• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi bajnokságok

DeletedUser1637

Vendég
Ha valaki bajnokság közben vált Testvériséget, az összes addig megszerzett pontja is az újhoz számolódik és a régiből eltűnik?
És felmerült itt korábban egy kérdés, amire asszem nem lett válasz. A közös jutalomból való részesüléshez mit kell teljesíteni (hány pontot, találkozót, tartományt, szintet) ?
Legalább 1 pontot kell beletennie mindenkinek, hogy megkaphassa a kinyitott ládákból a jutalmakat, tehát legalább egy találkozót kell teljesíteni. :)
 

DeletedUser1761

Vendég
Sziasztok!

Hát ez a változtatás megint jól sikerült. Kevesebb jutalom, de az legalább elérhetetlen. Ez jó húzás volt, hogy minden mérföldkőnél újraindul a számláló, ennyi pontot nem lehet összeszedni.
 

Hera

Tapasztalt építő
Sziasztok.
Egy kérdés ezzel kapcsolatban:"Ha az összeg elér egy mérföldkövet, az egész testvériség jutalmat kap a bajnokság végén."-az is kap a jutalomból aki tagja a testvériségnek,de a bajnokságon nem vesz részt?
 

Hera

Tapasztalt építő
Sziasztok!Köszi a válaszokat.
Egyébként nekem tetszik az új bajnokság.
Megmaradtak a tartományi jutalmak egyénileg,ki-ki belátása szerint hogy mennyire van szüksége a kapott erekjékre és tp-re harcol és halad a tartományokkal.
A testvériség pluszban kapja a jutalmat ha összedolgozik ami eddig nem volt.Lehet hogy a mérföldköveket nehezebb elérni,de a jutalmak is jobbak,mint régen.
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Hát ez a változtatás megint jól sikerült. Kevesebb jutalom, de az legalább elérhetetlen. Ez jó húzás volt, hogy minden mérföldkőnél újraindul a számláló, ennyi pontot nem lehet összeszedni.
Kíváncsi lennék rá, hogy hány testvériségnek sikerül a 440 ezer pontot összeszedni a bajnokság végére :rolleyes: . Ezzel, hogy ilyen magasra tették a fejlesztők a lécet, legalább nem lesz gond, hogy mi is legyen a megnyert tervrajzzal.
Ha csak simán göngyölítették volna a ládába megszerezhető pontok számát, akkor könnyebb lett volna a helyzet, mert akkor csak 108 ezer pontra lett volna szükség egy tervrajz megszerzéséhez. Nekem ugyan nincs olyan épületem, amihez a tervrajzot feltudnám használni, de akkor is jobban hangzik.
Tetszik a játék, de újra csak ismételni tudom magamat, hogy a fejlesztők nem egy játékosbarát játék fejlesztésével vannak elfoglalva :( .
 

DeletedUser

Vendég
Majd szépen beszámolunk a tesóságaink eredményéről, más szerverekkel egyetemben és gondolom, hogy lesz még ezen finomítás. :) Majd olyan szóvivőt választunk, aki ért az ő nyelvükön is. :)
 

DeletedUser1769

Vendég
A kinyitott tartományok felsorolásánál lehetett eddig látni, hogy melyik tartomány elérhető (zöld négyzet a tartományi sor végén) és előtte egy státusz jelölés, amin látszott, mennyi befejezett találkozó van (pl. 2/8) Ezt most nem találom, visszakerül esetlegesen a későbbíekben?

tartomany1.jpg

Az "E" jelölésű rész​

Köszönöm,
Noa
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7

Vendég
Kicsit átalakítva de ez még mindig létezik. A térkép nézetben a sátorra kattintva egy ehhez hasnló ablak jön elő.
 

DeletedUser1769

Vendég
Kicsit átalakítva de ez még mindig létezik. A térkép nézetben a sátorra kattintva egy ehhez hasnló ablak jön elő.
Köszönöm

Nem fogalmaztam egyértelműen, az ablak megvan. Az E jelű információt hiányolom

Noa
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lehet, butaságot kérdezek, de tegnap is és ma is befejeztem egy tartományt, akkor miért 0/8 a megoldott találkozók száma?

602 bővítmény megtekintése
Mert az már a következő szintet jelöli. Ha mindkettőben az első szintet csináltad meg, az csillaggá vált és a köv elérendő látszik utána. :)

Szerk. Különben nagyon tetszik nekem, hogy látszik előre a nyeremény is, szépen felsorolva! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent