• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

DeletedUser1068

Vendég
sziasztok!
Sokatokkal egyetértek, ha másra nem, ez a bajnoksági változtatás arra jó volt, hogy felszínre hozza a különbözőségeket és mozgásba lendítse az állóvizet. Nálunk is szakadásra került a sor amiatt, hogy a szövi 36 pontos fele nehezményezte a nem 1:1 arányú csereajánlatait a szövi harcosabb felének - és egyenesen tiltani akarták, merthogy a 3 csillagos ajánlatok sem tisztességesek szerintük és úgy egyébként is a bajnoki értelmetlen.

Utóbbit jelen formájában nem is vitatnám, merthogy a végcél szemszögéből nézve valóban messze vagyunk a céltól, viszont abból a szempontból közelebb, hogy legalább tudjuk, nem való nekünk egy csak építésből álló csapatjáték. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy személyeskedésig menő sértegetés lesz belőle 3 hét alatt, amit mi hiába próbáltunk higgadtan kezelni. Úgyhogy, bár érzelmi szempontból jelenleg úgy érzem, hogy a bajnokival sikerült egy több hónapig tartó békés, jó hangulatú csapatot is kifordítani önmagából, ami személy szerint nekem nem gyere be, úgy érzem, hogy az a minimum, hogy továbbra is kitartok amellett, hogy a játék fejlesztése - ha néha nagy gyerekbetegségekkel is, de inkább visz előre, mint amennyire hátra az, ha nem történik semmi.

Úgyhogy akit érdekel 4 ember, aki a napi látogatásokon, piacoláson, csodafejlesztésen ÉS bajnokságokon keresztül is csapatmunkára és energiabefektetésre elszánt, chat és fórumfunkciót használó játékostársakat keresne, olyanokat, akik nem adták fel a reményt, hogy egyszer minden jó lesz és a helyére kerül, az legyen kedves jelezze. 4-es ikrek a piacon, akik lehetőleg együtt helyezkednének el... :)
 

DeletedUser1769

Vendég
...akik lehetőleg együtt helyezkednének el... :)
Az Uzsorások testvériségre gondolsz? :D
Na de előtte a következő kristály bajnokságban - ami legendásan a legkönnyebb- és nemsokára sorra kerül, még 20 elszánt harcossal összeállva csak el kellene csenni a blueprintet.
Az mekkora májerség és nyugdíjas korban is mesélhető fantasztikus haditett lenne ;)
 

DeletedUser1068

Vendég
Igen, az Uzsorásokra gondoltam. :) Bár ilyen cégnévvel komoly aggályaim vannak, hogy hányan rémülnek meg tőlünk :D Pedig mindig korrektül piacolunk. Kamatot is mindig csak Te akarsz fizetni, ha már kölcsönből kellett elérni a bajnoki ládát. :)
 

DeletedUser1769

Vendég
Igen, az Uzsorásokra gondoltam. :) Bár ilyen cégnévvel komoly aggályaim vannak, hogy hányan rémülnek meg tőlünk :D Pedig mindig korrektül piacolunk. Kamatot is mindig csak Te akarsz fizetni, ha már kölcsönből kellett elérni a bajnoki ládát. :)
Mint megtanultuk, 1000 db 2-es szintű tekercsért 3200 db 1-es szintű acélt elkérni a játék leggerinctelenebb dolga, mert nem 1 az 1-ben van kitéve és ez így UZSORA :p Az érvként felhozott arany-kalapács előállítási ár pedig csak ezen tény elmaszatolása :D
 

DeletedUser997

Vendég
Róma sem egy nap alatt épült. Most tényleg azok lesznek egy csapatba, akiket nem zavar, ha a másiknak más a stílusa, vagy pedig egyforma stílusban játszanak és így erősebb lesz a csapatszellem. Ehhez a gondolatmenethez tudnék még írni mást is, de azt sok ember zokon venné, de kikövetkeztethető.


ezt már csak azzal tudják megfejelni, ha kitalálják a testvériségek közti harcot. oké, tudom, akkor a fele banda - velem együtt - lelép, de amilyen irányba megyünk, már majdnem ott tartunk a harci játékok jóval alacsonyabb színvonalán.
csak belegondoltam, mi lesz akkor, ha az újonnan kovácsolódott harcos klánok letarolják a békés építőket.
remélem, ez sosem jön el! (bár nem egészen alaptalanul tartok tőle, mert láttam már ilyen ötletet leírva)
 

DeletedUser997

Vendég
Fátylat a múltra, szemeinket előre vetve: elkeltünk egyben, hál'isten! :) Ezúton is köszi a támogató, kedves szavakat a fórumtársaktól!

na tessék... lemaradtunk rólatok. pedig van pár zombink, akik már az ellenőrzési szakaszban vannak, az pedig már az utolsó stáció, annak már igen erős lóganyé szaga van! de úgy látszik, hogy nem ez volt megírva. mindenesetre érezzétek jól magatokat az új csapatban! :)
 

DeletedUser1766

Vendég
Fátylat a múltra, szemeinket előre vetve: elkeltünk egyben, hál'isten! :) Ezúton is köszi a támogató, kedves szavakat a fórumtársaktól!
Jó helyre kerültetek! ;)
Minket is meginvitáltak, itt is köszönet érte tudjuk kinek... :D De mi túl kicsik vagyunk még és nem mertük bevállalni egyelőre, vagy úgy is mondhatnám, hogy mi vagyunk a ronyó-gépek. :D:D
Most elhelyezkedtünk, többek tanácsára - amit ezúton is köszönök - egy nagyobb testvériségben és jól érezzük magunkat kedves testvéreink között, de nem lehetetlen, hogy később máshol kötünk majdki. Ki tudja mit hoz a jövő? Ez egy iyen játék. :)
 
Fent