• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Kufár visszaállítása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser870

Vendég
Szép jó napot!

Megváltozott a Kufár, és bevallom őszintén nem tetszik, hogy folyamatosan emelkedik az aranykérés, miközben az áru, amit kapok érte nem emelkedik!
Viszont annyi tp-t se tudok már venni, mert az is nagyon magas már, de az aranyraktáram mostanság folyamatosan tele, ezért szoktam árut venni belőle, de így már ez se éri meg.
Szeretném kérni, hogy álljon vissza a régi rend, ha lehetséges, vagy pedig az arany értékében egyenértékűen emelkedjen az áru is amit veszek!
Köszönöm.
 

bere007

Veterán
Csak az drágul, amit vettél. Vegyél az összesből egyszer, utána meg cseréld el. Nekem nincsen annyi aranyam, hogy kufárkodjak, pedig látogatok minden nap, cserkész becsszó. :D Hozzá kell szokni ehhez a kufárhoz, mert evvan. :D Bár nincs értelme, mert úgyis elutasítják, de támogatom. :D
 

DeletedUser870

Vendég
Csak az drágul, amit vettél. Vegyél az összesből egyszer, utána meg cseréld el. Nekem nincsen annyi aranyam, hogy kufárkodjak, pedig látogatok minden nap, cserkész becsszó. :D Hozzá kell szokni ehhez a kufárhoz, mert evvan. :D Bár nincs értelme, mert úgyis elutasítják, de támogatom. :D

Először is hello testvértagom szomszédja :D (Tiberius18)!
Másodszor elhiszem, hogy mindennap látogatsz, ezt is Tiberiustól tudom, és ez a bajom nekem. Folyamatosan kapok vissza aranyat, alapanyagot nem csak a húszon akárhány testvéremtől, hanem legalább 20 szomszédtól is, és ezért vagyok folyamatosan tele arannyal/alapanyaggal.
Próbálom elkölteni, mert mindig látogatás közben lesz tele, úgy meg nem sok értelme van tovább menni, hogy azt írja ki folyamatosan, hogy 0 ezt vagy azt fogok kapni. :D Egységeset nincs értelme gyártanom, hisz folyamatosan 20 fölött van, tp már nagyon sokba kerül, hisz már a tündérek fejezetnél vagyok, ezért vettem mindig vagy acélt, vagy tekercset, bármit, ahogy mondod és kereskedtem. De így nagyon nem éri meg tovább a kufárnál elkölteni az aranyam...
Ha lenne mondjuk egy testvériségi közös raktár, akkor nem zavarna kufár mostani állapota, hanem oda szépen bepakolnám a felesleget, és ha szüksége lenne valamelyik testvéremnek rá, akkor ő ki tudná venni és így kárba se veszne.
Azért köszönöm a támogatást, de tartok tőle, hogy ez így marad, pedig így nem sok értelme van a kufárnak most már.
 

bere007

Veterán
Próbálom elkölteni, mert mindig látogatás közben lesz tele, úgy meg nem sok értelme van tovább menni, hogy azt írja ki folyamatosan, hogy 0 ezt vagy azt fogok kapni.

Üdvözletem szomszédom testvértagja! :D

Ha ez a legnagyobb problémád, akkor van rá egy ötletem. Amit nem tudsz elkölteni, vegyél rajta TP-ot és rakd be az egyik csodámba. :D :D
A tündéreknél vagyok én is, azok zabálják az aranyat, lesz sok fejlesztés is, az sem olcsó és a felderítő sem dolgozik ingyen... Hidd el, meglesz annak a helye. :D
 

DeletedUser240

Vendég
Felénk nagy bulik vannak mostanság, temetjük a telet, meg folyik a mézsör, a szökőkútban a főtéren a kakajós pálinka (mert az nem fagy bele a kútba). Szóval az összes fellelhető aranyat el tudjuk verni. Visszük a kufárhoz, nála nem csak alapanyagot lehet ám beszerezni pult alól. ;)
 

DeletedUser870

Vendég
Üdvözletem szomszédom testvértagja! :D

Ha ez a legnagyobb problémád, akkor van rá egy ötletem. Amit nem tudsz elkölteni, vegyél rajta TP-ot és rakd be az egyik csodámba. :D :D
A tündéreknél vagyok én is, azok zabálják az aranyat, lesz sok fejlesztés is, az sem olcsó és a felderítő sem dolgozik ingyen... Hidd el, meglesz annak a helye. :D

Az a gond, hogy amelyik szintnél vagyok ott már bazi drága egy-egy tp (jelenleg: 1 tp már 345E arany). Szóval, igen ez jó megoldás lenne, csak ez se éri meg. :D Mondom nem zavarna, ha lenne mondjuk a Testvériségen belül egy közös raktár, ahová lehetne bepakolni, vagy ha a kufár által ajánlott termék is növekedni az arannyal párhuzamosan. :D
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
korábban gond volt hogy sokan nem látogatnak.. kitalálták hogy kapunk érte aranyat. most a Kufár felturbózásával a kigyó beleharapott a saját farkába, újra nem látogatunk a sok arany miatt , amit nem akarunk kufárra költeni... Gratula!!! tp pontom is az egekben az ára... ez meg köszönhető az eventeknek! Eszem ágában nem volt hogy vegyek 20 tp pontot. max 1-2 hogy gyorsabban legyen meg egy kutatás. Ez is rossz már.
Üdv. Mircipirci
 

DeletedUser870

Vendég
Sziasztok!
korábban gond volt hogy sokan nem látogatnak.. kitalálták hogy kapunk érte aranyat. most a Kufár felturbózásával a kigyó beleharapott a saját farkába, újra nem látogatunk a sok arany miatt , amit nem akarunk kufárra költeni... Gratula!!! tp pontom is az egekben az ára... ez meg köszönhető az eventeknek! Eszem ágában nem volt hogy vegyek 20 tp pontot. max 1-2 hogy gyorsabban legyen meg egy kutatás. Ez is rossz már.
Üdv. Mircipirci

Ezért írtam én is, hogy valami megoldást találjanak ki. Vagy a kufárnál változtassanak azzal, hogy a nyersanyag is nőjön az arannyal egyenértékűen, vagy tényleg legyen egy raktár a testvériségen belül, ahol el lehetne a felesleget raktározni, és ha bajban van az ember, akkor onnan vehetne ki!
Nagyon nem jó ez így! :(
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Ezért írtam én is, hogy valami megoldást találjanak ki. Vagy a kufárnál változtassanak azzal, hogy a nyersanyag is nőjön az arannyal egyenértékűen, vagy tényleg legyen egy raktár a testvériségen belül, ahol el lehetne a felesleget raktározni, és ha bajban van az ember, akkor onnan vehetne ki!
Nagyon nem jó ez így! :(

vagy legyen nagyobb a raktár , az is megoldás! Miért kell plafon?
 

DeletedUser240

Vendég
Eszem ágában nem volt hogy vegyek 20 tp pontot.
Bár azért valljuk be, ezt nem is kérték most. A feladat arról szólt, használj fel 20tp-t. Én pl. csodát tettem rá, volt 20 helyem, annyit használtam csak el, hogy beférjen a 20tp., majd az adott időben betettem az egyik mifenémbe :D.

Azt sem értem, miért nem akarjátok elszórni a könnyen jött aranyat kufárra? Magatokkal szemben legyetek nagyvonalúak. Ez csak egy játék! :)
 

bere007

Veterán
Bár azért valljuk be, ezt nem is kérték most.

Szerintem a télire gondolt, ott voltak cifra feladatok, amik a játék gyorsítását szolgálták. :p:D

Azt sem értem, miért nem akarjátok elszórni a könnyen jött aranyat kufárra?

Szerintem én valamit nagyon rosszul csinálok, mert látogatok minden nap, de mégis kenyeret eszek hagymával, mert nem fussa már zsírra se. :D
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent