• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Torony bűbájtöredék csak az alsó szinten

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
Biztosan mindenki tapasztalja a toronynál mennyi bűbájtöredéket kapp :( pedig a raktár is tele van olyan kütyükkel amit erre lehet használni.
Az ötletem ennek csökkentése lenne :)

Az első szintet tudjuk a kicsik teljesítik inkább a magas folyóig így nekik még szükségük van rá így ezen a szinten megmaradna a bűbájtöredék mindenkinél :)

Viszont a kettes és hármas szinten a bűbájtöredék helyet lehetne kisállat eledelt nyerni vagy ami most az eventeknél van akár 5 - ös vagy 10 - es katonákat :)
nehéz közelharcit vagy könnyű távolságit :)

1607255204255.png

Szerintem ennek mindenki jobban őrülne és a toronyba, bajnokiba is visszalehetne forgatni őket, így talán több játékost ösztönözne arra ne csak az első szintig menjenek fel :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Sleeky!

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer többször továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

sleeky41

Veterán

Ezt találtam de teljesen más szemszögből közeliti meg, és most a bűbájtöredék lenne a lényeg :) vagy más megközelítésben kellene nyitni a topikot :)
mert szerintem sokk játékos kevesebb bűbájtöredékkel is beérné :D
pl: én ha mindent felhasználnék a raktárba biztosan lenne 1 millió felett is a bűbájtöredék száma és ez minden eventnél csak tovább nő de így soha nem fogom tudni kihasználni őket :( és minnél magasabb szintre ér egy játékos annál többen szembesülnek ezzel.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent