• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Tápbolt épület

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    14
  • A szavazás lezárult .
Többször adjon az Akadémia eledel lehetőséget, de nekem elég 1 is. Nem vagyok telhetetlen, nekem nem kell egyszerre 5. Ezzel együtt nekem ne korlátozzák be a raktározási mennyiséget se. Bőven elég, hogy a rúnaszilánk korlátozott és ügyeskedni kell, ha szükségem van rá. Ha a te elméletedet követem és mondjuk nem kiválasztható funkcióként épül be az Akadémiába az eledel, akkor az inaktív ablak elveszi mástól a helyet, számomra ez nem jó megoldás. Nem lenne szükség külön épületre sem, ha mondjuk minden váltáskor legalább 1 eledel futna a kínálatban. Ha lehetne az eledelt én lefixálnám minden random kínálatban és akkor tuti, hogy az időkorlátok alatt egy napon belül többet is le tudnánk gyártani. Hatékonyság=Eredmény! ;)
Nem feltétlenül kell inaktív ablakként látszódnia, elegendő lenne egy figyelőt beépíteni az akadémiába. Ha tele a készlet, akkor ideiglenesen kiveszi a rotációból, és nem hozza fel kínálatként. Minden alkalommal amikor megnyitom az akadémiát, ez a figyelő egy ezredmásodperc alatt ránézhet a raktárkészletemre, ahogy azt is látja, amikor egy bűbájt craftolok, hogy abból mennyi van jelenleg készleten. Ez nem veszi el a helyet semmitől. Sőt egyes termékek kicsit nagyobb százalékkal jelennek meg a kínálatban. Az eledel mennyiségére meg szükség van többször is, mivel a hidegtűzesfőnix ad pontot a tartomány meghódításáért, a tűzfőnix a harcért, az arany főnix a termékhez, a jeges maci a bajnoksági tartományok hamarabbi feloldásáért. Szóval van hová költeni. És vagy az áru vagy a sereg mindenképpen kell a hódításhoz, a toronyhoz, a bajnoksághoz, vagy eventekhez.
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves @Ladiszlausz ! :)

Természetesen az is egy megoldást jelenthetne, ha a Receptek mennyisége nőne, de az csak egy szűkebb körnek (akik sokat tudnak játékban lenni) lenne jó. :(

Az ötletem azért is külön épület létrehozását szorgalmazza, hogy akik kevesebb időt tudnak bent lenni, mert pl. dolgoznak, azok is hozzá tudjanak jutni a Kisállateledelhez. Akkor, amikor be tudnak lépni a játékba. :) Ha a Receptek gyakorisága, vagy a létrehozható Táp mennyisége nő a Varázsakadémiában, az Rajtuk nem segít... :(

Szép napot! :)

Maci
 
akik kevesebb időt tudnak bent lenni, mert pl. dolgoznak
Én reggel indulás előtt ránézek a városra, aratok, elindítom az új termeléseket. Utána már csak meló után késő délután ülök a gép elé. Szerintem ez kimeríti részemről is a fenti megjegyzésedet. ennek ellenére továbbra is fenttartom a véleményem. Szerintem igenis segítene.

Javaslatomat az indokolja, hogy a Barkácsolásban jelenleg ez a recept csak ritkán jelenik meg, ha receptváltáskor nem tudjuk megnézni, akkor le is maradhatunk róla, viszont nagyon sok kellene belőle, főleg akiknek több Főnixe, Macija van!
Itt utaltál rá egyébként, hogy nem elegendő a mennyiség.
De mint írtam egyik hozzászólásomban, tetszik az ötleted a külön épületet illetően, de aggódom, hogy az amúgy is helyhiánnyal küszködő városokban ez nem okozna-e újabb fennakadást.
 

DeletedUser3909

Vendég
Támogatom! ☺☺☺
Figyeltem az varázs akadémiát és 31 nap alatt (05.03-06.04) 22x volt barkácsolható a táp ( napi időszakban - ha éjjel dobta fel azt nem láttam)
Hát ez nem valami jó arány :( éppen csak elégséges :( ennél többet tudnék elhasználni☺
 

DeletedUser434

Vendég
Létrehoztam a témához egy szavazást is, kérlek használjátok a funkciót! :)
 

DeletedUser5984

Vendég
Nemrég volt FB-n egy élő videóinterjú az Elvener 2 fejlesztőjével. Talán láttátok. :) A végén nagyon központban voltak a macik. Ontották az ötleteket és lobbiztak egy macis eventért. S ha megvalósulna egy ilyenmacis event ? Lehetne a főnyeremény egy ilyen tápibolt. :) Van igazság abban hogy a mérete ha nagyobb jobban rá lehet szedni a fejlesztőket hogy tegyék be a játékba. Esetleg annyi hogy az épület, mivel egy event adná KR-el fejleszthető lenne és ennek megfelelően változna a külseje, és a "kínálata" is. Vagyis több tápit adna, igaz több ráfordítással. Szerintem nézzétek meg az interjút FB-n és úgy csiszolgatni az ötletet. Egyébként egy event fődíjaként esélyes hogy beteszik. De ez persze magánvélemény. De az alapötlet nagyon jó ! :):)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent