• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Kufár visszaállítása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tekla

Tapasztalt építő
sziasztok, támogatom a vissza állítási kérelmet én is tele vagyok arannyal és inkább nem megyek látogatni csak ne kelljen a kufárnál elkölteni...

:D Ez most komoly?? Azért nem látogatjátok a szomszédaitokat, hogy ne kelljen az új kufárnál költekezni??
Természetesen nekem sem tetszik ez az újítás, de legalább van lehetőségünk plusz árukhoz jutni, nem olyan mennyiségben, mint korábban, de van lehetőség. Nekem a TP vásárlás jelenleg 442 ezerbe kerül, de nem sajnálok újabbakat venni. Minden, amire költünk, legyen az áru vagy TP, a fejlődésünket segíti. Mégis egyesek úgy gondolják, hogy inkább nem szomszédolnak?? Biztos van benne ráció, bár én nem látom.
 

DeletedUser870

Vendég
Nem bánnám ha nem állítanának vissza semmit - nekem pont elég lenne ha már változtatnak valamit a játékban az ne RONTSA hanem javítsa a játékélményt. Ez a kufáros újítás egyértelműen rontott a játékon.

Én is csak azt szeretném elérni, hogy egyenértékben nőjön a termék, amit veszek az arany növekedésével!
Vagy pedig hozzanak létre egy közös raktárt testvériségen belül, ahová bepakolhatjuk a felesleget, és ha valakinek kell, akkor az bizonyos árért kivehet belőle!
 

DeletedUser

Vendég
(jelenleg: 1 tp már 345E arany
Ez nem is drága még... :) Ne tessen panaszkodni. :) Én már annak is örülnék, ha 1 millió 345 ezerért kapnék 1 tp-t, de lassan 2 millió aranyba kerül nálam egy tudáspont. Ez nem szolgálja a kufár használatát sem, de inkább, mint a kufárra, ami nekem kissé már lehúzásnak tűnik így.
 

DeletedUser870

Vendég
Ez nem is drága még... :) Ne tessen panaszkodni. :) Én már annak is örülnék, ha 1 millió 345 ezerért kapnék 1 tp-t, de lassan 2 millió aranyba kerül nálam egy tudáspont. Ez nem szolgálja a kufár használatát sem, de inkább, mint a kufárra, ami nekem kissé már lehúzásnak tűnik így.

Ha így folytatjuk az 1 milliót elég gyorsan el fogom érni! :D A kufár egyébként tényleg lehúzás, ezért is zavar!
 

DeletedUser870

Vendég
Ha egyenlően nő, akkor lényegében a régi kufár jönne vissza, mivel a napi első vásárlás/termék a réginek megfelelő áron van jelenleg.

És így jobb, hogy lehúzás, ahogy növekszik? Mert szerintem nem...
 

bere007

Veterán
És így jobb, hogy lehúzás, ahogy növekszik?

Persze, hogy nem. Költsetek, fejlesszetek, derítsetek, aztán ha megkérdezi valaki, hogy miért haladtok ennyire, mondjátok, hogy belekényszerítettek... Nekem nincsen semmi aranyam, pedig minden nap házalok. Területbővítésem van kikutatva jelenleg 1, de napokon belül jön a 2., de arany miatt nem tudom kitenni, meg most nem is akarom... Fontosabbnak látom, hogy a felderítőm mennyen és az épületeim fejlődjenek, gőzerővel. Fejezetkezdésnél van csak arany többlet, de azt meg ki lehet tolni, hogy akkor adod el az előző vendégnép épületét, amikor jön az újnak. Ezt bevezették, szerintem nem is fognak változtatni, alkalmazkodni kell. Mint oly sokszor...
 

DeletedUser870

Vendég
Persze, hogy nem. Költsetek, fejlesszetek, derítsetek, aztán ha megkérdezi valaki, hogy miért haladtok ennyire, mondjátok, hogy belekényszerítettek... Nekem nincsen semmi aranyam, pedig minden nap házalok. Területbővítésem van kikutatva jelenleg 1, de napokon belül jön a 2., de arany miatt nem tudom kitenni, meg most nem is akarom... Fontosabbnak látom, hogy a felderítőm mennyen és az épületeim fejlődjenek, gőzerővel. Fejezetkezdésnél van csak arany többlet, de azt meg ki lehet tolni, hogy akkor adod el az előző vendégnép épületét, amikor jön az újnak. Ezt bevezették, szerintem nem is fognak változtatni, alkalmazkodni kell. Mint oly sokszor...

Igazad van, elfogadom. Én folyamatosan fejlesztek, lassan megint megállásra fogok kényszerülni, mert megint mindenben elérem a maxot. :D És ilyenkor tényleg szar, hogy csak gyűlik az a sok arany és egy idő után már nem tud, és költenem kell költségesen... Felderíteni se tudok most majd egy darabig, mert lassan elérem ott is a tetőt (220-at), szóval most ez nagy szívás. Legalább tényleg lenne egy közös raktár, ahol mondjuk azoknak, mint te is, akinek aranyraktára üres, vagy kevés van benne beleraknám és onnan bizonyos nyersanyagért a másik kivehetné! Ezt még egy jó megoldásnak látnám, és akkor nekem se veszne kárba az aranyam... De, mint ahogy ez lenni szokott ezt is elutasítják majd!
 

DeletedUser1788

Vendég

DeletedUser

Vendég
Nos, ezt már lassan két éve felvetésre és elutasításra kerult.
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/testvériség-raktár.180/
Köszi hogy ezt idelinkelted! Itt ugye a raktár ötletét vetették el.
De benne van az is, amire én is gondoltam mostanában, hogy jó lenne valami, épület vagy valami, amit a tesóság együtt hoz létre. Vagy áru betétellel, vagy arannyal, alapanyaggal, vagy csak mondjuk a napi motiválások számával. Aminek létrehozására minden testvériségnek hasonló esélye van és ez a napi motiválás például. Nincs kidolgozott ötlet, csak ennyi, egyelőre. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent