• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser

Vendég
Látod, ez jobban érdekel, mint ami most a kaland körül fortyog.:( Tudnál erről esetleg valami bővebb információval szolgálni? ;)
Persze. :D
Átküldtem privát is, be beteszem a bétás oldalra is. Láttam, már vannak fent infók, de amit találtam, azt megosztom.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, a kalandok nem fognak eseményekkel párhuzamosan folyni. (Technikailag ezek is eseményeknek számítanak.)

Fejlesztőcsapatunk a mai nap során készít egy javítást, amit fel fognak tenni a szerverekre. Ez nem jelenti azt, hogy ma biztosan jön egy új kaland, de bízzunk benne. :)
 

kovigyu

Felderítő
Hoshi legutóbbi - a bejelentésekben írt - hozzászólásából én azt vettem ki, hogy a Kalandok indításával nem várnak napokig.
 

kovigyu

Felderítő
Nem, a kalandok nem fognak eseményekkel párhuzamosan folyni. (Technikailag ezek is eseményeknek számítanak.)

Fejlesztőcsapatunk a mai nap során készít egy javítást, amit fel fognak tenni a szerverekre. Ez nem jelenti azt, hogy ma biztosan jön egy új kaland, de bízzunk benne. :)
Köszi a választ.
 
Nem, a kalandok nem fognak eseményekkel párhuzamosan folyni. (Technikailag ezek is eseményeknek számítanak.)

Fejlesztőcsapatunk a mai nap során készít egy javítást, amit fel fognak tenni a szerverekre. Ez nem jelenti azt, hogy ma biztosan jön egy új kaland, de bízzunk benne. :)
Ma már tettek fel egy módosítást délelőtt (a verziószám szerintem erre utal, ha tévedtem, akkor bocsi), de van egy olyan érzésem, ha 4-ig nem indítják, akkor a héten már nem lesz belőle semmi, mert itt a hétvége:(
 

DeletedUser1121

Vendég
Annyit írtatok a Bétáról, hogy erősen elkezdtem gondolkodni egy ifjonc indításán...Gondolom, a csapatomnak sem válna kárára, ha infókat tudnék adni nekik első kézből :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Nem, a kalandok nem fognak eseményekkel párhuzamosan folyni. (Technikailag ezek is eseményeknek számítanak.)

Fejlesztőcsapatunk a mai nap során készít egy javítást, amit fel fognak tenni a szerverekre. Ez nem jelenti azt, hogy ma biztosan jön egy új kaland, de bízzunk benne. :)
Mi bízunk benne! És Bennetek is! :)
 

DeletedUser1913

Vendég
ezek szerint te még sohasem hibáztál!!!!!!!!!!!!!!!
Képzeld:NEM! gondolom lehet véleményt nyilvánitani a fórumon,nem? Semmi bajom,senkivel, ha nem inditották el rendesen a játékot,mert tévedni emberi dolog,csak furcsáltam egy kicsit,ennyi,nem csinálunk nagy ügyet belőle,hiszen ez egy játék.....:):););):rolleyes::)
 
Fent