• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Élet a 10 láda után

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 38 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    38
  • A szavazás lezárult .

Rikari

Veterán
Sziasztok!
A bajnoki rendszer átszabásáról már írtam és üdvözöltem az újítást. A jó dolgok leírása után jöjjön a fekete leves. :mad:
A 10 láda után megszerezhető ládák jutalma nem tartalmaz kifejezetten motiváló erőt. Az 1 Királyi Restauráció és 10 Ősi tudáspont a befektetéssel abszolut nincsen arányban. Sokat kér és minimális javadalmazást nyújt. :eek:
Szeretném, ha bőkezűbb lenne hozzánk a fejlesztő, ha már beleteszünk újabb 11K bajnoksági pontot a jutalomládába, akkor az legyen valóban olyan kincs, hogy akarjam azt kinyitni/megszerezni és ne fanyalogjak miatta. Tegyék ezt a játékosok számára sokkal vonzóbbá! Tehetnének bele seregespakkokat, eledelt, a KR jó de ettől azért többet, profitot és ne adj Isten akár némi gyémántot is. Simán lehetne kombóban összerakni olyan ajándékos csomagokat is, aminek nem tudunk ellenállni. ;)

Nagyon sok lehetőség van az Inno kezében, hogy kívánatossabbá tegye ezeket a plusz ládákat, melyekbe más és más jutalmakat tennék értéküket/hasznosságukat tekintve növekvő sorrendben. Minél messzebb jut el a ládák kinyitásával egy csapat annál jobb ajándékok üssék a markukat, mert megdolgoztak érte és nem keveset tettek ahhoz, hogy az újabb láda is kinyiljon. Ha már kibővítették a ládák számát, aminek nagyon örülök, akkor cseppentsenek is a gépezetbe egy kis varázsolajat is, hogy vidámabban forogjanak azok a fogaskerekek.
 

GreenKnight

Veterán
Ahhoz képest, hogy eddig a 10. láda után semmi nem volt már ez is több. :)
Természetesen mi is jobban örülnénk valami tényleg motiváló jutalomnak. Pl. a 19. ládában lehetne tervrajz is, de akár valamikor közben is a 14. vagy 15-ben. És a TP áldásokról is el tudnám képzelni, hogy növekszik a mennyiségük, hiszen a ládanyitáshoz szükséges pont is majdnem a duplájára nő.
 

Senta

Erős harcos
Teljesen egyetértek! A semminél több, de nem igazán motiváló az további ládák jutalmazása, simán el tudnék képelni, kisállateledelt, gyorsítót is akár oda, ami fogy egy sok ládás bajnokinál erősen :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Ahhoz képest, hogy eddig a 10. láda után semmi nem volt már ez is több. :)
Természetesen mi is jobban örülnénk valami tényleg motiváló jutalomnak. Pl. a 19. ládában lehetne tervrajz is, de akár valamikor közben is a 14. vagy 15-ben. És a TP áldásokról is el tudnám képzelni, hogy növekszik a mennyiségük, hiszen a ládanyitáshoz szükséges pont is majdnem a duplájára nő.
Sziasztok ! :)

Előszőr is gratulálok GreenKnight-nak és csapatának ! A videóban a fejlesztők figyelmeztették a csapatokat hogy ne próbálják meg elsőre kinyitni mind a 19 ládát. mert nem fog sikerülni. Ők úgy gondolták hogy fog. :) Ha más csapat is teljesítette, nekik szintén vastaps jár !
Jó gondolatokat olvasok itt. Lehetne TP áldás, gyorsítópakk és tervrajz is. Sőt ha belekukucskálnánk a ládába már tudnánk is hogy mihez lenne jó a rajz. De a 19 ládához nagyon nagy csapategységre és motíválásra van szükség. Pontos és céltudatos koordinálásra és lelkesedésre.
Mivel már random adja be az egységeket, még így félek a tekercs bajnokságtól. Szívem szerint én egy kívánságkutat tennék a végére. De csak a bajnokságok idejére. S 19 láda után. Sajnálom hogy kivonták a játékból. De ha a kút megújulna ? :) Akár picit külsőleg is, de olyan ajándékokat adna, amiket itt felsoroltatok, vagy olyanokra amik kifejezetten a bajnokságot segítik. A fejlesztők célja a kiegyensúlyozás volt. Ez a kút az ajándékaival, ezt figyelembe venné az ajándékozás terén. Személy szerint én a szokásos egységpakokkal is egyetértek. Itt felvetődik hogy ilyeneket adnak az eventek.
S ha olyan egységpakk születne meg amiben olyan katonák vannak amiket a zsoldostáborban, vagy a kiképzőpályán lehet csak gyártani ? :)

Tisztelettel: venom
 

DeletedUser5848

Vendég
ilyen nagyot nem is merünk álmodni :D
Kedves Senta ! :)
Idealista és álmodozó vagyok. A magam szintjén tapasztaltam meg hogy a bajnokság egy mestermű lett. Amilyen precízen elvertek 28+ tartománynál, azt nézni is szép volt. :) De tartok tőle ez csak álom marad, mert sajnos ad esélyt arra hogy felborítsa az egyensúlyt. Van egy olyan érzésem hogy még lapul pár meglepetés a fejlesztők tarsolyában. Most a visszajelzésekre várják, hiszen ez csak az első bajnokság volt éles szerveren. Biztosan lesz kérdőív különböző fórumokon, és még csiszolhatnak rajta. A jó értelemben véve.
Pont Elvenar az a hely ahol érdemes, és kell is álmodni. Valóra válhat... :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
A bajnoki rendszer átszabásáról már írtam és üdvözöltem az újítást. A jó dolgok leírása után jöjjön a fekete leves. :mad:
A 10 láda után megszerezhető ládák jutalma nem tartalmaz kifejezetten motiváló erőt. Az 1 Királyi Restauráció és 10 Ősi tudáspont a befektetéssel abszolut nincsen arányban. Sokat kér és minimális javadalmazást nyújt. :eek:
Szeretném, ha bőkezűbb lenne hozzánk a fejlesztő, ha már beleteszünk újabb 11K bajnoksági pontot a jutalomládába, akkor az legyen valóban olyan kincs, hogy akarjam azt kinyitni/megszerezni és ne fanyalogjak miatta. Tegyék ezt a játékosok számára sokkal vonzóbbá! Tehetnének bele seregespakkokat, eledelt, a KR jó de ettől azért többet, profitot és ne adj Isten akár némi gyémántot is. Simán lehetne kombóban összerakni olyan ajándékos csomagokat is, aminek nem tudunk ellenállni. ;)

Nagyon sok lehetőség van az Inno kezében, hogy kívánatossabbá tegye ezeket a plusz ládákat, melyekbe más és más jutalmakat tennék értéküket/hasznosságukat tekintve növekvő sorrendben. Minél messzebb jut el a ládák kinyitásával egy csapat annál jobb ajándékok üssék a markukat, mert megdolgoztak érte és nem keveset tettek ahhoz, hogy az újabb láda is kinyiljon. Ha már kibővítették a ládák számát, aminek nagyon örülök, akkor cseppentsenek is a gépezetbe egy kis varázsolajat is, hogy vidámabban forogjanak azok a fogaskerekek.
Sziasztok
@Rikari nagyon jól megírta azt, ami a bajnokság közben és utána a fejem felett lebegett, mint gondolat buborék....azóta kidurrant.
Az új Bajnokság tetszetős, mert nincs annyi kattintgatás, hogy ínhüvely gyulladással szaladj az ügyeletre...de ugye valamit-valamiért. Mi nagyvárosok nem hozzuk-pár karakán szuperbajnokizóson kívűl-amit ez idáig tudtunk, mivel nálam 20 tartomány után meghalt a manuál harc. Olyan sokáig tartana végig nyomni, hogy elfejeltem miért is kell harcolnom. A kisebb városoknak viszont nagy könnyítés. Winyandor világában a testvériségemmel 10+1 ládát nyitottunk nekifutásban, úgy, hogy nem akartunk. Bár hozzá teszem, nagyobb városok nem hoztak annyi pontot, mint a kicsik, de hatalmas sikert aratott. (már félek, hogy hetente akarnak majd 10 ládázni)
Itt Arendyll-világában a Testvériségben -Mortal Vombat- az összes láda kész lett, minden plusszal együtt, (nem az én érdemem, a srácok nagyon tudják a harcokat) ,de a nagyobb városok többsége nem hozta azt a pontot amit szeretett volna. Hozzá tenném a Márvány bajnoki még elég lájtos, kíváncsi leszek a varázspor-elixir-drágakő bajnokikra.
Bár még az első bajnokság után is úgy érzem, hogy bár a Fejlesztők jót akartak, játék egyensúlyra próbáltak törekedni, mégis lekorlátozták a nagy fejlett városokat egy egységes fejlettségbe. Úgy érzem ez alapján nincs fejlődési átmenet. Aki lenyom 30 tartományt Tűzfőnix és harcászati csodák nélkül, Törpike korban, de az nem akinek minden megvan a városában maxon, ott az egyensúly számomra megingott.
Bár nagyon sok a megelégedés, a pozitív visszajelzés, aminek én örülök , és annak is, ha a kicsi városok haladnak, pozitív hatást ér el a bajnoki, és gyorsabban tudnak ez által fejlődni. Ha nincs sikerélmény, a játékosnak nincs motiváció. Tehát valahol az új Bajnoki meghozta a hozzá fűzött reményeket.
De amiért az Ötlet felvetésre kerűlt: nagyon kevés egy nagyobb erősebb testvériségnek (is) azok a plusz ajándékok amit 10 láda után kaphatunk. Mindenképp egyet értek @Rikari felvetésével, hogy a 10.ik láda utána plusz kompenzációk lennének szükségesek, mert félő, hogy ez idővel ellaposodik, ráunnak a játékosok. Persze most volt az első kör, aki tehette belenyúlt rendesen, de egy átfogóbb, értékesebb ,meggyőzőbb ajándék halom nagyobb motivációt eredményezne. (ha nem is gyémánt, de talán még ősicsodapontok...is....)

Szép Vasárnapot Mindenkinek!
 
Utoljára szerkesztve:

Senta

Erős harcos
Testvériségem 14 ládát nyitott . Ez a ládaszám nem igen tért el az eddigiektől, bár azért látszott, hogy mindenki kiváncsi, odateszi magát, tesztel. Nálunk nincsenek igazán kis városok, ezért előjött az új rendszer nagy városokat és sok tartományt nyitó erős bajnokisok álltal is említett összes hátrány és nehezítés, próbálgattuk a határainkat és gyilkoltattuk le a seregeket . De majd meglesz az egyensúly előbb utóbb, mást úgy se tudunk csinálni :rolleyes: a plusz ládák jutalma nem motiváló egyáltalán, így a cél továbbra is a 10 láda, és a többi meg ahogy alakul! Mindenesetre, ha már jutalom jár és nem kevés bajnoki pontokért, hogy motiválandó az erős bajnokis testvériségeket, kicsit erősebb motivációra lenne ennél szükség
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5848

Vendég
Testvériségem 14 ládát nyitott . Ez a ládaszám nem igen tért el az eddigiektől, bár azért látszott, hogy mindenki kiváncsi, odateszi magát, tesztel. Nálunk nincsenek igazán kis városok, ezért előjött az új rendszer nagy városokat és sok tartományt nyitó erős bajnokisok álltal is említett összes hátrány és nehezítés, próbálgattuk a határainkat és gyilkoltattuk le a seregeket . De majd meglesz az egyensúly előbb utóbb, mást úgy se tudunk csinálni :rolleyes: a plusz ládák jutalma nem motiváló egyáltalán, így a cél továbbra is a 10 láda, és a többi meg ahogy alakul! Mindenesetre, ha már jutalom jár és nem kevés bajnoki pontokért, hogy motiválandó az erős bajnokis testvériségeket, kicsit erősebb motivációra lenne ennél szükség
Kedves Senta ! :)
Én már nem merek ötletet írni. De a fentebbi hozzászólásomban említett speciális kívánságkút, melyben lehet tervrajz, TP, gyorsítópakk, vagy egységpakk amiben olyan egységek vannak amiket a nem a kaszárnyában lehet gyártani, az kicsit előrébb vinné a motívációt ? Ilyen katonai pakkokat ha jól tudom eventekhez sem adnak. Kifejezetten a Bajnokságra készülne. :)
De megrajzolhatnák a tervezők egy Bajnoki ládának is, ami nem szokványos, és a dicsőség szimbólumait viseli magán ?
Nem ötlet, csak egy kérdés. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
10 láda felett a TP áldást teljesen kivenném a ládákból és a helyére mehetne pluszba KR, kaja, egységek, esetleg harcot segítő épület okosan elosztva, persze nem zsugori módon.
KR minek? gondolom nagyobb szinten már pocsékba kell mennie lassan
 

Rikari

Veterán
KR minek? gondolom nagyobb szinten már pocsékba kell mennie lassan
Az utóbbi időkben és most elég messzire megyek vissza, bármilyen event, vagy kihívás volt egyik item sem hozta azt semmiben, amit a régeiek. Ohhh tévedek, de hozta a méretében, aztán innentől slussz. Ebből következően nem forgatjuk fel a világot velük, mert le sem tesszük sokan, hanem a már letetteket fejlesztjük Királyi Restaurációval. Amint új faj jön már mehetnek is egy szinttel feljebb és egy 4x4-es itemhez 16 KR kell, de van 7x3-asunk is ami egy gombnyomással 21 KR-t nyel el, ha feljebb akarom tolni. Én nem tudom ki az akinek nincsen szüksége rá, és neki nem fontos, hogy rendelkezzen elegendő Királyi Restaurációval, de én osztom Bere véleményét. Nekem ebből még sosem volt annyi, hogy azt mondjam: minek ez.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser5848

Vendég
Az utóbbi időkben és most elég messzire megyek vissza, bármilyen event, vagy kihívás volt egyik item sem hozta azt semmiben, amit a régeiek. Ohhh tévedek, de hozta a méretében, aztán innentől slussz. Ebből következően nem forgatjuk fel a világot velük, mert le sem tesszük sokan, hanem a már letetteket fejlesztjük Királyi Restaurációval. Amint új faj jön már mehetnek is egy szinttel feljebb és egy 4x4-es itemhez 16 KR kell, de van 7x3-asunk is ami egy gombnyomással 21 KR-t nyel el, ha feljebb akarom tolni. Én nem tudom ki az akinek nincsen szüksége rá, és neki nem fontos, hogy rendelkezzen elegendő Királyi Restaurációval, de én osztom Bere véleményét. Nekem ebből még sosem volt annyi, hogy azt mondjam: minek ez.
Határozottan támogatom és a szavazatomat is leadtam. :) A Királyi Restauráció nagy kincs. Minden egyes áldás és a térkép is.
Bevallom az akadémián is gyártom ha épp van rá lehetőség. Rikari előre néz a jövőbe és látja azt amit én még nem. De nagy volumenű dolgok várnak a nagyokra az új fajjal. Bár nekem a Csillagom nagyon kedves, de Restaurálni egy szükséges és jó dolog. Örülök hogy benne van a játékban.
Sokféle játékstílus létezik, de a KR csomagocska az bizony nagy érték ! :)
 
Üdv! Egyetértek abban, hogy fejleszteni kellene a jutalmazási rendszert. Esetleg szintfüggővé tenni. Rengeteg olyan jutalom van, amelyek alacsonyabb szinten hihetetlen hasznos segítségek, de közepes vagy magasabb szintű játékosok számára haszontalanok a jelenlegi formájukban, legyen szó, akár bajnokiról, kalandról. Az eventek terén jó látni, hogy időről időre egyre értelmesebb épületeket lehet megkapni, annál azt sajnálom csak, hogy azok akik nem tudják időben megszerezni az összes fejlesztőt, azoknak vajnyi kicsi esélyük van a maradék fejlesztő beszerzésére. Jó dolog volt, hogy a Kaland során beszerezhető volt a Maci fejlesztője. Egy hiányzott még, és kettőt szereztem. Mit csináljak a maradékkal? Gondoltam arra is, hogy a következő hasonló event alkalmával beszerzem a többit is, és leteszek mégegy Macit, de erre kicsi az esélyem, mivel jó eséllyel, újfajta eseményépület lesz megint, így ahhoz kell gyűjteni a fejlesztőket. Így egyetértek azzal, amit egy másik topikban olvastam több játékos részéről is, hogy szükség lenne a játékban egy olyan megoldásra, amivel át lehet alakítani az ereklyéket. Jó ötlet volt korábban, hogy az akadémián alakítsuk át őket, de a hiba szerintem két dologban is ott volt. Az egyik, hogy az akadémián rengeteg olyan termelendő dolog van, ami szükséges ahhoz, hogy az ember hatékonyan haladjon a játék során. A másik, hogy miért pont ereklyékről ereklyére??? Ahogy egy előttem szóló is írta, rengeteg lehetőség van az Inno kezében, épp csak ki kell használni őket. Például rengeteg töredék halmozódik fel a játékosoknál, amiknek semmi haszna. Valamennyi ugyan kell, de nem ennyi. Ezek és mondjuk Királyi Restauráció kombinációjával lehetne vásárolni, átalakítani Eseményépület-fejlesztő ereklyéket.
Ugyanakkor visszatérve a a jutalmazásra, én is nagyon hiányolom a harci-pakkok közül a 2-es 3-as szintű harciegységeket. Mivel egyre jobban kiéleződik az előnye az azonos szintű harciegységek csatasorba állításának, így logikusnak tartanám, hogy beszerezhetővé váljanak azok is több helyről.
Támogatom az ötletet! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A bajnoki rendszer átszabásáról már írtam és üdvözöltem az újítást. A jó dolgok leírása után jöjjön a fekete leves. :mad:
A 10 láda után megszerezhető ládák jutalma nem tartalmaz kifejezetten motiváló erőt. Az 1 Királyi Restauráció és 10 Ősi tudáspont a befektetéssel abszolut nincsen arányban. Sokat kér és minimális javadalmazást nyújt. :eek:
Szeretném, ha bőkezűbb lenne hozzánk a fejlesztő, ha már beleteszünk újabb 11K bajnoksági pontot a jutalomládába, akkor az legyen valóban olyan kincs, hogy akarjam azt kinyitni/megszerezni és ne fanyalogjak miatta. Tegyék ezt a játékosok számára sokkal vonzóbbá! Tehetnének bele seregespakkokat, eledelt, a KR jó de ettől azért többet, profitot és ne adj Isten akár némi gyémántot is. Simán lehetne kombóban összerakni olyan ajándékos csomagokat is, aminek nem tudunk ellenállni. ;)

Nagyon sok lehetőség van az Inno kezében, hogy kívánatossabbá tegye ezeket a plusz ládákat, melyekbe más és más jutalmakat tennék értéküket/hasznosságukat tekintve növekvő sorrendben. Minél messzebb jut el a ládák kinyitásával egy csapat annál jobb ajándékok üssék a markukat, mert megdolgoztak érte és nem keveset tettek ahhoz, hogy az újabb láda is kinyiljon. Ha már kibővítették a ládák számát, aminek nagyon örülök, akkor cseppentsenek is a gépezetbe egy kis varázsolajat is, hogy vidámabban forogjanak azok a fogaskerekek.
Sziasztok!

Teljesen egyetértek Rikarival! A sok bajnoki pont igenis álljon arányban az ajándékkal! A 10 feletti ládáknál a többvariációs, vonzó kombinációkból álló ajándékok lennének számomra is a nyerők! Sőt, ha az összes plussz ládát kinyitja egy testvériség, akkor az utolsó láda adhatna mondjuk 500 gyémántot! Mindjárt más lenne a leányzó fekvése! Lehet, hogy nagyon elszabadult a képzeletem, de én így tartanám fernek! ;)

Üdv.: Szeri :)
 
Fent