• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Felderítési idő - adatgyűjtés

  • Témaindító DeletedUser1769
  • Kezdés ideje

DeletedUser1766

Vendég

DeletedUser992

Vendég
Fejezet száma: 5
tartomány távolsága a városodtól: 7
felfedezés ára: 210E
Felfedezés ideje: 5 óra 5perc
 

DeletedUser1769

Vendég
Fejezet száma: 6 (törp)
tartomány távolsága a városodtól: 8
felfedezés ára: 520e
Felfedezés ideje: 10óra 23perc
 

DeletedUser256

Vendég
Fejezet száma: 8
Tartomány távolsága a városodtól: 9
Felfedezés ára: 1200.000
Felfedezés ideje: 19:47

Fejezet száma: 8
Tartomány távolsága a városodtól: 10
Felfedezés ára: 1500.000
Felfedezés ideje: 21:27
 

DeletedUser

Vendég
Az ötlet nem rossz, de igazából akkor kapnánk korrekt táblázatot, ha mindig mindenki csak adott, a fejezethez szükséges mennyiségű tartományt csinálna meg. Nekem most 5,8 millióba kerül egy felderítés pl. de ha nem szaladtam volna ennyire előre, s még csak a sárkányoknál szükséges 220 tartományom lenne meg, sokkal kevesebbe kerülne. Most adott tartomány 5,8 millió, de szerdától, ha jön az új faj, és a felderítőt kikutatom, mindjárt változik az összeg, s nem 5,8 millió lesz. Szóval kitartást neked a táblázathoz, mert minden egyes kör más más árat képvisel amint új fejezetbe lépünk. A köröket fejezetenként is ki kell táblázatba gyűjteni, mert folyamatosan változik.
 

DeletedUser256

Vendég
Fejezet száma: 8
Tartomány távolsága a városodtól: 11
Felfedezés ára: 1900.000
Felfedezés ideje: 29:03
 

DeletedUser

Vendég
Na most egy kis kilengés: (11. kört befejeztem, most egy kissé távolabbi aktívnak mondható tekercsest próbálok becserkészni :D )

Fejezet száma: 9. (EElfek)
Tartomány távolsága a városodtól: 13
Felfedezés ára: 2,5M (2500000)
Felfedezés ideje: 36:39

Még egy adat: ez a 266. tartományom, e fejezet kezdéséhez 190 kellett (volna csak).

Szerk. Utolsó kilengés:
Fejezet száma: 9. (EElfek)
Tartomány távolsága a városodtól: 14
Felfedezés ára: 3,1M (3100000)
Felfedezés ideje: 42:53 (Ez is stimmel a franszia fiűkkel. :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
A francia játékosok is belekezdtek egy hasonló adatgyűjtésbe, ha nem gond, megosztom a táblázatukat:
http://imgur.com/rf8rUQl
A kék oszlopok a felderítés költségét jelzi (ezer aranyban), a tőlük jobbra álló piros oszlopok pedig a felderítési időt. (j - nap)

Arról sajnos nincs információm, hogy ezeket hány fejlett felderítővel, illetve hány tartomány utáni fejezetlépéssel írták össze, de hátha valaki hasznosnak találja.
 

DeletedUser1788

Vendég
Mivel minden felderítés növeli a következők költségét, így csak akkor van értelme az egésznek, ha a képletet sikerül megállapítani, egyébként egy valamelyest közelítő értéket kapunk csak, ami nem segít sokat.
 

DeletedUser1766

Vendég
Hát kövezzetek meg, de szerintem ez a francia tábla piszok jó! Köszi Hoshi! ;)
Régóta sejtettem, hogy a felderítés költsége arányos az idővel, de ez a tábla és a korábbi adatok amiket megadtatok (függetlenül attól, hogy ki melyik fejezetnél tart) bizonyítja azt, hogy mennyire így van. Ellenőrizzétek csak vissza! :D
Szóval ezzel szerintem nyugodtan lehet számolni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Tündér
10
1300000
21óra-21,47óra
Az összeg nem változott, de az idő szép lassan növekszik. Nem mindegy, hogy ezért az összegért hányadikat fedezed fel.
Lehet, hogy ez alapján egy átlagértéket vettek és az van a táblázatban? Mert ott egy köztes, 21:26 szerepel ennél az összegnél.
 

DeletedUser1322

Vendég
Na te nem fértél bele a táblázatukba! :D:D
:D:D

Fejezet száma: 9. (EElfek)
Tartomány távolsága a városodtól: 13
Felfedezés ára: 2,5M (2500000)
Felfedezés ideje: 36:39

Ez azért durva hogy én ugyanezért a tartományért több mint a dupláját fizetem,és majdnem dupla annyi ideig is tart.o_O
Fejezet száma: 9
Tartomány távolsága a városodtól: 13
Felfedezés ára: 5,2M
Felfedezés ideje: 65óra 6perc
 
Fent