• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Aglarnis

    Visszautasítva Torony 1330 pont

    Sziasztok! Nem értem, hogy kiknek és miért okozna gondot az, ha kisebb létszámú csapatok is hozzájuthatnának az összes Torony béli jutalomhoz, hiszen ezeket nem a top csapatok tagjaitól, de nem is a top csapatok elért eredményéből vonnák le. Sokkal igazságosabb lenne, ha a létszámhoz igazodna...
  2. Aglarnis

    Továbbítva Bűbáj Csodáknak.

    Nagyon tetszik az ötlet! Úgy gondolom, hogy igenis segítene kisebb városokon is, hiszen ott arra a segítségre van szükségük. Aranyat, kalapácsot és ereklyét kaphatnának nagyobb számban. Bizony nekik is jól jönne némi plusz:))) Nekem is lenne egy ötletem... az ereklyék cseréjére jó lenne...
  3. Aglarnis

    Eventen nyert ajándékok raktározása

    Támogatom! Támogatom...és megint csak támogatom!!! Annyi, de annyi szépséget el kellett már adni eddig is pont a helyhiány miatt...:( Ha időnként becsomagolhatnánk, eltehetnénk ... majd idővel a varázsbugyorból elővehetnénk... :rolleyes: ... hogy újra gyönyörködhessünk a kemény munkával...
  4. Aglarnis

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ó...én nem is azért írtam. Gondoltam segítek vele annak aki még nem tart ott... Csak elfelejtettem, hogy ha a vaksi szemeimmel nem látom a kicsike rajzocskákat/ikonokat, attól más jól látja...és az bizony egyértelművé teszi a feladatot.:)
  5. Aglarnis

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A 13. feladatnál sem jó a szövegezés. 10 italt kér, de helyette 10 kenyeret kell gyártani.
  6. Aglarnis

    Építők feletti kéz pirossal

    Nagyon jő ötlet, támogatom!!!
  7. Aglarnis

    Nőnapi köszöntés

    Köszönöm én is a figyelmességedet!:) A versed nagyon tetszett, gratulálok hozzá!:)
  8. Aglarnis

    Szólánc keresztnevekkel

    Anna
  9. Aglarnis

    Szólánc keresztnevekkel

    Rugacs Igen...mint Flubber prof. gumiszerű találmánya :eek::D
  10. Aglarnis

    Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

    Szia Atla! Tudjuk, hogy nincsenek kőbe vésve, hiszen állandó a fejlesztés/újítás/változtatás... stb... , de akkor is köszönöm. Nagyon szuperül összefoglaltad és köszi a segítő szándékodat akkor is, ha nekem egy-két megállapításod kínai... ami persze csakis az én hibám, egyszerűen nem áll rá az...
  11. Aglarnis

    Lezárva Új városi épületek egységek helyett

    Sajnos....:( Az a sokat emlegetett egyensúly igencsak borulni látszik.
  12. Aglarnis

    Lezárva Új városi épületek egységek helyett

    Hát de! Igazad van! :) Arra azért roppant kíváncsi lennék, hogy ha nem lenne ennyire erős a harcászati fenoménné való kikupálódás lehetősége ...o_O... hiányozna-e azoknak akik most szeretnek harcolni és próbálnának-e megszabadulni a termeléstől, fejlesztéstől, szépítgetéstől... a stresszmentes...
  13. Aglarnis

    Lezárva Új városi épületek egységek helyett

    Ez a rúnacserés ötlet szerintem nagyon jó... a katonásdit viszont szívesen kihagynám....
  14. Aglarnis

    Lezárva Új városi épületek egységek helyett

    Ez igaz, de az orkokat kivéve egyik kor épületei sem hasonlítottak holmi emberi kéz által gyártott ... semmihez o_O:)... Mert az elf műhelyek sem olyanok.:eek: ...sőt...az emberek műhelyei sem olyanok ... :confused::D:D Ebben a játékban csodálatosak a rajzok és ez a -szerintem- magas színvonal...
  15. Aglarnis

    Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

    Ezek szerint már szaglik a bajnokságunk....?....:eek::confused: Fujjjjjjjjjjj :D:D:D:D:D
  16. Aglarnis

    Lezárva Új városi épületek egységek helyett

    Nem is értem miért nem lehet ketté választani a harcolós és az építkezős játékosok haladási lehetőségeit...o_O Amikor elkezdtem a játékot, nem harcolni akartam csak kikapcsolódni. A bosszankodás egyáltalán nem tartozik a kedvenc szórakozásaim közé...és gondolom másnak sem.:confused::mad:
  17. Aglarnis

    Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

    Nagyon fogy az árunk, hullanak a katonák...szóval oda a lelkesedés. A kinyitott ládák száma is csökkenni látszik:confused: Oszlani nem fogunk, de a szánk íze elég keserű...:(:(:(
  18. Aglarnis

    Felderítési idő - adatgyűjtés

    Fejezet száma: 9(erdei elf) Tartomány távolsága a városodtól: 13 Felfedezés ára: 5,3M Felfedezés ideje: 2n 18ó Rendesen rovom a köröket... csak semmi kilengés...:):D
  19. Aglarnis

    Lezárva Kufár visszaállítása

    Jaj neee ... :confused:... :D:D:D
Fent