• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Játékbetöltés - megjelenítés hiba

  • Témaindító DeletedUser1769
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1769

Vendég
Tc. Support

Próbáltam betölteni a játékot firefox-al, de az indikátor elakadt 17/22-nél. Gondoltam váltok böngészőt, mert hátha.
IE-n betöltött. Jó nagyok voltak az épületek, kicsinyíteni szerettem volna.
75%-nál még megjeleníti, 50-nél már csak fekete képernyő van.
Újratöltöttem volna, 17/22-nél megállt a betöltés. Visszaállítottam 75%-ra, vagy fölé akkor betöltött.
Megnéztem a firefox-al is. Ha 80%, vagy fölötte van a zoom, akkor betölt, ha 67%, vagy alatta, akkor nem tölt be.
Ha betöltés után kicsinyítek itt is a fekete képernyő fogad (városnézetben, térképnézetben egyaránt)
Flash playert újratelepítettem.

Frissítés: Chrome-al ugyanez a helyzet

Van valami megoldás erre? Köszönöm
 

DeletedUser1769

Vendég
Ez valami komolyabb gond lesz, a szomszédolás kínszenvedés, a térképen a játékosok neveinek a betűi szét vannak csúszva, töredezettek a karakterek élei. A harc egyszerűen lehetetlen, mert akad, 10 másodpercekig áll, majd folytatja, a mozgások szétesettek, darabosak.
Elengedem inkább ezt a bajnokit, ezzel nem érdemes kínlódni.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem ide tartozó hozzászólások törölve lettek.

Megkérnék mindenkit, hogy a bugbejelentéseket se offoljuk szét... iszonyat nehéz lesz így követni.

Mivel a supportot ezzel már megkerested egy jegyben, így ezt a topikot zárom, hamarosan választ fogsz kapni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent