• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. sleeky41

    Továbbítva Levél hozzászólás várakoztatása

    Sziasztok! 1.) A városommal befejeztem a 19 fejezetet de ez az ötlet már a kezdő játékosokat is érinti. 2.) Az ötletem maga a következő lenne a levél használatához: Legtöbb testvériségben van tudáspont lánc az az tp lánc. Nálunk gyorsan pörög, főleg a bajnokinál mikor a tartományok után kapjuk...
  2. sleeky41

    Visszautasítva kaland alatti levelezés

    Sziasztok! Kaland alatt biztosan sokan voltatok már úgy ( főleg ahol tp lánc is több van ) hogy néha a következő oldalra kerül át a levél és lehet később, vagy akár másnap vettétek csak észre, hogy üzenet van a kalanddal kapcsolatba. A chat is olyan, ha többen írnak a falra, akkor lehet elég...
  3. sleeky41

    A mi ki falunk 3 fő aktív játékost keres

    Szia! Szeretnéd minden héten a torony összes ajándékát és a bajnoki 18 - 19 ládáinak jutalmat megkapni, és egy aktív csapat része lenni akkor gyere vár egy házikó a falunkba :) Ha Te is minden héten a torony tetejéig mész és a bajnokiba 4000 vagy akár több pontot is tudsz tenni ne fogd...
  4. sleeky41

    Nem hiba Kereskedő

    Szia! A kereskedőnek ha kiraktam a felemelkedett árut akkor jóváírta egyből a kérdésemet, és ha egy játékos elvitte az ajánlatot akkor is megkaptuk a kért értéket. Ma kiraktam a kérést és el is vitték egyből, viszont csak azt kaptam meg amit a kereskedő ad amit a másik játékos vitt el a piacról...
  5. sleeky41

    A mi kis falunk

    Sziasztok! Egy házikó kiadó a falucskánkba :) - toronyba minden héten megkapjuk a full ajándékot - a bajnokiban 15 - 16 ládát nyítunk Kalandba csak éppen annyira vagyunk aktívak, hogy az ajándékokat megkapjuk ;) de nem kötelező csinálni, te döntöd el akarsz e kalandozni vagy nem. Ha úgy...
  6. sleeky41

    Visszautasítva Idő restauráció

    Sziasztok! Sajnos a bajnoki átalakításával megnőtt a katonai segítőknek a használata ( törp páncélkészítő, pompás mágikus szorzó, szabadonengedett egységfejlesztés stb. ) mert nélkülük nem lehet szinte sem tornyot, sem bajnokit csinálni. Viszont tudjuk a varázsakadémia és a torony is elég...
  7. sleeky41

    2 fő felvétel "A mi kis falunk " testvériségbe

    Sziasztok! Betegség miatt az egyik társunk abbahagyta a játékot ezért 2 házikó kiadó a falunkban :) Bajnokinál 15 -16 ládát nyitunk, toronyba meg az arany meg van minden héten. Ha szeretnéd tudni milyen egy pörgös csapatban játszani gyere akár egy hétre és próbáld ki ;) Jelentkezni "A mi kis...
  8. sleeky41

    Katonával könnyebb a torony

    Sziasztok! Winyandor szerveren keresnénk 2 fő játékost akik szeretik a kihívást, és szívesen játszanának egy olyan csapatba akik minden héten fullon hozzák a tornyot és a bajnokinál 15 ládát nyitnak. Áruval hosszabb távon nem igazán lehet a tornyot fullon hozni, ezért ha szeretnéd megtanulni...
  9. sleeky41

    Továbbítva kinyitott tartományok számának kiírása

    Sziasztok! Biztosan minden testvériségben van olyan játékos akinek fogalma sincs, hogy az egyes árukból hány tartománya van nyitva és sajnos megmondani sem tudjuk mert sehol nem lehet megnézni. Azt tudjuk mennyi ereklyénk van , van e nyitva befejezetlen tartományunk, van e lehetőség nyitni az...
  10. sleeky41

    Már felvetett Torony bűbájtöredék csak az alsó szinten

    Sziasztok! Biztosan mindenki tapasztalja a toronynál mennyi bűbájtöredéket kapp :( pedig a raktár is tele van olyan kütyükkel amit erre lehet használni. Az ötletem ennek csökkentése lenne :) Az első szintet tudjuk a kicsik teljesítik inkább a magas folyóig így nekik még szükségük van rá így...
  11. sleeky41

    Továbbítva Belépés idejének a kiírása

    Sziasztok! Minden testvériségnél volt már úgy, hogy játékost kerestetek de a játékos keresése listából nem derül ki :( ki az aki még aktívan játszik és ki az aki már lehet több napja be sem lépett. Sajnos van, hogy hiába írunk levelet arra sem jön válasz és marad a reménykedés talán a...
  12. sleeky41

    Visszautasítva Kaland jelvényeinek a száma

    Talán ennek nagyobb sikere lesz :) A kaland ötletem a következő lenne! Mindenki tudja előre melyik utat fogja megcsinálni és ahhoz mennyi jelvényre van szüksége a csapatnak. A szervezést előtte minden testvériség magának készíti el. De amikor már a tényleges jelvények számát kell begyűjteni...
  13. sleeky41

    Visszautasítva Torony 1330 pont

    Sziasztok! A toronnyal kapcsolatos 1330 pontos ötletem a következő lenne. Sajnos biztosan mindenki tudja nem egyszerű testvériségbe játékost találni, így az a testvériség ahol nincsen meg 21 fő legalább azoknak esélyük sincs arra, hogy a toronynál elérjék az 1330 pontot. A bajnokinál van...
  14. sleeky41

    Nincs tervben régi eventek újra játszása

    Sziasztok! Alapítottam egy testvériséget és most, hogy beszélgetek azokkal az új játékosokkal akik most kezdik az Elvenart játszani rájöttem, hogy ők kimaradtak a régi eventekből így nincs is esélyük megszerezni azokat a fejlődő épületeket amikkel mi rendelkezünk :confused: pedig nagyon jó...
  15. sleeky41

    Felvétel egy új testvériségbe

    Sziasztok / szia! Újonnan alakult testvériségbe keresünk aktív játékosokat. Mi nem most kezdtük a játékot ( már majdnem az összes kutatás kész van ) és úgy döntöttünk egy páran, hogy próbáljuk meg egy olyan testvériségbe kamatoztatni a tudásainkat amit mi magunk hoztunk létre :) amit szeretnénk...
  16. sleeky41

    Support Kaland 2 pálya narancs út

    Sziasztok! A 2 pálya narancssárga út 6 pontjára beraktunk mindent és sárgán villog, mi lehet a baj? mert a csapat nem tudd tovább pakolni
  17. sleeky41

    Bajnoki pontozása

    Sziasztok! Biztosan ti is tapasztaltátok már, hogy a bajnokin van aki tényleg maximálisan berakja az 1600 pontot és van aki csak 30-50 pontot csinál meg. Sajnos ilyenkor teljesen megkapja a csapat által elért jutalmakat. A toronyhoz hasonlóan kellene itt is adni a jutalmat és akkor már sokkal...
Fent