• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

Tejinashi

Erős harcos
Ez hogy van? Még egy kaput kell legyőzni és befutunk a zászlóhoz. De ott három láda van, amiből az elsőn nincs már lakat. Ez azt jelenti, hogy háromszor kéne végigcsinálni ezeket a beadásokat, hogy mind a három láda kinyíljon?
 

DeletedUser3200

Vendég
3 ládát ki kell nyitni utána jön az örvényes rész... labirintus??? olyan nincs.
a ládákat a vezetők nyitják ki Tejinashi

VALAKI CSINÁLJON MÁR VALAMIT!!!!!!!!!!!!!!!!! KEZD FELMENNI A VÉRNYOMÁSOM. ADMIN VAGY ÁLLÍTSÁTOK MEG A KALANDOT VAGY VÁLASZOLJATOK A KÉRDÉSRE: MIÉRT FAGYOTT LE CSAK NÁLUNK AZ ÖRVÉNY??????????


Sajnálom, hogy Nálatok lefagyott... én csak eg yjátékos vagyok, de remélem segítenek Neked :) :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
3 ládát ki kell nyitni utána jön az örvényes rész... labirintus??? olyan nincs.
a ládákat a vezetők nyitják ki Tejinashi
Természetesen. @oriasfej elírta, vélhetően idegességében, mert mi éppen nem tudunk valami technikai hiba miatt az ÖRVÉNYbe pakolni.

Valaki csináljon már valamit vagy legalább szóljon, hogy meg leszünk szívatva, mert tűrhetetlen, hogy már megint elsők vagyunk valamiben.
 

Tejinashi

Erős harcos
3 ládát ki kell nyitni utána jön az örvényes rész... labirintus??? olyan nincs.
a ládákat a vezetők nyitják ki Tejinashi
Az első láda fölött egy csillag van, nincs már rajta a lakat és félig nyitva van. A másik kettőn van még lakat és zárva van, de ott van még a szöveg, hogy még zárva az út. Amúgy én vagyok a vezető, lehet, hogy azért?
 

GreenKnight

Veterán
Az első láda fölött egy csillag van, nincs már rajta a lakat és félig nyitva van. A másik kettőn van még lakat és zárva van, de ott van még a szöveg, hogy még zárva az út. Amúgy én vagyok a vezető, lehet, hogy azért?
Ezt mind megspórolhattad volna, ha dobsz egy képet. :)
 

DeletedUser3200

Vendég
Az első láda fölött egy csillag van, nincs már rajta a lakat és félig nyitva van. A másik kettőn van még lakat és zárva van, de ott van még a szöveg, hogy még zárva az út. Amúgy én vagyok a vezető, lehet, hogy azért?

Prefektus is nyithat ládát az előzményekbe megg tudod nézni, ha vki kinyitotta esetleg....

Természetesen. @oriasfej elírta, vélhetően idegességében, mert mi éppen nem tudunk valami technikai hiba miatt az ÖRVÉNYbe pakolni.

Valaki csináljon már valamit vagy legalább szóljon, hogy meg leszünk szívatva, mert tűrhetetlen, hogy már megint elsők vagyunk valamiben.


OKsa, nagyon köszi, restartolták? mert az előbb lefagyott... Remélem pakolhattok tovább, nekem mindegy mi 85.ek vagyunk :D Remélem nyertek ;) :) :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
A befagyott örvényre szeretnék reagálni.
1. Írtatok 20+ support jegyet. Értem én, hogy idegesítő a dolog, de ez felesleges. Az elsőt is elég megírni, amint azt elolvassuk, reagálni fogunk.
2. Ha bármiféle hátrányba kerültetek volna (értsd: elvesznek pontok, jelvények), azt kompenzáltuk volna, értelem szerűen, tehát nem is értem a felháborodást
3. Csak az örvény akadt be, aminek oka az, hogy ha egyszerre többen rakjátok be ugyanazokat a jelvényeket, a rendszer ezt nem tudja jól kezelni, és megáll. Ezen a fejlesztőcsapat dolgozik. A küldetések ugyanúgy elérhetők voltak, a termelések mentek, tehát a jlevényeket megkaptátok. Az egyetlen dolog az volt, hogy később tudtátok az örvénybe berakni őket. De be tudtátok/tudjátok rakni, nem vesztek el a pontok.

Itt is megkérek mindenkit, beszéljetek, kommunikáljatok a csapattal, hogy ki mikor mit tesz be, ahogy látjátok, sok kellemetlenségtől kímél meg, ha egy összeszokott csapat kommunikál.

További jó kalandozást.
 

GreenKnight

Veterán
Kedves Hoshi!

Szeretnék én is a reakciódra reagálni.
1. 14 óra körül jelentkezett a hiba, az első reakciótok felém 20:44-kor érkezett. Nekem ez bő 6 óra "vakrepülés" volt.
2. Valóban, termelni tudtunk, de arról fogalmunk se volt, hogy van-e értelme termelni, használni tudjuk-e a megtermelt jelvényeket.
3. Hátrányba kerültünk, hiszen több óránk elment idegeskedéssel és egymás biztatásával, hogy nem létezik, hogy nincs tovább. Bár ez "anyagban" nem mérhető, de nagyon nem tesz jót a csapatszellemnek és a játékhoz való hozzáállásunknak.
4. Semmi probléma nem lenne, ha nem fordult volna már elő, hogy gond volt a kalanddal és lefújtátok. De úgy látszik a kalandon még erősen dolgozni kell, hogy az tényleg gördülékeny és probléma mentes legyen.

Hidd el, hogy kommunikálunk, de nem várható el, hogy minden egyes betett tárgyat leegyeztessünk. Akinek van beteszi. Ha úgy adódik, akkor akár egyszerre is. Nem hiszem, hogy ebben mi vagyunk a hibásak.
 

DeletedUser3

Vendég
1. 14 óra körül jelentkezett a hiba, az első reakciótok felém 20:44-kor érkezett. Nekem ez bő 6 óra "vakrepülés" volt.
A support jegyek nyitásánál ki van írva, hogy hosszabb válaszidő várható, ezt ti is látjátok.

4. Semmi probléma nem lenne, ha nem fordult volna már elő, hogy gond volt a kalanddal és lefújtátok. De úgy látszik a kalandon még erősen dolgozni kell, hogy az tényleg gördülékeny és probléma mentes legyen.
Az egy teljesen más eset volt, más oka volt a hibának, ami ki lett javítva. Itt egy olyan hiba volt, amit sajnos nem tudtunk tesztelni. Nyilván, ahogy ezt már megbeszéltük, dolgozni fogunk rajta.

Nem hiszem, hogy ebben mi vagyunk a hibásak.
Senki nem is állította, hogy ti lennétek bármiben a hibásak. Én személy szerint örülök, hogy ze kibukott, tudtuk továbbítani az illetékeseknek, akik foglalkoznak ennek javításával.
Mindössze annyit írtam le, hogy teljesen felesleges egy csapatból 20 jegyet megnyitni, nem lesz vele előrébb senki, csak magatokat hergelitek, hogy "hát nekem se válaszolnak". Annyira ismerhetnétek már minket, hogy ha jogos, akkor a kompenzációkat megadjuk.
 

GreenKnight

Veterán
Köszönöm Hoshi. És még egyszer elnézést a több supportjegy miatt. Legközelebb igyekszünk ezt elkerülni.

További sok sikert és kitartást a javítgatásokhoz.
 

Tejinashi

Erős harcos
Jó, hogy senki nem válaszolt a kérdésemre, amit itt feltettem, de most már tudom, hogy háromszor kell végig menni a labirintuson, hogy minden láda nyitva legyen. Ez így nekünk felejtős, munka mellett nem igen tudjuk megcsinálni.... Az első ládát sikerült kinyitni...
 

DeletedUser1394

Vendég
Azt lehet tudni, pontosan mikor van vége a kalandoknak? Jelenleg 1 napot ír, hogy tudjunk tervezni. Köszönöm!
 

DeletedUser809

Vendég
Nekem csak az lenne a kérdésem (már megint), hogy mi a frász értelme volt az időkorlátnak???
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

2 dolog van. "A kaland végén elért helyezésektől függően a testvériség tényleges ranglista pontot is kaphat. Ezeket a testvériség kapja, és nem a testvériség tagjai, az egyéni ranglistára ez nincs hatással."
Mi 5000 pontot nyertünk elvileg, de összeszámoltam a csapat tagjainak pontszámát és összevetettem a kiírt csapat pontszámmal, pontosan 10000-rel több a kiírt. A múltkori Kalandban nem kaptunk pontot. Ez valami plusz kedvesség lehet, vagy hiba? ;) (Szerk. dec. 11. Már helyesen vannak a pontok. :) )

És a másik dolog, ami sokkal fontosabb. Továbbra is őszinte és lelkes híve vagyok a Kalandozásnak. :)
Hihetetlenül nagy buli volt nálunk megint, ezúton is büszkén gratulálok az Argo Navis legénységének, fantasztikus eredményt értünk el. :cool: Végre én is jobban be tudtam dobni a városomat sok hellyel és a csapat igazán lelkesen és örömmel tartott velem!!!! ♥♥♥♥♥
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent