• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

nlstemplar

Veterán
Szia!
Másik..megnéztem az esemény térképét,láttam,hogy valami nem stimm és jééé,nem szedtem le,mert jobbnak láttam,ha nem piszkálok semmit,amíg ezt látom.

Csak éppen nem minden testvériségnél jelentkezett a hiba. Így nem meglepő, hogy akiknél nem volt, azok elkezdtek begyűjteni és pakolni az állomásokra.
És az most igen csak kérdéses hogy ezek most elvesznek e, vagy sem.
 

DeletedUser1121

Vendég
Olvasgatom itt a fújolásokat... Azt gondolom, aki azzal jön, hogy másik játékok mennyivel zökkenőmentesebben mennek, annak azzal a másikkal kéne játszania. Természetesen én sem vagyok boldog attól, hogy talán elveszett csomó előre termelt holmi a csapatban, de mindannyian szeretünk itt játszani, a hibákkal együtt is imádom! Nem fogom felakasztani magam néhány pékjelvény, vagy nyaklánc miatt, majd lesz másik. Inkább megírom az ötleteimet, ha vannak, és drukkolok, hogy sikerüljön mihamarabb megoldani a felmerülő gondokat! :)
 

DeletedUser2062

Vendég
Csak éppen nem minden testvériségnél jelentkezett a hiba. Így nem meglepő, hogy akiknél nem volt, azok elkezdtek begyűjteni és pakolni az állomásokra.
És az most igen csak kérdéses hogy ezek most elvesznek e, vagy sem.
Ezt a részét megértem,pipák lettek. De ez legyen inkább egy tehetetlen düh,ne menjen már mások savazása,egy olyan botlás miatt,amit nem szándékosság vezérelt.
Amúgy..lehet bennem van a hiba,de ilyeneken be sem pöccenek. Lehetett volna éppen egy olyan esemény is,aminek nem tudjuk előre a feladatait.
 
Ami Neked szemet szúrt,azzal csupán annyit szerettem volna kiemelni,hogy ne gondold,hogy más játékokban ez nem fordul elő...! Tudom mi a modik szerepe.. ;) Állni a lavina útjában..a tápláléklánc legalsó szintje...
A prémiumok vásárlásáról meg megint csak azt tudom válaszolni,hogy ez mindenkinek a saját döntése. A saját döntéseinkért pedig nem hibáztathatunk mást. Mi lenne már akkor a lottózókban,szent habakukk....
"Tudom mi a modik szerepe" fentről az utasítás, lentről a rúgdosás, mindezt csendben tűrni, amíg bírod......
7 éve(sőt több) játszom egy másik játékkal... Nem ma kezdtem. És ott nem ilyen "pici" a Fórum!!!! Nem ennyi szitok és mocsok megy ha égbekiáltó a hiba! Előfordulnak ott is hibák, de nem ekkora horderejűek. Elindítani egy játékot, amit szerintem nem teszteltek le, mert ha igen, ez kiütközött volna mindjárt és max holnap indítják el, amikor már hibamentes. Nem zúgolódna senki. Nem tudom elképzelni, hogyne legyen külön tesztgép és program, amin futtatnák, mielőtt élesbe beteszik.
 

Deleted User - 76254

Vendég
Ami Neked szemet szúrt,azzal csupán annyit szerettem volna kiemelni,hogy ne gondold,hogy más játékokban ez nem fordul elő...! Tudom mi a modik szerepe.. ;) Állni a lavina útjában..a tápláléklánc legalsó szintje...
A prémiumok vásárlására meg megint csak azt tudom válaszolni,hogy ez mindenkinek a saját döntése. A saját döntéseinkért pedig nem hibáztathatunk mást. Mi lenne már akkor a lottózókban,szent habakukk....
 

DeletedUser2062

Vendég
"Tudom mi a modik szerepe" fentről az utasítás, lentről a rúgdosás, mindezt csendben tűrni, amíg bírod......
7 éve(sőt több) játszom egy másik játékkal... Nem ma kezdtem. És ott nem ilyen "pici" a Fórum!!!! Nem ennyi szitok és mocsok megy ha égbekiáltó a hiba! Előfordulnak ott is hibák, de nem ekkora horderejűek. Elindítani egy játékot, amit szerintem nem teszteltek le, mert ha igen, ez kiütközött volna mindjárt és max holnap indítják el, amikor már hibamentes. Nem zúgolódna senki. Nem tudom elképzelni, hogyne legyen külön tesztgép és program, amin futtatnák, mielőtt élesbe beteszik.
:) Szerintem hagyjuk. Kezd olyan érzésem lenni,mint amikor Apummal beszélgetek. ( Ő mindig mindent jobban tud,akkor is ha éppen nem. )
Inkább igyál egy jó teát te is. :)
 

Deleted User - 76254

Vendég
Hogy ki hibázott nem tudom, és nem is érdekel. Engem, mit felhasználót, akár fizetek, akár nem, tessék kiszolgálni. Információval ellátni. Az nem járja, hogy kiírom, hogy "van valami hiba, fogalmunk sincs mi az, és azt sem tudjuk mikorra fogjuk ezt helyreállítani". Nem haragszom, mert szeretem ezt a játékot, és nem az életmentő műtétemet halasztották el. De a játék kommunikációja és egyes hardveres/szoftveres háttere rossz. Ez pedig annak, aki pedig pénzt nyer ebből a szolgáltatásból, ez rossz. Mert vagy fenéken billenti az illetékeseket, vagy rendesen fejleszt, vagy becsukja a boltot.
 

DeletedUser683

Vendég
Ketto volt a betan. Itt is ez a masodik. Az event miatt itt eltolodott az elso indulasa. Tudomasom szerint nem lett valtoztatva. Ez utan tervezik a valtoztatast, kiegyensulyozast.
@Vacskamati van szerkesztes funkcio a hozzaszolasaidnal. ☺
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2062

Vendég
Hogy ki hibázott nem tudom, és nem is érdekel. Engem, mit felhasználót, akár fizetek, akár nem, tessék kiszolgálni. Információval ellátni. Az nem járja, hogy kiírom, hogy "van valami hiba, fogalmunk sincs mi az, és azt sem tudjuk mikorra fogjuk ezt helyreállítani". Nem haragszom, mert szeretem ezt a játékot, és nem az életmentő műtétemet halasztották el. De a játék kommunikációja és egyes hardveres/szoftveres háttere rossz. Ez pedig annak, aki pedig pénzt nyer ebből a szolgáltatásból, ez rossz. Mert vagy fenéken billenti az illetékeseket, vagy rendesen fejleszt, vagy becsukja a boltot.
Gondolom nem tudták,hogy mi a baj. Ha tudták volna,akkor már javították volna. Tudod..doki sem állítja fel a diagnózist,amíg nem vizsgált meg. ( na jó...vannak kivételek. :D )
 

DeletedUser1121

Vendég
Ezt a részét megértem,pipák lettek. De ez legyen inkább egy tehetetlen düh,ne menjen már mások savazása,egy olyan botlás miatt,amit nem szándékosság vezérelt.
Amúgy..lehet bennem van a hiba,de ilyeneken be sem pöccenek. Lehetett volna éppen egy olyan esemény is,aminek nem tudjuk előre a feladatait.
Nekünk újat adott, sokmindent le is arattunk, de semmi düh! Várjuk az új indulást :)
 

Kobra

Felderítő
Értem én, hogy mindenki - én is - kiakadt ezen a hibán. Készültünk a kezdésre, gyártottunk előre, elkezdtünk leszedni és hoppá, azt látni, nincs hová betenni a cuccot. Először bizonytalanság, majd jött a felugró értesítés: hiba.
Van ilyen. És egy ilyen komplex rendszerben nem is olyan egyszerű a javítás. De majd megoldják, akiknek ez a dolguk.
Nekünk meg marad a várakozás, meg a kérdés: mikorra várható. Mert bizony vannak akik bontottak épületeket, felfüggesztettek játék-elemeket és jó lenne tudni, hogy meddig is kell várni.
Meg az is erősen foglalkoztat, mi lesz a legyártott, meg a leszedett dolgokkal.
 

Deleted User - 76254

Vendég
Gondolom nem tudták,hogy mi a baj. Ha tudták volna,akkor már javították volna. Tudod..doki sem állítja fel a diagnózist,amíg nem vizsgált meg. ( na jó...vannak kivételek. :D )
Persze, de ezért egy rövid szolgálati közleményt elolvasnék, a diagnózisról, a lehetséges terápiáról és valami jelzést a gyógyulás idejére vonatkozóan. Nem baj, ha nem értem, az orvost se szoktam. Csak éreztessék velem, hogy nem vagyok elfelejtve, rajta vannak az ügyemen, dolgoznak rajta ezerrel. Vagy mi.
 

DeletedUser1121

Vendég
Csak félve kérdezem: miért nem tesztelték a bétán, mielőtt bedobták? Ha ott történik ez, senkinek nem lett volna oka mérgelődni...
Szerintem tesztelték, azért indították el. Gondolom, olyan hiba jött, ami a bétán nem jött ki. Én még mindig csak drukkolok inkább :)
 
Fent