• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

DeletedUser1322

Vendég
Én eddig testvériség nélkül játszottam,nem is tervezem hogy belépek valahova.
Az lenne a kérdésem hogy részt tudok e venni a bajnokságokon úgy hogy alapítok egy tesóságot de csak egyedül leszek benne??o_O
Tudom,írtad hogy a bajnokságokban részt vehet minden testvériség, méretüktől függetlenül,de biztosra akarok menni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Mi ketten vagyunk! :)
...és ez a változás megint nem hangzik túl kecsegtetően számunkra. o_O
Ettől függetlenül kivárom ezt is, csak attól félek, hogy kettőnknek lehetetlen lesz majd elérni a mérföldköveket a jutalmakért....
Ezekről a szintekről lehetne tudni egy kicsit bővebben?
 

DeletedUser1432

Vendég
Személy szerint örülök, hogy felértékelődik a testvériségek szerepe.
Illetve az is pozitív változás, hogy eddig ha valaki "rossz környékre született" , akkor a bajnokságban nem tudott mit tenni a szomszédok inaktivitásával, míg így lesz lehetőség változtatni.
Legalább lesz mozgás a testvériségek között, :D

Mindezt írom úgy, hogy kiváló kertvárosi részen lakok aktív szomszédokkal és a klánom is hiperaktív :lafaty-lafaty-emoticon: :D:p
 

Corvo

Veterán
"Az egyik megszerezhető új jutalom a Tervrajz. Ezzel az új elemmel lehet a Varázslatos Lakóépületeket és Varázslatos Műhelyeket fejleszteni. Nem lesz könnyű megszerezni őket, de ha az egész testvériség együttműködik, lehetőségetek lesz ezt a nagyerejű tárgyat megkaparintani."


Ez pl az én testvériségemben senkinek nincs hasznára.
 

DeletedUser1411

Vendég
Azokban a testvériségekben, ahol a 25 tagból csak 1-nek van varázslatos micsodája, mi lesz a motiváló erő, hogy segítse azt az 1 tagot a tervrajhoz jutáshoz?

Szerintem itt lesz egy átrendeződés és lesznek Testvériségek, ahol fizető játékosok lesznek (és -- más játékok tapasztalatai alapján -- kő kemény szabályok és kötelező résztvétel) és lesznek "hobbi" testvériségek.

Kényes kérdés lesz és nehéz döntés. Én például nagyon jól érzem magam a Testvériségemben, de a 20 főből csak 4-5 aktív legalább napi rendszerességgel. Lehet, hogy eljön a pillanat, hogy odébb kell állnom a fejlődéshez. :-/
 

DeletedUser3

Vendég
Az lenne a kérdésem hogy részt tudok e venni a bajnokságokon úgy hogy alapítok egy tesóságot de csak egyedül leszek benne??o_O
Igen, hisz az egy fős testvériség is testvériség. :)

Ettől függetlenül kivárom ezt is, csak attól félek, hogy kettőnknek lehetetlen lesz majd elérni a mérföldköveket a jutalmakért....
Ezekről a szintekről lehetne tudni egy kicsit bővebben?
Egyelőre még nem tudjuk, milyen nehéz lesz egy-egy mérföldkövet elérni, így nem érdemes már most úgy hozzáállni, hogy "úgyse érjük el". Persze, nyilván a nagyobb, aktívabb testvériségek könnyebben elérik a mérföldköveket. De ez is a cél, aktívvá tenni a játékosokat.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha nincs varázslatos semmim, akkor mire megyek a tervrajzokkal? Lehetne, hogy mondjuk 3 tervrajzból lehet egy újat építeni? :)
Nem csak tervrajzok lesznek, és a tervrajzokról sem tudunk feltétlenül mindent. Később több infót tudunk megosztani az egész rendszerrel kapcsolatban.

Azokban a testvériségekben, ahol a 25 tagból csak 1-nek van varázslatos micsodája, mi lesz a motiváló erő, hogy segítse azt az 1 tagot a tervrajhoz jutáshoz?
A többi nyeremény, mivel a tervrajz csak egy dolog, és nehéz is megszerezni. Egy jó testvériégben ugye a játékosok segítik egymást, akár így is. :)

"Az egyik megszerezhető új jutalom a Tervrajz. Ezzel az új elemmel lehet a Varázslatos Lakóépületeket és Varázslatos Műhelyeket fejleszteni. Nem lesz könnyű megszerezni őket, de ha az egész testvériség együttműködik, lehetőségetek lesz ezt a nagyerejű tárgyat megkaparintani."


Ez pl az én testvériségemben senkinek nincs hasznára.
Az egyik megszerezhető új jutalom a Tervrajz. Tehát nem csak tervrajzot lehet szerezni. A többi nyeremény mindenkinek hasznos lehet.

Kényes kérdés lesz és nehéz döntés. Én például nagyon jól érzem magam a Testvériségemben, de a 20 főből csak 4-5 aktív legalább napi rendszerességgel. Lehet, hogy eljön a pillanat, hogy odébb kell állnom a fejlődéshez. :-/
Igen, kényes és nehéz kérdés, ez igaz. Viszont nem csak a bajnokságokban, de a többi játékelemben is hasznos egy aktív testvériség.
(Tanácsot nem fogok adni, az ilyen döntéseket mindenkinek magának kell meghozni.)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez a változtatás nagyon jó ötlet. Főleg, mivel én nemhogy kevésbé előnyös helyen lakom, inkább úgy fogalmaznék, hogy teljesen előnytelen helyen lakom! Az aranybányák nem aktív bajnoksági résztvevők! Mondhatni, hogy szinte mindig magammal játszom. Kár, hogy egy van belőlem. Lehetnék magam mellett még páran. :D
 

liliputy

Veterán
Szerintem itt lesz egy átrendeződés és lesznek Testvériségek, ahol fizető játékosok lesznek (és -- más játékok tapasztalatai alapján -- kő kemény szabályok és kötelező résztvétel) és lesznek "hobbi" testvériségek.

Akkor a hobbi testvériségeknek nem sok esélyt adok, pedig szerintem a testvériségek zöme ilyen. Tisztelet a kivételnek, mint a miénk is :)

Mielőtt bárki is félreértené, a mi testvériségünk nem fizetős, hanem balage1551 -ként "hobbi", mégis mind a 25 tagunk aktív, segíti egymást és nagyon jó társaság, ezért is a tisztelet. Az ilyen testvériségeknek van esélyük.
Kérlek használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha nincs varázslatos semmim, akkor mire megyek a tervrajzokkal? Lehetne, hogy mondjuk 3 tervrajzból lehet egy újat építeni? :)
Nem akartam külön toppicot nyitni neki, de egy ötlet, ami akár bevezetésre is kerülhetne:
Lehessen választani, hogy vagy varázslatos épületet fejlesztünk vele egyik korból a következőbe, vagy pedig eventen szerzett épületet! Varázslatost fejleszteni még mindig jobban megérné annak, akinek az van, de akinek nincs, annak is legyen előnye! Pl. sokaknak lehet 2-3 korral ezelőtti, eventen nyert épülete, amit lassan kidobna amiatt, hogy a normál épületek már többet adnak :( Volt már róla szó, hogy ezeket valamilyen úton-módon lehessen feltolni az adott korba; hát tessék, itt egy példa, amin már el is kezdtek dolgozni, és nem jelentene sok plusz munkát :)
Hogy tetszik? :)
 
Fent