• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva kinyitott tartományok számának kiírása

Támogatod a javaslatot?

  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%
  • Támogatom

    Szavazatok: 23 100,0%

  • Összes szavazó
    23
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sleeky41

Veterán
Sziasztok!

Biztosan minden testvériségben van olyan játékos akinek fogalma sincs, hogy az egyes árukból hány tartománya van nyitva és sajnos megmondani sem tudjuk mert sehol nem lehet megnézni. Azt tudjuk mennyi ereklyénk van , van e nyitva befejezetlen tartományunk, van e lehetőség nyitni az adott áruból tartományt, de hogy ténylegesen egy bajnokinál mennyit lehet megcsinálni az csak akkor derül ki ha erlkezdjük a bajnokit. Ha szeretném tudni a térképen össze lehetne számolni de egy 9 fejezettől felfelé már nem igazán lenne könnyű.

Ezért az ötletem az lenne, hogy vagy a főépületben az ereklyéknél vagy a térképen a tartományi nyításoknál kilehetne írni .
Igy akár a bajnokinál lehetne használni is, ha a csapat bizonyos számú ládákat akar kinyitni, hogy ki hány pontot tud megcsinálni.

1615116831486.png
 

Mihaszna

Veterán
Szia. Nem találom az "Ötletek és javaslatok" fejlécben, de volt már róla szó. Az tudom, hogy Wic fordította le nekem, hogy mi lett volna az elképzelés lényege. Lehet, hogy a "Kérdések és segítségek" részben vetődött csak fel, pedig úgy emlékszem, hogy ötlet volt, csak nem tudom milyen nevet kapott a gyerek. :(
 

Siorna

Veterán
DavidofBerg vetette fel a kérdéseknél (febr.21.,- 285.p.) - tehát nem ötlet volt:

Van a játékon belül egy olyan rész, ahol meg tudom nézni, h a befejezett tartományok közül hány db pl.: deszka, vagy kristályos tartomány van? Nem találtam ilyet sehol, és az elvenstatban sem láttam semmi ilyet. Köszi a választ!
és erre Wiccara válasza:
Kedves Mihaszna, szerintem David arra gondolt, hogy a térkép végignyálazása nélkül honnan tudhatja meg, hogy van mondjuk 50 deszka tartománya.
Szerintem ez megérne egy ötletet, betenném a tartományok fülbe, egy 3. oldalra, mint összesítő.

Tehát, megtörtént az ötletelés.

Egyébként támogatom.
 
A befejezetlen tartományi áttekintőből, egész jól számolható, melyik tartományban hány feladat van még hátra, hány tp-s könyv / ereklye kapható.. (az ereklyék száma, meg ezen kívül. sok helyről növelhető. barkácsolni is lehet, a bajnokis láda is ad,(mint fő forrás) meg a pacsi is..néha..) rákattintva odanavigál a tartományhoz... nálam fullos kiszolgálás :) ..ha telefonon nincs, akkor persze hogy támogatom.. Én nagyon jól tudom használni ezt a forrást:) RS.
 
Utoljára szerkesztve:

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Igen, én voltam az, aki ezt feltettem, és nagyon örülök neki, h @Lupuj kidolgozta a kérésemet, és megosztotta itt a javaslatot! Köszönöm szépen!
Mindenképp támogatom! :) ;)
Nekem konkrétan azért is hasznos lenne, m azt már tudom, h pl.: kristály bajnokságnál 30 tartományt 100 egységgel teljesen (azaz 6 csillagosan) bizonyos számú szabadon fejlesztette egység és törp védőbástyával viszonylag kevés tárgyalással meg tudom csinálni. Nyilván, ha nincs ennyi tartományom befejezve, vagy több van, akkor változik a helyzet.

Egyszerűbben: nekem kiszámíthatóbbak lennének a bajnokságok.
 

MesterAlma13

Erős harcos
volt már róla szó, de nem baj, most jobban ki lett dolgozva, köszi @Lupuj
teljes mértékben támogatom, hisz megint egy olyan információról van szó, amire többször lenne kíváncsi az ember, de el van "rejtve" - ha nem mész végig a tartományokon legalább 1 bajnoki kör erejéig, sosem fog kiderülni, mennyi felfedezett terület tartozik az adott árutípushoz (de ha már egy kört beleölt az ember, akkor nem árt még egyet a TP-kért)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Kira7

Veterán
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!
Sziasztok!
Akinek 500-600 meg az feletti tartománya van ott max. ad 1 plusz infót, de az ujjaknak, kicsiknek ez adhat + segítséget hogy állnak.:)
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent