• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben régi eventek újra játszása

sleeky41

Veterán
Sziasztok!


Alapítottam egy testvériséget és most, hogy beszélgetek azokkal az új játékosokkal akik most kezdik az Elvenart játszani rájöttem, hogy ők kimaradtak a régi eventekből így nincs is esélyük megszerezni azokat a fejlődő épületeket amikkel mi rendelkezünk :confused: pedig nagyon jó lenne akár az új bajnoki bevezetése miatt is. Nekem is van olyan event amit nem tudtam megcsinálni de most, hogy nézegettem a régieket hát lenne kedvem hozzá ;)

Ezért az ötletem a következő lenne: a fejlődő épületeket és épület együtteseket lehetne megszerezni gyémántért ( egy event elindításáért 100 - 200 gyémántot kellene fizetni )
- lenne egy lista ahol kilehetne választani melyiket szeretném elindítani
- mit a lenti képen egy külön kis ablakban nyílna meg és jelezné melyik feladat jön és hol járunk ( 5 - 10 feladatonként kapnánk egy fejlesztést vagy épületet )

1598941318004.png


- napi díjak nem lennének itt csak a fődíj megszerzése lenne a cél

így a játék készítői is kapnának egy kis plusz bevételt :) a játékosok meg egy szintlépés összegéért megtudnák csinálni az eventet

köszönöm ha támogatod az ötletem!
sleeky
 

Wiccara

Veterán
egy event elindításáért 100 - 200 gyémántot kellene fizetni
Szerintem egy nullát lehagytál :)
25 gyémi, ha egyet alkudnál még a toronyban, 50, ha pörgetnél a barkácsba, 300,ha fejlesztenél egy varázslatos épületet.

Az event szezonális, ugyanakkor némiképp ismétlődő; most is jön a zodiákus event újra pl; de visszatérő volt a főnix is.
Megvan a menetrend, ahogyan kaland, minievent, kézműves kihívások, nagy eventek szépen egymás után jönnek.

Az ötleteddel kényelmesen kiválasztod, ami neked kell, akkor amikor neked jó, tudod, milyen feladatsor volt hozzá rendelve...
Mondjuk két faj között egy hétvégén épp ráérnék letolni egy eventet....( Bár nem írtad, hogy csak az lehetne kiválasztható, amihez még nincs se épületed se fejlesztésed a városodban )
Nem kell a hiányzókért aggódni, most is jön fejlesztős épületes event, és még lesz ezután is!
Tény, hogy főnix és barnamaci nagy eséllyel nem lesz; de a sellő, májusfa, valentinos, olyan sorozat része, amiből még rengeteg évadot le fognak adni.

Aranyos ötlet, értem a motivációt, ami mögötte van; de sose hátra, csak előre... azon dolgoznak, hogy mindig valami szépet tegyenek le az asztalunkra. Az új játékosoknak pontosan annyi idejük lesz eventezni, mint mindenkinek , pontosan azért, mert naptár szerint időben elosztva jönnek. Több évnyi eventet nem lehet behozni azonnal, de bármikor be lehet csatlakozni, és onnantól gyűjteni.
Ezek alapján az ötletet nem támogatom.
 

ElfSusa

Erős harcos
SAJNOS nem látom esélyét, hogy ilyet megengednének, hiszen akkor totális káosz lenne. Gondolj csak bele, hogy azok, akiknek mondjuk van macijuk/főnixük megvásárolnák újra és újra az eventet, már ha nem lenne kitétel, hogy csak azt veheted meg, amelyik fődíjjal nem rendelkezel! Teljesen felborulna a -már most sem létező- egyensúly. Ez kb. olyan vágyálom, mint a lottő ötös. Bár lehet, hogy még én is fizetnék akár 1-2k gyémántot is, hogy újrajátszhassak egyes régebbi eventeket..
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!


Alapítottam egy testvériséget és most, hogy beszélgetek azokkal az új játékosokkal akik most kezdik az Elvenart játszani rájöttem, hogy ők kimaradtak a régi eventekből így nincs is esélyük megszerezni azokat a fejlődő épületeket amikkel mi rendelkezünk :confused: pedig nagyon jó lenne akár az új bajnoki bevezetése miatt is. Nekem is van olyan event amit nem tudtam megcsinálni de most, hogy nézegettem a régieket hát lenne kedvem hozzá ;)

Ezért az ötletem a következő lenne: a fejlődő épületeket és épület együtteseket lehetne megszerezni gyémántért ( egy event elindításáért 100 - 200 gyémántot kellene fizetni )
- lenne egy lista ahol kilehetne választani melyiket szeretném elindítani
- mit a lenti képen egy külön kis ablakban nyílna meg és jelezné melyik feladat jön és hol járunk ( 5 - 10 feladatonként kapnánk egy fejlesztést vagy épületet )

2370 bővítmény megtekintése


- napi díjak nem lennének itt csak a fődíj megszerzése lenne a cél

így a játék készítői is kapnának egy kis plusz bevételt :) a játékosok meg egy szintlépés összegéért megtudnák csinálni az eventet

köszönöm ha támogatod az ötletem!
sleeky
Kedves @sleeky41
Nagyon szépen köszönjük az ötleted, de egyenlőre nincs rá mód, hogy a régi eventeket újra játszhassuk. Bízom benne, hogy a régen megnyerhetett Itemeket és az Event fődíjakat majd a fejlesztők belevarázsolják egy új eventbe. Köszönöm a megértésed.
Szép Napot.
 
Online videojátékos tapasztalataim alapján ehhez hasonló valami szerintem 2022-23-ban lesz majd. Szerintem szimplán barkácsolhatóak lesznek és a fejlesztő itemek is.
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
Maximálisan egyetértek Cyklonnal. :) Előbb utóbb engednek a fejlesztők a játékosok kérésének. Sajnos a macisra kevés az esély. Mivel jön az új bajnoki és a mackók a csatákat támogatják. Sok játékos írja hogy inog az egyensúly ami nagyban befolyásolja a játékot. Ezt mindenképp figyelembe fogják venni. A FoE-ben ez bevett rutin, hogy minden újra megszerezhető. Szerencsére Elvenarban mindig valami újat, szebbet és jobbat próbálnak belevarázsolni hogy ne legyen monoton a játék. :) Wiccara nagyon jól megfogalmazta hogy az időszakos eventek azért még sokáig tartanak. :)
 
Fent