• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Grafikai megjelenítési hiba, járda mellett sétáló elementálok

Üdv! Tapasztaltam egy animációs megjelenítési hibát! Nem tudom volt-e már szó róla, nem találtam vonatkozó bejegyzést. A 15. korban vagyok, de még az előző korban vettem észre, hogy a járdáimon sétáló lények közül az elementálok egy mezővel mellette sétálnak. Mivel az építményeim közvetlenül a járdák mellett helyezkednek el, így az elementálok átsétálnak minden épületen és növényzeten is.
Üdvözlettel: Ladiszlausz /Winyandor/
 

Csatolmányok

  • elvenar_hiba_01.png
    elvenar_hiba_01.png
    603,8 KB · Megtekintések: 14
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv! Tapasztaltam egy animációs megjelenítési hibát! Nem tudom volt-e már szó róla, nem találtam vonatkozó bejegyzést. A 15. korban vagyok, de még az előző korban vettem észre, hogy a járdáimon sétáló lények közül az elementálok egy mezővel mellette sétálnak. Mivel az építményeim közvetlenül a járdák mellett helyezkednek el, így az elementálok átsétálnak minden épületen és növényzeten is.
Üdvözlettel: Ladiszlausz /Winyandor/
Kedves @Ladiszlausz
Ez egy kósza részeges szellem. Nem talál haza, mert a házát pont építed amiben ez idáig éldegélt. Ha az építkezés kész, biztosan újratervez, és rátalál a kitaposott ösvényre. Ha nem, továbbítjuk......újratervezünk.
 

DeletedUser5848

Vendég
Kedves Cyklon ! :)
Ezt olyan szépen megírtad hogy öröm volt olvasni. Nekem a pityókás töpikéim mászkáltak a füvön mert épp felszedtem az utat a lábuk alól.
Végül csak odatalálhattak mert egy idő után eltűntek. Azóta is fogyasztanak. :)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kérlek, ha a hiba gyorsítótár törlés után is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a supporton keresztül, hogy kivizsgálhassuk az ügyet. Köszönjük!
 
Üdv! A gyorsítótár törlése az elmúlt néhány hétben többször is megtörtént, az építések befejeződtek, másokat kezdtem el építeni. De sajnos a hiba továbbra is fennáll! :(
(Írok a Supportnak is)
 

Csatolmányok

  • pityókás szellemek 2.jpg
    pityókás szellemek 2.jpg
    491,4 KB · Megtekintések: 8
Fent