdv! A kérdőjel helyére az Erdei Elfek korának zászlója kerül. Ladiszlausz /Winyandor/
  10. Ladiszlausz

    Tagfelvétel Lángoló Szikra

    Üdv, Kedves Testvérem! Ha aktív vagy, és szeretnél egy összetartó jó csapat tagja lenni, várunk szeretettel csapatunkba! Nem rég alakult, azonban jópár tapasztalt játékossal rendelkező testvériségünk még 16 bátor jelentkezőt vár, akik szeretnének hatékonyan feljlődni, és nem riadnak meg a...
  11. Ladiszlausz

    Testvériség kersetetik

    Szia! Látom már sikeresen elhelyezkedtél. Ha mégis meggondolnád magad, örömmel várunk csapatunkban! /Lángoló Szikra/
  12. Ladiszlausz

    Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

    Az eredeti irományom általánosan szólt a legtöbb fórumozónak, mivel te a sokadik voltál azok között akik vagy csak egy részét olvasták el, vagy csak egy részét értették meg. És ezen okból akadtam ki kissé. De aztán írtad amit írtál, én meg arra reagáltam. Igazad van , nem érdemes ezen lovagolni...
  13. Ladiszlausz

    Tagfelvétel Lángoló Szikra

    Szia! A Kalandot jelenleg háttérba szorítva fejlődünk. A bajnokság és torony megy nálunk is, de nem visszük túlzásba. Testvériségünk adatlapján olvashatod a részleteket. Örömmel fogadjuk jelentkezésedet! Küldtem meghívót!
  14. Ladiszlausz

    Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

    Gratulálok a jellemedhez, gondolom nem volt gyerekszobád. Nincs jogod ahhoz, hogy kioktass bárkit is! Egyébként meg írtam, hogy ha oda van téve csalinak a választás lehetősége a "fiatal" játékosok elé a svédasztalra, akkor igénybe is fogják venni. Épp ezért, bár a döntést rájuk bízzuk, mégis...
  15. Ladiszlausz

    Visszautasítva Tápbolt épület

    Én reggel indulás előtt ránézek a városra, aratok, elindítom az új termeléseket. Utána már csak meló után késő délután ülök a gép elé. Szerintem ez kimeríti részemről is a fenti megjegyzésedet. ennek ellenére továbbra is fenttartom a véleményem. Szerintem igenis segítene. Itt utaltál rá...
  16. Ladiszlausz

    Tagfelvétel Lángoló Szikra

    Kristály-bónuszos jelentkezők előnyben
  17. Ladiszlausz

    Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

    Ezt már írtad, és akkor is ilyen leleményesen megfogalmaztad. Ha értelmesen nem tudsz hozzászólni, akkor miért írod?
  18. Ladiszlausz

    Bevezetve Fórum átláthatósága, csoportosítás

    Az ötletek és javaslatok topikot szerintem könnyebben át tudnák látni mindannyian, csoportosítva lennének. Például lenne olyan opció amikor létrehozunk egy topikot, hogy kiválasztjuk a főtémákból melyikhez tartozik a mondandónk. Pl: "Város", "Torony", "Bajnokság", "Kaland", "Egyezkedés és...
  19. Ladiszlausz

    Visszautasítva Tápbolt épület

    Nem feltétlenül kell inaktív ablakként látszódnia, elegendő lenne egy figyelőt beépíteni az akadémiába. Ha tele a készlet, akkor ideiglenesen kiveszi a rotációból, és nem hozza fel kínálatként. Minden alkalommal amikor megnyitom az akadémiát, ez a figyelő egy ezredmásodperc alatt ránézhet a...
Fent