• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kobra

    Továbbítva Varázsakadémia-Gyűjtőláda

    Támogatom Rikari javaslatát. Jó lenne tudni, 100 után is, hogy hol áll a vízió por mennyisége.
  2. Kobra

    Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

    Teljesen jogos a felvetésed. Azért megjegyzem, hogy én gyémánt nélkül és mindig csak harcolva megyek végig a tornyon. Egyet értek Rikari nagyon precíz okfejtésével és én is sürgető szükségét érzem a változtatásnak.
  3. Kobra

    Továbbítva Tervrajzok raktározása.

    Teljes mértékben egyetértek a felvetéssel, megvalósítását támogatom
  4. Kobra

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    Érthető, köszönöm a válaszodat
  5. Kobra

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    Az tiszta, hogy az új dolgokhoz a bűbájokat raktárból nem lehet használni, csak közvetlenül leszedés, vagy szerencsés esetben láda nyitás útján. De mi a helyzet a hozzájuk tartozó árukkal? Azok raktárból is használhatók, vagy csak termelni és leszedni kell, netán piacról, kufártól vásárolni?
  6. Kobra

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A lakosaid száma két esetben csökkenthető: ha lakóépületet bontasz - ezt nem szeretnéd - valamint, ha lakost is adó kulturális épületet bontasz. Ha tanácsolhatom: ne csökkentsd a lakosok számát, nagy szükséged lesz rájuk a játék későbbi szakaszában.
  7. Kobra

    Kibeszélő Új verzió: 1.40

    "A találkozókon ezentúl változatosabb lesz az ellenfél felállása: 1 és 8 között változhat az osztagok száma. A találkozók nehézsége viszont változatlan marad." Nagyon remélem, hogy ez nem nehezíti tovább, netán lehetetleníti el az amúgy sem igazán könnyű csatározásokat. Az ellenfél eddig ugyan...
  8. Kobra

    Kibeszélő Új verzió: 1.39

    Egy ideig vártam a véleményem közreadásával, mert nem csak a saját szemszögemből akartam ezt a helyzetet minősíteni. Nekem ugyanis okozott számottevő veszteséget a látogatásokkal összegyűjthető áru - pedig csak a viszonosság alapján és nem a több mint négyszáz szomszédomat látogattam. Bár ez a...
  9. Kobra

    Elfek az emberek ellen

    -30
  10. Kobra

    Elfek az emberek ellen

    -32
  11. Kobra

    Újra "lottó"

    Márvány-Tekercs-Elixír
  12. Kobra

    Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

    Na, akkor hajrá :)
  13. Kobra

    Elfek az emberek ellen

    38
  14. Kobra

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Sajnálom, hogy nem sikerült a gyors javítás. Ez a korrekt eljárás: bejelenteni, hogy most nem megy és így nem várakozunk, várakozunk... Remélem a következő kaland már precíz, és a felvetett jobbításokkal a nem távoli jövőben játszható lesz.
  15. Kobra

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Értem én, hogy mindenki - én is - kiakadt ezen a hibán. Készültünk a kezdésre, gyártottunk előre, elkezdtünk leszedni és hoppá, azt látni, nincs hová betenni a cuccot. Először bizonytalanság, majd jött a felugró értesítés: hiba. Van ilyen. És egy ilyen komplex rendszerben nem is olyan egyszerű a...
  16. Kobra

    Lezárva Testvériség létszámbővítése

    Nem tartom szerencsésnek a felvetést. Egyetértve azzal, hogy a 25 fős csapatlétszám kipróbáltan ideális méret, az általad javasolt megoldás visszafordíthatatlan szakadást idézne elő a nagyobb létszámú és a kisebbek között. Nem lehet cél ebben a játékban giga csapatok létrehozása. És ha már...
  17. Kobra

    Kibeszélő Új verzió: 1.38

    Nálam is levonja, amint az ajánlatomat megerősítem
Fent