• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Segítségkérés alapanyagfokozásra

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
A párhuzamos egységtermeléssel úgy érzem felértékelődött a műhelyek száma, szintje és mindeféle kalapácsáldás.
A tündérek végén tartok jelenleg 8 műhellyel. Ez nem mindig elég. Ti hogy oldanátok meg a folyamatos termelést ?
Természetesen az akadémián is gyártom, naponta pacsizok és emelgetem a műhelyeket. Félek kevés a 8. TK és Végtelen Ásatás csodákat nem terveztem letenni, de most gondolkom rajtuk. Köszönöm szépen előre is ha valaki válaszol a gondomra. :)
 

Calyr

Veterán
TK és VÁ csodák, ahogy megyünk előre a korokkal, egyre kevésbé érnek valamit (vagy 1-es szinten lemehetnek, de a tp kár beléjük, más csodákba sokkal jobban kellhet), ezért az szerintem jó döntés, ha nem azokban gondolkodsz.

A Jólét Tornya csoda az elsődleges megoldás. Érdemes 11-es szintre fejleszteni, ekkor már elég komoly mennyiségű alapanyagot ad 3 óránként, és mellette az EE bűbájt felplusszolja úgy, hogy a hatása is erősebb, illetve a 14 óra 30 perccel kb. egész nap bűbájozva lehet leszedni a termeléseket.
Emellett érdemes magas kultúrát is tartani (a 170 % az alap, hogy kell, ezt érdemes feltolni MM bűbájjal legalább 190-200 %-ig, +kristály világítótorony kult. segítség időnövelő hatásával). A kultúra hatást pedig az Elfeledett Őrtorony csoda plusszolja, amely emellett maga is plusz kultúrát ad.
És ami még egyértelműbb bónusz: varázsműhely. Minél magasabb korban van valaki, annál nagyobbra nyílik az olló a sima műhelyes termeléshez képest, ezért aki ambiciózus, és nem nyert ilyet toronyban, annak érdemes gyémánttal ebbe befektetnie. 5 varázsműhellyel már hasítani lehet sok mindenben. :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Köszönöm az információkat ! :) Még jó hogy a varázsműhelyek is fejleszthetőek. Sajnos eddig csak 1 törpis házat adott a torony.
Akárhogy is nézem, érdemes hajtani a bajnokságot és a tornyot is. :)
 
Üdv! Nekem a Torony esetében gyűlt meg a bajom az alapanyagtermeléssel. A XV. korban vagyok, 10 db majdnem fullos műhellyel. Most a kaland miatt ugyan leamortizáltam a várost, de amúgy a boldogságom is ha nem is maxon, de annak környékén mozog. A csodáimat fejlesztgetem, de hiába bajnokizom mostanában már sokat, elég kevés pont gyűlik be a fejlesztésekre, így nagyon lassan ahladok velük. Azthittem ebben a korban a legnagyobb problémát az érzőáruk beszerzése, termelése jelenti majd, de bár az rendben van, más probléma merült fel. Szerintem a Torony által az egyezkedéseknél kért arany ill. alapanyagigény irreálisan magas. valahol a kettes szint közepefelé már 850ezer körüli alapanyagot kér. A napi bevételem csak a napi támogatásokkal éri ezt el, vagy épp haladja meg. És bár naponta támogatok mindenkit, és begyűjtöm a napi termeléseket is, ill. 9 és 3 órás műhelyes termeléseket (ennyi időm van csak játszani), ez mégiscsak egyetlen kettes szintű toronykapu igénye. Ötletem sincs, hogyan tudnék ezen javítani. És bár örülök, hogy végre függetlenítve lettek a harciegység-termelők (kaszárnya, zsoldostábor, kiképzőpálya), azok csak megfejelik a problémát, mivel rengeteg alapanyagra van szükség a használatukhoz is. Segítséget, javaslatot szeretnék kérni, hogyan tudnám javítani a helyzetemet! De mégjobb lenne, ha a Torony alapanyagkérését tárgyalásnál, le tudnák csökkenteni 5-10%-al.
Válaszokat előre is köszönöm!
 
Fent