• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Tápbolt épület

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    14
  • A szavazás lezárult .

SirSmithy

Veterán
Kedves @RED1 ! :)

Ha arra gondolsz, hogy azért van kevés táp recept, hogy nehogy felboruljon a játékegyensúly, akkor az elég fura a Fejlesztők részéről, tekintettel arra, hogy azt pont Ők borították fel azzal, hogy prémium fizetőeszközért (gyémánt) megadták a lehetőséget a játékosoknak a kisállatok halmozására. Egyik kézzel adtak, másikkal elvettek esete. Hiába vette sok játékos meg, a való életében, kemény munkával megkeresett pénzén a sokadik Macit, Főnixet, ha nem tudja őket használni... Ezek etetés nélkül csak szép dísztárgyak, amelyek sok helyet foglalnak...
Olyan, mintha lehetővé tennék Neked, hogy olcsón megszerezz 6-féle különböző háztartási gépet, ezekből is több darabot, de csak 1 tápkábelt adnának mindhez, hogy ne tudd mindegyiket egyszerre használni... Ez roppant demotiváló. :(

Nekem csak 3 állatkám van, nem mind maxos, és nem fizettem értük, de már Nálam gond, hogy a kevés tápból melyiket, és mikor etessem. El tudom képzelni, hogy aki több Macit, vagy Főnixet megvásárolt, az mit érezhet, hogy a pénzét tulajdonképpen kilapátolta az ablakon...
nos, úgy ahogy pénzért megvettek az allatkakat, tudván a kevés eledelrol... így ugyanúgy meg tudjak venni pénzért az eledelt is. Csak gyemantert pörgetni kell az akadémiát.
 

Wiccara

Veterán

Rikari

Veterán
Örülnék ha Maci felvetése megvalósulna. Kell ezzel az eledellel valamit kezdeni, mert ha rendesen használod (már ha van mire), akkor semmi nem elég belőle. Én nem kattogtam azon soha, hogy sok az eledelgyártás az Akadémiában, mert már akkor is kevésnek tartottam azt, amit mások soknak. Egyre több az a város ahol lent vannak a Főnixek, mackók és lesznek még hasonló szerzetek, ebben biztos vagyok. Kellenek az etetőanyagok, legyen Takarmánybolt, benne kifogyhatatlan eledellel. ;)
 

DeletedUser5894

Vendég
Ez itt egy ötlet, nagyon jó ötlet, ami még nem került be a játékba. Még nem tudod kikutatni, mert még nem létezik, annak ellenére, hogy Maci jóvoltából már megálmodtuk.

Értem, köszi. Akkor vagy meglesz, vagy nem. Elolvastam a többit is, de ez tetszik. :)
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves Mindenki! <3

Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyien támogatjátok az ötletemet, és segítitek továbbfejleszteni, nagyon hálás Vagyok érte! :) :*

Akkor összefoglalnám egyszer, hogy hol tartunk most:

Kerüljön ki a Kisállateledel recept a Varázsakadémia gyártási sorából (helyette lehetne akár az Eventeken megnyerhető harci egységes pakk, vagy semmi, és a többi recept kapna nagyobb esélyt).

A Kisállateledel - az Akadémia helyett - egy Tápbolt nevű, 3 * 3 -as épületben megvásárolható legyen, napi meghatározott mennyiségben, akár nyersanyagokért (áru, eszköz, arany), akár Bűbájokért, Rúnákért, stb... Még nem találtuk ki a napi limitet, de azt gondolom, hogy a napi 3 db. megvásárolható mennyiség nem borítaná fel a játékegyensúlyt. Lehetne plusz napi 2 db. prémium Táp is a bolt "aranytartalékából", amit - a Toronynál már megszokott - 25 Gyémánt / db. egységáron lehetne megvásárolnia a "haladósabb" játékosoknak, hogy az INNO-nak is megérje a fejlesztésbe invesztálni, hiszen így ebből is származhatna bevételük.

A Tápbolt megjelenése lehetne egy nádtetős házikó (akár Félszerzet stílusú). Mellette ülhetne szétvetett lábakkal a házfalnak dőlve egy jóllakott, dagadó pocakú Maci, aki a mellette lévő, már ismert kinézetű, ám laposodó barna zsákból éppen a mancsával venné ki a tápot. A zsák tetején egy Főnix fióka állhatna, és próbálná elkapni a Maci mancsából kihulló Tápot a csőrével.

Az ötlet megvalósítását az indokolná, hogy egyre több a játékban - hála az Eventeknek - az etetésre szoruló kisállat, viszont az Akadémián ennek a receptnek a gyakorisága nincs arányban a megnövekedett igényekkel.
 
Az egyre gyarapodó, eledelt igénylő épületek miatt, igencsak megnőtt az igény az állateledelre, így valamilyen formában ezt egyensúlyozni kell.
Épp ezért TÁMOGATOM az ötletet.
 
Nekem is van maci és én is azt tapasztaltam, hogy nagyon kevés szer lehet kisállateledelt gyártani a Varázsakadémián. Nekem például öt hónap alatt egyszer dobta fel a kisállateledel receptjét.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Támogatom! :D:D
Már 7 etethető épület van, és ezen a héten 3 azaz három eledelt sikerült szereznem.
Minek nyomják ezeket az egyébként túl nagy, csak kis árutermelő, kevés lakost adó épületeket, ha még azt a kevés előnyt sem lehet kihasználni ami nyújtanának:mad:
 

DeletedUser4286

Vendég
támogatom,
ha fejlesztést is akartok, akkor legyen az hogy az idő csökkenjen ami alatt legyártja az eledelt. Gyémántért is lessen megvenni ebben a tápboltban, hogy az inno is jól járjon.
 
Megfordult a fejemben egy másik lehetőség is: Jelenleg ugye egyszerre 1 darab tápot lehet barkácsolni az akadémián. Ha esetleg ugyanezen az áron, ugyanilyen gyakorisággal, de 1 darab helyett egyszerre 5 darabot adna, az is megfelelő lenne, és könnyebb is megoldani. Ennek buktatója az, hogy a kisebb várossal rendelkező, nem rég játszó játékosok is hozzájutnának eme lehetőséghez, de esetleg lehetne maximalizálni a tárolható mennyiséget. Mondjuk max 10-et lehessen tárolni. És ha maxon van, akkor ne lehessen kiválasztani az akadémián a tápot.
Megjegyzem a külön épület ötlete jobban tetszik, de az alapból helyigényes városunkban nem kéne ilyen fontos, azonban újabb helyet igénylő építményt megalkotni. Az egyre több hasznos csoda is elég nagy területet foglal el akkor is, ha még kis szintű, pedig a legtöbb a 10-es szint alatt alig ad valamit.
 

Rikari

Veterán
Megfordult a fejemben egy másik lehetőség is: Jelenleg ugye egyszerre 1 darab tápot lehet barkácsolni az akadémián. Ha esetleg ugyanezen az áron, ugyanilyen gyakorisággal, de 1 darab helyett egyszerre 5 darabot adna, az is megfelelő lenne, és könnyebb is megoldani. Ennek buktatója az, hogy a kisebb várossal rendelkező, nem rég játszó játékosok is hozzájutnának eme lehetőséghez, de esetleg lehetne maximalizálni a tárolható mennyiséget. Mondjuk max 10-et lehessen tárolni. És ha maxon van, akkor ne lehessen kiválasztani az akadémián a tápot.
Megjegyzem a külön épület ötlete jobban tetszik, de az alapból helyigényes városunkban nem kéne ilyen fontos, azonban újabb helyet igénylő építményt megalkotni. Az egyre több hasznos csoda is elég nagy területet foglal el akkor is, ha még kis szintű, pedig a legtöbb a 10-es szint alatt alig ad valamit.
Többször adjon az Akadémia eledel lehetőséget, de nekem elég 1 is. Nem vagyok telhetetlen, nekem nem kell egyszerre 5. Ezzel együtt nekem ne korlátozzák be a raktározási mennyiséget se. Bőven elég, hogy a rúnaszilánk korlátozott és ügyeskedni kell, ha szükségem van rá. Ha a te elméletedet követem és mondjuk nem kiválasztható funkcióként épül be az Akadémiába az eledel, akkor az inaktív ablak elveszi mástól a helyet, számomra ez nem jó megoldás. Nem lenne szükség külön épületre sem, ha mondjuk minden váltáskor legalább 1 eledel futna a kínálatban. Ha lehetne az eledelt én lefixálnám minden random kínálatban és akkor tuti, hogy az időkorlátok alatt egy napon belül többet is le tudnánk gyártani. Hatékonyság=Eredmény! ;)
 

Calyr

Veterán
Támogatom, mert minden ilyesmi jól jöhetne,.
De reálisan nézve nem sok esélyét látom, mert 50 gyémiért lehet új receptet kérni, és meglátásom szerint az Inno ezt azért csinálta így, hogy hosszabb távon ez is döntő mértékben fogyassza a gyémikészletet - és akkor a fenti ötlet részben ennek vágna alá. Viszont annak szurkolok, hogy ne legyen igazam. :)
 
Fent