• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Játékon belüli levelezés

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 13 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    13
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Rikari

Veterán
Sziasztok!
Az ötletem a játékon belüli kommunikációra irányul, melyben örülnék ha valamilyen informatikai csellel megoldható lenne a belső levelek sorsa.
Többször használjuk a belső levelezést körlevél és privát levelek kiküldésére. Amikor nem érkezik válasz, akkor úgy érzem, hogy egy féreglyukba dobtam be és nem a postaládába. Előfordul hogy egy teljes csapatra nézve fontos levelet küldtem el pl. meghívás, vagy figyelemfelkeltés, ha esetleg tudna akkor vegyen részt ebben és ebben, de bármi lehet fontos hogy egy játékosnak írjunk.
Válasz nélkül rendszerint napokig csak találgatok, hogy vajon olvasta-e, vagy talán olvasta de figyelmen kívül hagyta (ez már akkor önmagában is egyfajta válasz lenne nekem), vagy olvasta és válasz nélkül törölte. Ezek itt mindig dilemmák, mert nincsen arra nézve visszajelzés az elküldött levelet illetően, hogy megnyitotta/ látta/ olvasta/ törölte. Ez így egy kész vakablak.
Szeretném ha megoldható lenne, hogy a kiküldött levéllel kapcsolatban megvalósuljon a küldőnek egy apró infócsík valahol, vagy egy tájékoztatásikon, vagy akármi, ami visszajelzi, hogy az érintett félnél mi történt a levéllel.

boríték.png
 
Üdv! Kiegészíteném a kérelmet egy másik hasonló dologgal. Amikor létrehozunk egy levelet minden testvériségi taggal, akkor ugyebár minden tag belekerül. Ha kilép a csapatból, akkor kivonásra kerül. Azonban nemegyszer fordult elő, hogy egy tag puszta véletlenségből, vagy épp figyelmetlenségéből eredően, a lényeg, hogy nem szándékosan, de kilépett a csapatlevélből. És hiába kérte, mi nem tudtuk visszacsatolni, holott a levél taglistájában továbbra is mutatta. Így szeretném kérni, hogy legyen beiktatva egy hozzácsatolási/eltávolítási megoldás a levelezéshez, melyben a játékosok levelezésben való kezelése lehetségessé válna!
Köszönöm!
Üdvözlettel: Ladiszlausz/Winyandor/
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent