• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Tápbolt épület

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    14
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Szeretném javasolni a játékban egy Tápbolt nevű új Épület bevezetését, ahol a Kisállateledel megvásárolható lenne különféle bónuszos árukért, aranyért, eszközért, stb...

Az épület - mondjuk egy 3×3-as kis nádtetős házikó - lehetne fejezetenként fejleszthető, így fejezetenként növekedhetnének a tápok ellenértékei.

Javaslatomat az indokolja, hogy a Barkácsolásban jelenleg ez a recept csak ritkán jelenik meg, ha receptváltáskor nem tudjuk megnézni, akkor le is maradhatunk róla, viszont nagyon sok kellene belőle, főleg akiknek több Főnixe, Macija van! :(

Kérlek véleményezzétek, ha tetszik, akkor támogassátok az ötletet! :)

További szép estét, jó játékot Mindenkinek! :)

Maci
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
maga az 5let jó viszont az h relatíve ilyen kevés van nem véletlen :/ ezzel kell gazdálkodni ami van. támogatom csak nem valós h eljutna a fejlesztőkhöz és ezt elfogadnák
 

gilingalang

Veterán
Támogatom! Nagyon szuper event főnyeremény lenne egy ilyen épület. Akár úgy is, hogy 10-es szintre fejlesztve adja magától a tápot, mint a Tűzpipi a PP áldást vagy a Panda az FF áldásokat. De az eredeti ötlettel is maximálisan boldog lennék, így ahogy van. :)
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves @RED1 ! :)

Ha arra gondolsz, hogy azért van kevés táp recept, hogy nehogy felboruljon a játékegyensúly, akkor az elég fura a Fejlesztők részéről, tekintettel arra, hogy azt pont Ők borították fel azzal, hogy prémium fizetőeszközért (gyémánt) megadták a lehetőséget a játékosoknak a kisállatok halmozására. Egyik kézzel adtak, másikkal elvettek esete. Hiába vette sok játékos meg, a való életében, kemény munkával megkeresett pénzén a sokadik Macit, Főnixet, ha nem tudja őket használni... Ezek etetés nélkül csak szép dísztárgyak, amelyek sok helyet foglalnak...
Olyan, mintha lehetővé tennék Neked, hogy olcsón megszerezz 6-féle különböző háztartási gépet, ezekből is több darabot, de csak 1 tápkábelt adnának mindhez, hogy ne tudd mindegyiket egyszerre használni... Ez roppant demotiváló. :(

Nekem csak 3 állatkám van, nem mind maxos, és nem fizettem értük, de már Nálam gond, hogy a kevés tápból melyiket, és mikor etessem. El tudom képzelni, hogy aki több Macit, vagy Főnixet megvásárolt, az mit érezhet, hogy a pénzét tulajdonképpen kilapátolta az ablakon...
 

Putyika

Veterán
Az ötlet jó és támogatom, de talán egyszerűbb lenne azért lobbizni, hogy legyen több recept.
lehetne fejezetenként fejleszhető, így fejezetenként növekedhetnének a tápok ellenértékei.
Ezt a részt nem igazán értem. Mi értelme lenne fejleszteni az épületet, ha egyre drágábban adná az eledelt?
viszont az h relatíve ilyen kevés van nem véletlen
Azért van ilyen kevés, mert amikor bevezették, még nem kellett ennyi, ezért lecsökkentették a receptek számát.....a fórumozók kérésére.
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves @Putyika ! :)

Úgy értettem a fejezetenként fejleszthetőt, mint bármely más termelő épületet a játékban, melyek igazodnak a játékos fejezetbeli haladásához.
Magasabb szinten az épület több tápot adna, nagyobb költségért (pl. mint a manufaktúrák).
Úgy képzeltem, hogy azért lenne egy napi limit, pl. max napi 15 tápot lehetne csak venni, hogy azért az egyensúly ne boruljon meg annyira.. Ez a 4. Fejezetben mondjuk 4-ről indulna, és nőne minden egyes fejezettel a számuk, ahogy fejlődik az épület az aktuális korra. :)

Arról, hogy pont a Fórumozók "intézték el Maguknak" a kevés receptet sajnos lemaradtam... :(
Viszont akkor most eljött az ideje a felülvizsgálatnak, mert most, hogy már sokan használjuk az állatkákat, már látszik, hogy a jelenlegi táp kevés.

Akár az Akadémiát is át lehetne alakítani úgy, hogy ne random recepteket adjon, hanem egy listából (legördülő menüből akár) Mi választhassuk ki, hogy mit szeretnénk Barkácsolni..., de ez már egy másik ötlet lenne..... ;)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Azért van ilyen kevés, mert amikor bevezették, még nem kellett ennyi, ezért lecsökkentették a receptek számát.....a fórumozók kérésére.
ez így igaz de mégsem. amikor hiszti volt a sok táp miatt akkor csak ugye főnix volt még mit etetni lehetett abban a helyzetben valóban túl sok volt az eledel de azóta sok minden változott :) @Macipiri kicsit árnyaltabb azért ez :D
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok! :)

Szeretném javasolni a játékban egy Tápbolt nevű új Épület bevezetését, ahol a Kisállateledel megvásárolható lenne különféle bónuszos árukért, aranyért, eszközért, stb...

Az épület - mondjuk egy 3×3-as kis nádtetős házikó - lehetne fejezetenként fejleszhető, így fejezetenként növekedhetnének a tápok ellenértékei.

Javaslatomat az indokolja, hogy a Barkácsolásban jelenleg ez a recept csak ritkán jelenik meg, ha receptváltáskor nem tudjuk megnézni, akkor le is maradhatunk róla, viszont nagyon sok kellene belőle, főleg akiknek több Főnixe, Macija van! :(

Kérlek véleményezzétek, ha tetszik, akkor támogassátok az ötletet! :)

További szép estét, jó játékot Mindenkinek! :)

Maci
Támogatom,de nem fogják elfogadni!Megváltozott az Inno hozzáállása.Azt látom egyre többen abbahagyják.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Úgy értettem a fejezetenként fejleszthetőt, mint bármely más termelő épületet a játékban, melyek igazodnak a játékos fejezetbeli haladásához.
Magasabb szinten az épület több tápot adna, nagyobb költségért (pl. mint a manufaktúrák).
Úgy képzeltem, hogy azért lenne egy napi limit, pl. max napi 15 tápot lehetne csak venni, hogy azért az egyensúly ne boruljon meg annyira.. Ez a 4. Fejezetben mondjuk 4-ről indulna, és nőne minden egyes fejezettel a számuk, ahogy fejlődik az épület az aktuális korra. :)
ennek nem sok értelmét látom h korokra akarod osztani mert 8.korban már kell annyi táp mint a 12.ben. azért napi 15 táp enyhén szólva is túlzás..napi 2 talán beleférne de 5nél is túl termelés alakulna ki és elvesztené az értékét úgy mond
Viszont akkor most eljött az ideje a felülvizsgálatnak, mert most, hogy már sokan használjuk az állatkákat, már látszik, hogy a jelenlegi táp kevés.
nem kevés szerintem elégséges csak bekell osztani azért lehetne több de azért annyira nem is hiány cikk
Akár az Akadémiát is át lehetne alakítani úgy, hogy ne random recepteket adjon, hanem egy listából (legördülő menüből akár) Mi választhassuk ki, hogy mit szeretnénk Barkácsolni..., de ez már egy másik ötlet lenne..... ;)
akadémia pont arrról szól h azt kapsz amit kapsz ezt esélytelen h átalakítsák szerencse kerékből bolttá. mert innentől akkor a torony se legyen rulett
 

Putyika

Veterán
Magasabb szinten az épület több tápot adna, nagyobb költségért (pl. mint a manufaktúrák).
Úgy képzeltem, hogy azért lenne egy napi limit, pl. max napi 15 tápot lehetne csak venni, hogy azért az egyensúly ne boruljon meg annyira.. Ez a 4. Fejezetben mondjuk 4-ről indulna, és nőne minden egyes fejezettel a számuk, ahogy fejlődik az épület az aktuális korra. :)
Így már értem, köszi a részletezést. :) Bár a 15 talán erős túlzás.
Akár az Akadémiát is át lehetne alakítani úgy, hogy ne random recepteket adjon, hanem egy listából (legördülő menüből akár) Mi választhassuk ki, hogy mit szeretnénk Barkácsolni...
Édes álom, de erre sajnos nem látok esélyt. Pedig nagyon szuper lenne...rengeteg harci épület és gyorsító...igazán jól hangzik. :cool:
Viszont ha az általad kitalált épület megvalósulna, akkor az eledelt akár ki is lehetne venni a receptek közül és nagyobb esély lenne a többire.
ez így igaz de mégsem. amikor hiszti volt a sok táp miatt akkor csak ugye főnix volt még mit etetni lehetett abban a helyzetben valóban túl sok volt az eledel de azóta sok minden változott
Ezt írtam én is, hogy akkor még nem kellett ennyi. ;)
 

DeletedUser434

Vendég
Jól van, legyen a Ti verziótok, akkor nem kell fejleszhetőnek lennie, csak legyen! :) :)

3 műszakban dolgozom, hetente változik, hogy mikor játszom. Vagy lemaradok a táp receptekről, vagy nem.

Van olyan kisállatkám (Viharfőnix) @RED1 , amely sűrűbben eszik ám..., oda sok táp kell, mert ha lebájolom az összes manum (Nálam a Ker.központ miatt 1 napos a manubűbáj hatása), akkor szeretném a hatóidő alatt végig kihasználni a Főnix bónuszát is..., közben enne a Tűzfőnix is napi egyszer... Jegesmedve egyszer eszik egy héten, azzal nincs gond, a Viharfőnix a kis falánk.. :p

Ha lenne egy ilyen tápbolt, az nagy segítség lenne azoknak, akik nem tudnak annyit online lenni nap közben, mert dolgoznak, tanulnak, stb.., így Mindenki akkor tudna táphoz jutni, amikor leül játszani.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4917

Vendég
Legyen inkább 6 x 6 os épület azt jobban elfogadnák a fejlesztők , mert "eszi" a helyet . Kerüljön sokba az elkészítése ezzel szintén lehetne javítani az esélyeket azzal , hogy lesz belőle valami. Mondjuk 1 kisállateledel kerüljön bele 10 műhely 1 napos termelésindításának a felébe az adott kornak megfelelően és ehhez mérten amennyi manufaktúrát lehet működtetni a 10 műhellyel csúcsra járatva annyi árukészlet felét is vegye el meg a napi aranytermelés felét és minden mást későbbi korokban , de még így is gyenge ötletnek tartom ahhoz , hogy megvalósuljon .
Ennek ellenére támogatom ezt a halálra ítélt ötletet :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Hiába vette sok játékos meg, a való életében, kemény munkával megkeresett pénzén a sokadik Macit, Főnixet, ha nem tudja őket használni... Ezek etetés nélkül csak szép dísztárgyak, amelyek sok helyet foglalnak...
Mind a 27 épület önmagában is termel , akkor is ha nem eteted , sajnos persze ilyen csodszép várost még nem láttam sehol :(
Ha úgy gondolod nem elég szépek és sok helyet foglalnak , akkor töröld őket és probléma megoldva , remélem segítettem :)
 

Vicacica1

Erős harcos
Ha lenne egy ilyen tápbolt, az nagy segítség lenne azoknak, akik nem tudnak annyit online lenni nap közben, mert dolgoznak, tanulnak, stb.., így Mindenki akkor tudna táphoz jutni, amikor leül játszani.

Ez lenne a lényege...Jó az ötlet,támogatom...

Legyen inkább 6 x 6 os épület

Ezt inkább hagyjuk a fejlesztőkre ha eljut odáig...Ne akarj már előre kicseszni a játékosokkal...Köszi...
 

DeletedUser4917

Vendég
Ne akarj már előre kicseszni a játékosokkal...Köszi...
Szívesen és köszönöm , hogy felhívtad a figyelmemet erre , ezért az jutott eszembe mi lenne ha lehetne 1 ilyen épületet venni valamikor , és azt feltételezvén , (Idézet kezdődik !) : "hogy aki több Macit, vagy Főnixet megvásárolt, az mit érezhet, hogy a pénzét tulajdonképpen kilapátolta az ablakon" ahhoz , hogy ne érezze ezt esetleg lenne egy akció ami 2 hétig tartana és közben lehetne venni ilyen épületet . ( nyilván nem lenne olcsó ahogyan pl.: a 2. tűzfőnix megszerzése sem volt az .
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Az ötlet jó,köszi @Macipiri , már nekem is eszembe jutott.Ha volna egy kisebb épület, ami nyersanyag vagy akár bűbájok ráfordításával Kisállat eledeleket kreálna,lehet több etetésre ajánlott jószág lenne lerakva.Sajnos a varázsakadémia nem dobálja kellően.Támogatom!!!!
akkor töröld őket és probléma megoldva , remélem segítettem
Látom megragadtad a lényeget.Ha az ötlethez nem tudsz korrektül hozzá szólni,akkor kérlek ilyen formába meg ne tedd.
 

DeletedUser4917

Vendég
Látom megragadtad a lényeget.Ha az ötlethez nem tudsz korrektül hozzá szólni,akkor kérlek ilyen formába meg ne tedd.
Az ötlethez korrektül hozzászóltam amit te csinálsz az nem az ötlethez való hozzászólás ( olvasd el mit írtál nekem , vagy szerinted az az ötlethez való hozzászólás ??! Had ne rágjam a szádba . Az meg , hogy mit tegyek vagy ne tegyek nem a te dolgod jelezni :)
 
Fent