• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Torony 1330 pont

Támogatod az ötlet továbbítását?

  • Támogatom

    Szavazatok: 44 43,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 58 56,9%

  • Összes szavazó
    102
  • A szavazás lezárult .

sleeky41

Veterán
Sziasztok!

A toronnyal kapcsolatos 1330 pontos ötletem a következő lenne.

Sajnos biztosan mindenki tudja nem egyszerű testvériségbe játékost találni, így az a testvériség ahol nincsen meg 21 fő legalább azoknak esélyük sincs arra, hogy a toronynál elérjék az 1330 pontot.

A bajnokinál van lehetősége akár 10 embernek is kinyitni a 10 ládát, míg a toronynál semmilyen lehetőséget nem kapnak a legnagyobb díj eléréséhez.

Szóval itt jönne az ötletem. Ahol 25 testvér van ott nem lenne lehetőségük bonuszt szerezni, mert ott a 25 embernek kellene megcsinálni úgy mint most a tornyot.

De abba a testvériségbe ahol kevesebben vannak, például 20 fő van csak, akkor ott 5 fő helyett lehetne kiváltani a torony létszámot 5x63 pont lehetőségének a megszerzésével.

Ez úgy működne, hogy előtte felkellene mennie a játékosnak a torony tetejébe ( a saját szintjét teljesíteni kell ), és ha ezt teljesítette, akkor utána lehetne aktiválni a hiányzó játékos helyére való lépést így lenne esélyük ugyan úgy elérni a 1330 pontot.

köszi ha támogatod :)
 

Wiccara

Veterán
Ahol 25 testvér van ott nem lenne lehetőségük bonuszt szerezni
Az egyenlőség elve jelentősen csorbulna, hiszen elég sokan vannak, akik maximalizált létszámban vannak.
Másrészt a hiányzó létszám inkább motiváló és ösztönző erő arra, hogy akár kis játékosok bevonásával eredményesebb lehessen a csapat.
Fentiek alapján ezt így nem támogatom.
 

DeletedUser4319

Vendég
Sziasztok!
Jó ötlet azoknak a testvériségeknek, ahol a szándék megvan a tornyos max pontra, csak a lehetőség hiányzik a csapattagok létszáma miatt.
Támogatom a javaslatot!
Gini
 

Erica

Veterán
De abba a testvériségbe ahol kevesebben vannak, például 20 fő van csak,
Szia
Abban a Testvériségben ahol nincs maximálisan meg a 25 fő, az nem egy egész csapat .(bármennyire is néztek ferde szemmel ;) ) Mindenképpen fontos, hogy egy Testvériség ilyen esetben maximális fővel dolgozzon együtt, ellenkező esetben nem teljesíthetőek az elvárt események, mint a Torony sem. Mindenképpen ösztönzően hat, így ezt én sem támogatom.
 

sleeky41

Veterán
Az egyenlőség elve jelentősen csorbulna, hiszen elég sokan vannak, akik maximalizált létszámban vannak.
Pontosan így csorbul, mert esélyt sem kapnak azok akik kevesen vannak és itt most nem egy testvériségről beszélek. Szembe a bajnokival ahol teljesen mindegy a létszám. Na ott nem csorbul az egyenlőség!

Másrészt a hiányzó létszám inkább motiváló és ösztönző erő arra, hogy akár kis játékosok bevonásával eredményesebb lehessen a csapat.

Mi most alapítottunk egy testvériséget és hidd el a játékosok inkább már abbahagyják a játékot nem hogy újjak jönnének. Pedig akár egy 3 szintű játékos is jól jönne mert ők kevés áruval is megtudnák csinálni a tornyot.


De menj be a facebook " Elvenar Kerekasztal " csoportba és nagyon sokk főmágus panaszkodik arra nincs játékos, és akik vannak is inkább abbahagyják a játékot. Az ElvenStats.com meglehet nézni a testvériségeket és tudod hány olyan játékos van ahol a fekete felkiáltó jelet látni mert 30 napja nem játszik a játékos.

De szívesen veszem ha küldesz testvériségünkbe játékosokat mert 16 vagyunk de állítom, hogy nem mennék el sehova innen olyan jó a csapat, csak sajna a tornyot így nem tudjuk maxra vinni ezért lenne jó esélyt kapni!
 

sleeky41

Veterán
Szia
Testvériség ilyen esetben maximális fővel dolgozzon együtt, ellenkező esetben nem teljesíthetőek az elvárt események, mint a Torony sem.

Ez az nincs max fő mert nincs játékos!! Tehát esélyt sem kapunk a toronynál!

Bajnoki 16 fővel - megcsinálható
Kaland 16 fővel - megcsinálható
Torony 16 fővel - NEM LEHET MEGCSINÁLNI!!!

Az eventek testvériségtől független!

Gondolom így már jobban érthető hol az esély a toronynál!
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Ez az nincs max fő mert nincs játékos!
Tudod, ha egy pár tag összefog, össze lehet toborozni annyi főt, hogy kitegyen egy egész tesóságot. Olyan testvériségeket is meglehet keresni, ahol kevesen vannak, lehet csatlakoznának, hiszen mindenkinek előnyösebb lenne. Olyan szerelmes levelet kell írni, hogy ne merjen nemet mondani. :) Csak rajtatok múlik.
hidd el a játékosok inkább már abbahagyják a játékot nem hogy újjak jönnének
Evvel viszont nem értek egyet. Nagyon sok új játékos van, akit felkarolhatna egy tapasztaltabb játékos,( tesóságban) hogy haladjon, mindkét fél érdeke.
 

sleeky41

Veterán
Olyan szerelmes levelet kell írni, hogy ne merjen nemet mondani. :) Csak rajtatok múlik.

Tudod hány levelet küldtem ki és még arra sem méltattak, hogy bocs nem megyek :mad:
Az új játékosok meg legtöbbje tudod ki ;) a régi játékosok akik új néven új várost csinálnak és belépnek a saját testvériségükbe, hogy ne bomoljon fel végleg.

Hidd el nem ma kezdtem a játékokat és ha itt nem adnak esélyt az új testvériségeknek a toronynál ( mert a többinél ahogy fent írtam van ) akkor szép lassan lesz egy pár testvériség akik elől vannak és megmaradnak de a többi meg felbomlik.

Torony miatt vannak akik vesznek gyémántot, de ha nem kapnak esélyt a fődíjra, akkor nem fognak vásárolni pedig a játék készítői is bevételből élnek ;)
 

Deleted User - 204368

Vendég
egyenlőséget azoknak is akik maguk vannak testvériségben. nekik sme elérhető ez. ha 21esnek megengedjük akkor az egy-két fősőknek is meg kell.
 

bere007

Veterán
Torony 16 fővel - NEM LEHET MEGCSINÁLNI!!!

Ennyivel tényleg nem lehet, de mint szinte mindenre, erre is van megoldás. Csináljatok pár kicsi accot, fán csak addig haladni, hogy megjelenjen a torony. Tartományt csak annyit feloldani, hogy elérjétek a 3. kort. Nem kell sok területet lerakni. Kell piac, lakóépület és műhely. Ha alig van valami, akkor a torony olcsó. Adjatok nekik egy kis árut és vigyétek végig. És ha találtok megfelelő csapattagot, akkor meg kiteszitek ezeket az accokat, max meghagyjátok vésztartaléknak. Igazából csak ennyi az egész.

Erre a fejlesztésre ne nagyon számíts. Amióta vannak csapatok, azóta mindig olyan változtatások voltak, hogy azoknak a szerepét növeljék és az event kivételével minden csak onnan érhető el. Ha tetszik, ha nem tetszik, ez van. Alkalmazkodni kell és kihozni a helyzetből a maximumot. A lehetőségetek megvan rá, hogy hozzátok a torony maxot, az hogy éltek-e vele, az már csak rajtatok múlik.
 

sleeky41

Veterán
Csináljatok pár kicsi accot,

16 vagyunk szerinted 9 várost megcsinálni + állandóan termelni a kalapácsot a toronyhoz erre kinek van ideje! Amugy is nézd meg a térképedet szinte alig van igazi szomszédod, csak elhagyott városok. Nem hiszem az Elvenar készítőinek az lenne a célja, hogy tele legyen kis városokkal a játék.
Mert ha igen az már elég szomorú!
 

Rikari

Veterán
Első sorban az Elvenar csapatjátékra épül és ez egy fix pontja a játéknak. Ha mindent meg lehetne csinálni egyedül, akkor eszem ágában nem lenne másokhoz igazodni. Mennék a magam útján és a magam tempójában. Minden fejlődni vágyó és játszani akaró játékos testvériségbe igyekszik tömörülni. A csapateredményeket csak közösen lehet elérni, ezért vagyunk együtt egy csapatban.

A ti bajotok az Slek, hogy nem vagytok annyian, hogy a tornyot maxjutalommal hozhassátok. De ezért nem a toronyot, annak igényeit kell átalakítani! Nektek kellene a csapatot felfejleszteni és ha ez nem megy, akkor egyszerűen elmenni onnan oda, ahol a torony nem gond. Ha pedig annyira kedvelitek egymást, hogy mindenki marad és a csapathűség a lényeg, akkor így döntöttetek, számolva akár azzal is, hogy pont ez lesz az, amitől hosszú távon megfullad a testvériségetek. Hidd el nekem, hogy lesz olyan, aki egy idő után kikacsintgat majd, főleg az, aki mindig felmegy a tetőre. Nála majd elérkezik az a pont, hogy a "kéz a kézben" érzést felülírja az eredményesség, ha már belefeccol időt-pénzt-energiát.

Nem támogatom az ötletet, pláne úgy nem, hogy ahol 25-en csinálják az 1330 pontot ott ne kapjanak bónuszt. Mi ez már? Ti a kevesebbért mindent, ahol meg 25-en vannak ott semmit. Ennek a legrosszabb vége az, hogy akkor leépíthetjük a csapatokat, meg aztán a végén már nincs is rá szükség. Ezzel megdőlne az Elvenari társadalom alappillére, ami ahogyan az első mondatomat is kezdtem, minden a "Csapatra" épül!

Keressétek egymást, toborozzatok, kössetek ismeretségeket, tegyetek szert kapcsolatokra... erről szól a 25 taglétszám elérése. Majd ha már megvagytok, akkor igyekezzetek megőrizni a tagjaitokat, mert ezt sem olyan könnyű. Ahol kevesen vagytok, ott nem a torony az elsődleges cél, hanem a számotokra megfelelő testvériség megtalálása, ahol jön az 1330 pont. Ha együtt nem megy, és nem tudtok kiegészülni sehogyse, akkor nincs mese, világgá kell menni. Tudom ez nem hangzik valami finoman, de ha nincsen más út ahhoz, hogy az egyéni céljaidat elérd, akkor ne betonzod be magad egy olyan testvériségbe , ahol ez csak az álomlistába íródik be hétről-hétre. Tudni kell váltani, még akkor is ha éppen ott, ahol vagy, főmágus vagy. Ezek ilyen ujjharapós döntések, de a sérülések Elvenarban hamar begyógyulnak, ha jönnek a jó döntésnek köszönhetően az eredmények.

Vagyunk itt többen, akik csapatot építettek, majd belső okok miatt jött a leválás, a létszámcsökkenés és minden aminek egy eredetileg jó és sikeres létszámú csapat nem örül. Felállni, újraépítkezni és menni tovább kitartóan, ha van még az emberben a játék iránt szeretet, érdeklődés. Nagyon sokat tudnánk mesélni arról mikor és hányszor került sz@r a ventillátorba. Takarítottunk, fertőtlenítettünk és tiszta szobával vártuk új tagjainkat, akiket kitartó és okos gondolatokkal gépelt levelezések útján megtaláltunk. Ne akarjatok azonnal mindent, csak kis lépésekben megy ez és mérhetetlen türelemmel.

Csapatot építeni úgy, hogy azonnal majd fullon megszerzünk mindent, hát ez necces. Csapatot építeni úgy, hogy majd felnövünk, megerősödünk 3-6 hónap múlva kiegészülünk olyan ütőerővel rendelkezve, ami a céljainknak már megfelel...igen ebből lesz valami. Lesz csapat, torony, bajnokság meg amit akartok. Mindennek adni kell időt, mint a jó bornak, viszont ha a fehér penész folyton meglátogatja a pincét, akkor ott szellőztetni kell.
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

bere007

Veterán
16 vagyunk szerinted 9 várost megcsinálni + állandóan termelni a kalapácsot a toronyhoz erre kinek van ideje! Amugy is nézd meg a térképedet szinte alig van igazi szomszédod, csak elhagyott városok. Nem hiszem az Elvenar készítőinek az lenne a célja, hogy tele legyen kis városokkal a játék.
Mert ha igen az már elég szomorú!

Sok műhely napi gyártással, mellette a torony, kb napi max 10 perc alatt teljesíthető. A jelenlegi problémátokra egy egyszerű megoldást ajánlottam, amit addig tudnátok használni, amíg nem találtok megfelelő tagokat. Marketing szempontjából meg sokkal jobban hangzik az, hogy torony maxolós csapat, mint az, hogy gyere és még másik 8 és akkor maxoljuk a tornyot. Ha az első módon tudtok "hirdetést feladni", akkor jönni fognak új tagok, ezt tapasztalatból mondom. ;) De mint írtam, a lehetőség adott, innentől kezdve rajtatok múlik a dolog. A heti 275 gyémántért és gyorsítókért cserébe, ez szerintem nem nagy ár. De ezt nektek kell eldöntenetek. Kis ideig több meló és utána könnyítés, vagy bizonytalan jövő.
 

sleeky41

Veterán
Sok műhely napi gyártással, mellette a torony, kb napi max 10 perc alatt teljesíthető. A jelenlegi problémátokra egy egyszerű megoldást ajánlottam, amit addig tudnátok használni, amíg nem találtok megfelelő tagokat. Marketing szempontjából meg sokkal jobban hangzik az, hogy torony maxolós csapat, mint az, hogy gyere és még másik 8 és akkor maxoljuk a tornyot. Ha az első módon tudtok "hirdetést feladni", akkor jönni fognak új tagok, ezt tapasztalatból mondom. ;) De mint írtam, a lehetőség adott, innentől kezdve rajtatok múlik a dolog. A heti 275 gyémántért és gyorsítókért cserébe, ez szerintem nem nagy ár. De ezt nektek kell eldöntenetek. Kis ideig több meló és utána könnyítés, vagy bizonytalan jövő.

Tudom milyen jó a torony maxon 16 héten át csináltuk úgy, hogy mindig katonával mentünk fel a torony tetejére és így a raktár tele van :) Igen a gyémánt az nagyon sokat jelent. Egyébbként nem adom fel :) akik ismernek tudják milyen vagyok ezért is van, hogy pár testvériségbe többen is jöttek velem, és most is velem vannak. Én nem csak azt akarom, hogy nekem legyen jó, hanem az egész csapatnak ;)és aki velünk van az élvezze a játékot és ne kényszernek vegye a teljesítést!
 

Rikari

Veterán
Tudom milyen jó a torony maxon 16 héten át csináltuk úgy, hogy mindig katonával mentünk fel a torony tetejére és így a raktár tele van :) Igen a gyémánt az nagyon sokat jelent. Egyébbként nem adom fel :) akik ismernek tudják milyen vagyok ezért is van, hogy pár testvériségbe többen is jöttek velem, és most is velem vannak. Én nem csak azt akarom, hogy nekem legyen jó, hanem az egész csapatnak ;)és aki velünk van az élvezze a játékot és ne kényszernek vegye a teljesítést!
Ez a legjobb hozzáállás amit egy közösségben gondolkodó játékos tehet. Azzal hogy neked jó valamiben a teljesítményed, a csapatnak is jót teszel és ez van vissza is. Kölcsönösen hatnak a tevékenységeink hasznai a csapatmunkáinkban. A kényszerrel már nem szoktunk osztatlan sikereket elérni, mert egyáltalán nem biztos, hogy minden héten azonosak az aktivitásaink, de a csapatért megcsinálja az ember még azt is amit magáért azon a héten éppen nem tenne meg. Tehát ez már egyfajta presszió és így valamilyen szinten kényszernek is minősül....no de nem halálos. :)
Látom mekkora kitartás van benned Sleeky, ami egy nagyon szimpatikus vonás és itt erre nagy szükség is van.

Szerintem a tagtoborzás is menni fog ezzel a mentalitással, akár fúzióval, vagy egyesével, csak ne veszítsétek el a türelmeteket és tudassátok Elevenarban hogy maxoljátok a tornyot. Minden csatlakozó számítson arra nálatok, hogy bízhat abban ha belép hozzátok a toronyért, akkor biztos lehet abban, hogy az új közössége nem hagyja cserben.

A gond az, hogy a teljes játékosközösséget tekintve, nagyobb százalékban nem szeretnek az emberek tornyozni, főként nem minden héten. Aki csinálja és akarja is, az már keresett magának olyan testvériséget, ahol megtalálta a számításait. Ez azért ne szegje kedveteket, mert mindig akadnak olyanok, akik később éreznek rá az ízére, jönnek rá a lényegére és lesznek olyan erősek kapacitásaikban, hogy meghódítják a tornyot heti rendszerességgel.
Lassú ez a szelektálódási folyamat, de van benne ráció. Eleinte csak 2-3 csapat, majd 5-8 csinálta meg a tornyot, ma már 10-13, s ahogyan ez a szám növekszik annyival nő azoknak a játékosoknak a száma is akik tornyoznak. Szeretném ha olyanok, mint ti gyorsabban megtalálnátok azokat, akik beillenek a közösségetekbe, ezzel is biztosítva egy újabb tornyozó csapat létjogosultságát Elvenarban. A Torony jó dolog, de amíg nem jut fel valaki a tetejére addig nem tudja ezt és mindig csak azt látja, hogy mennyi mindent elvett tőle mire pl. eljutott a békáig.

Ti már tudjátok, hogy nem ördöngősség, sok plusszal jutalmaz meg, és érdemes végigmenni a pályákon. Remélem hamarosan kiegészültök hasonlóan gondolkodókkal. Ehhez kívánok kitartást, türelmet és a torony tetőteraszán grillpartyt frissen csapolt sörrel. Mi mindig bulizunk ha felértünk, mert megérdemeljük. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
RED1 gyere csatlakozz hozzánk és mi is meg ti is jobban jártok :)
a szarkazmus nem igazán esett le :) ha nektek megadjuk ezt a lehetőséget másoknak is meg kell adni. ha nektek megadják meg kell adni a 10 fősnek is az 5fősnek is. és meg kell adni a bajnokit is meg kell adni a kalandot is h tudjam telejsíteni ha ketten vagyunk akkor is
 

bere007

Veterán
Szia
Abban a Testvériségben ahol nincs maximálisan meg a 25 fő, az nem egy egész csapat .(bármennyire is néztek ferde szemmel ;) ) Mindenképpen fontos, hogy egy Testvériség ilyen esetben maximális fővel dolgozzon együtt, ellenkező esetben nem teljesíthetőek az elvárt események, mint a Torony sem. Mindenképpen ösztönzően hat, így ezt én sem támogatom.


Szia, vázolnék egy szituációt.
Adott egy csapat, 25 fővel, simán hozzák az 1330 pontot (amit amúgy aránytalanul soknak tartok...). De az egyik tag beteg lesz és nem tud fellépni. Még 24 fővel is tudják hozni. Egy másik tag is beteg lesz, még minimálisan, de megvan a pont. Aztán a harmadik meg elmegy nyaralni és mit ad Isten, nyaralás közben nem szeretne tornyozni. Így már nincs meg a pontszám és nem tudják hozni. Aztán következő héten egy másik megy el nyaralni és akkor sem lesz meg. Ilyen esetben akkor az írásod alapján azt a 2 tagot, aki beteg ki kell rakni a csapatból és másokat felvenni, hogy meglegyen a torony? Lehet, hogy már évek óta egy csapatba vagytok és nem szeretnéd egy ilyen dolog miatt kirakni.

Ilyen helyzetben szerinted mi lenne az emberségesebb?
- kirakni és mást felvenni
- kirakni, amíg nincsen, addig helyette tornyozni és amint felépül vissza is jöhet

Azt addig megértem, hogy ne adjanak semmit ingyen. Ami sokat ér, azért kelljen sokat dolgozni. De azt se felejtsük el, hogy ez egy játék. Tudom, hogy ezzel vannak, akik nem értenek velem egyet, de azért ennyi kis emberséget igazán be lehetne iktatni. Ettől nem dőlne össze a világ és ezzel senki sem kerülne hátrányba. Ha van egy ötlet, ami nekünk teljesen mindegy, de másoknak viszont nagy segítség lenne, akkor azt miért nem lehet támogatni? Legalább adjuk meg az esélyt, hogy a fejlesztőkhöz eljusson és döntsenek róla, hogy nekik ez mennyire illik bele a stratégiájukba.

A támogatásra mentem, de annyi kis kiegészítést hozzá tennék, hogy ez a kedvezmény ne korlátlan legyen, hanem 2 vagy max 3 tag pótlása lesz csak megengedett. Attól, hogy valaki 2x ért fel, a jutalmat ugyan úgy 1x kapja csak meg. Így a visszaélési lehetőség minimálisra lesz téve, ezután is cél lesz feltölteni a csapatot, mert azért 2x végigvinni elég nagy meló és ami gyorsítót kapsz, azt utána fel is használod egyszerre.
 

Rikari

Veterán
Szia, vázolnék egy szituációt.
Adott egy csapat, 25 fővel, simán hozzák az 1330 pontot (amit amúgy aránytalanul soknak tartok...). De az egyik tag beteg lesz és nem tud fellépni. Még 24 fővel is tudják hozni. Egy másik tag is beteg lesz, még minimálisan, de megvan a pont. Aztán a harmadik meg elmegy nyaralni és mit ad Isten, nyaralás közben nem szeretne tornyozni. Így már nincs meg a pontszám és nem tudják hozni. Aztán következő héten egy másik megy el nyaralni és akkor sem lesz meg. Ilyen esetben akkor az írásod alapján azt a 2 tagot, aki beteg ki kell rakni a csapatból és másokat felvenni, hogy meglegyen a torony? Lehet, hogy már évek óta egy csapatba vagytok és nem szeretnéd egy ilyen dolog miatt kirakni.

Ilyen helyzetben szerinted mi lenne az emberségesebb?
- kirakni és mást felvenni
- kirakni, amíg nincsen, addig helyette tornyozni és amint felépül vissza is jöhet

Azt addig megértem, hogy ne adjanak semmit ingyen. Ami sokat ér, azért kelljen sokat dolgozni. De azt se felejtsük el, hogy ez egy játék. Tudom, hogy ezzel vannak, akik nem értenek velem egyet, de azért ennyi kis emberséget igazán be lehetne iktatni. Ettől nem dőlne össze a világ és ezzel senki sem kerülne hátrányba. Ha van egy ötlet, ami nekünk teljesen mindegy, de másoknak viszont nagy segítség lenne, akkor azt miért nem lehet támogatni? Legalább adjuk meg az esélyt, hogy a fejlesztőkhöz eljusson és döntsenek róla, hogy nekik ez mennyire illik bele a stratégiájukba.

A támogatásra mentem, de annyi kis kiegészítést hozzá tennék, hogy ez a kedvezmény ne korlátlan legyen, hanem 2 vagy max 3 tag pótlása lesz csak megengedett. Attól, hogy valaki 2x ért fel, a jutalmat ugyan úgy 1x kapja csak meg. Így a visszaélési lehetőség minimálisra lesz téve, ezután is cél lesz feltölteni a csapatot, mert azért 2x végigvinni elég nagy meló és ami gyorsítót kapsz, azt utána fel is használod egyszerre.
Szia Bere! :)
Nem tértél ki az alapötletnek arra a részére, hogy ahol 25-en csinálják a tornyot, azok ne kapják meg a bónuszt. Én bocs, de emelett nem tudok szó nélkül elmenni és nagyon nem szeretném, ha ez ami ösztönöz bennünket csak mert 25-en vagyunk nem járna.
Kiváncsi lennék, hogy erre vonatkozóan mi a véleményed.
Ahol 25-en tornyoznak ott nem lenne eszerint a felvetés szerint 275 gyémánt és minden ami a bónuszban benne van. Gondolom azért, mert 25 embernek nem kunszt megcsinálni, de igenis kunszt, mert sokkal több csapat elérte a 25 taglétszámot és mégsem viszik fel a tornyot.
Az emberi oldalával egyet tudok érteni, hogy valamilyen módon ott is elérhessék az 1330 pontot, ahol annyira nincsenek teljes létszámmal, hogyha mindenki felmegy akkor sem jön össze a maxpontszám. Ennek a megoldására nem tudok okosat mondani, mert inkább látok benne felborulást, mint megnyugtató megoldást, lásd: RED hsz. A bónusz megvonásával pedig nagyon nem tudok egyetérteni.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent