• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser

Vendég
Tesókaland! Jóóó!!! Sőt nagyon jó volt az első. No de miért kellett megpiszkálni? Ha a programozók unatkoztak akkor tudnék nekik ajánlani 1 jó nagy...., és azzal próbálkozzanak. Miért kell elrontani azt ami normálisan működik??? Tévedni emberi dolog? Inkább kevesebb energiaitalt kellett volna inniuk :) Ezek a kockák sztem nagyon ráértek, de ettől függetlenül JÓ a játék.
 

DeletedUser183

Vendég
Tesókaland! Jóóó!!! Sőt nagyon jó volt az első. No de miért kellett megpiszkálni? Ha a programozók unatkoztak akkor tudnék nekik ajánlani 1 jó nagy...., és azzal próbálkozzanak. Miért kell elrontani azt ami normálisan működik??? Tévedni emberi dolog? Inkább kevesebb energiaitalt kellett volna inniuk :) Ezek a kockák sztem nagyon ráértek, de ettől függetlenül JÓ a játék.
Kedves @koko71v! Már többször kifejtették, hogy sajnos a programozásban mindig vannak előre nem látható hibák, és sajnos most ebbe futottak bele. Mint egy programozó, őszintén remélem, hogy a ... helyén valami jó dologra gondoltál, mert ha nem, akkor ez a megnyilvánulásod se nem építő, se nem értelmes kritika. Sajnálom, hogy így látod, és gondolom Te nem szoktál hibázni, ezért vagy ilyen negatív. De a "kockák" dolgoznak rajta, a többi játékos türelmesen vár, így Téged is erre kérlek, és nem sokára újra élvezheted a kalandot ;);)
 

Dizel1

Veterán
A testvériségi játékban nálam a feltöltéseknél a "+" feltöltőgomb egyenértékű a "maximum" gombbal. Vagyis nem tudok egyet beletölteni, ha helyet akarok hagyni a többieknek, csak kettőt, ha éppen kettőt kell.
 

GreenKnight

Veterán
A testvériségi játékban nálam a feltöltéseknél a "+" feltöltőgomb egyenértékű a "maximum" gombbal. Vagyis nem tudok egyet beletölteni, ha helyet akarok hagyni a többieknek, csak kettőt, ha éppen kettőt kell.
Ott a rubrika, írd be a kívánt értéket, majd az ablakba belekattintva bezöldül a "Szállítás" gomb.
Vagy a "+" gombbal maximumra ugró értéket csökkentheted egyesével a "-" gombbal.
 

GreenKnight

Veterán
Bocs! Elfogdta, de úgy nézett ki, hogy nem engedi, ha pedig a maximumról írtam vissza, akkor meg a maximumot mutatta. Működik, csak nem úgy néz ki.
Csodálkoztam volna, ha nem megy, mert előtte próbáltam ki. A 3. körben 500E árut nem egy ember tol be általában és mondjuk 50E-t egyesével beállítani elég macerás lenne.
Hogy a "+" a lehetséges maximumra áll be az gondolom a játék készítőinek a feltevése, ami azért az esetek 99%-ában jogos is. De ott van a "-" gomb is, tehát lehet a felajánlott maximumot csökkenteni.
 

GreenKnight

Veterán
Lehet tudni részleteket? Mi az egyes szinteken a nyeremény? Mi a fődíj?
1. szint: 15%-os pénzeső és váratlan ajándék (15% arany és kalapács)
2. szint: 25%-os pénzeső és váratlan ajándék+1db orkfészek
3. szint: 50%-os pénzeső és váratlan ajándék+1db mágikus mana kunyhó

Az egyes helyezésekért járó nyereményeket megnézheted, ha a bal felső sarokban levő lila zászlóra kattintasz, majd még egyszer ugyanezt teszed. Bővebb (angol nyelvű) információ: https://www.gamersgemsofknowledge.com/fellowship-adventures-6
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Tök jó volna ez a testvériségi kaland,végre a csapatunk is ügyesen összedolgozik,de jobban örültem volna valami más nyereménynek a végén. PL:ez az orkos épület engem nem igazán villanyoz fel! :p Orkokra sincs szükségem annyira,és kultúrát is nagyon keveset ad!Sőt mobilon sem tudom játszani hiába telepítettem fel a telómra,mert a testvériségi kalandok nem láthatóak! :( Pedig most nagy hasznát vettem volna!Így le is töröltem.Szerintem kár volt ezt a mobilos verziót "piacra dobni",hisz még félkész,sok a hiányosság benne.
 

GreenKnight

Veterán
A mobil app egyelőre az alapfunkciókra, tehát a termelésre, képzésre és építésre, fejlesztésre használható. Nincs benne se a bajnokság, se a testvériségi kalandok, de még a csodákba történő TP pakolás se. Azt, hogy ebben az állapotában használod vagy se az a Te döntésed. Ha teljes funkciót szeretnél, akkor használd a Puffint, viszont az sokkal nagyobb adatforgalommal jár.
 

DeletedUser3213

Vendég
Meg lett a mágikus mana kunyhó. "Vicces" az, hogy a korábban szerzett mana kunyhó 90 kultúrát és 6000 alapanyagot ad. Ellenben az új 90 kultúrát és 4000 alapanyagot ad.

Rosszabb a nyeremény mint a korábbi nyeremény? Ez meg hogyan lehet ?
 

DeletedUser1780

Vendég
Tisztelt Adminok !!!

Ma 14.00 óra óta megfagyott az örvény.. nem tudunk semmit sem pakolni bele..
Remélem nem arra megy ki a játék, hogy az agyonnyert hetünket elvegyék tőlünk !!!!
 

Csatolmányok

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    107,8 KB · Megtekintések: 17
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3412

Vendég
Az adminok sajnos sem a support ticketekre, sem itt nem reagálnak... NEM ÉRTEM...

a mögöttünk levők meg szép lassan beérnek minket... ennyit erről :(
 

DeletedUser1832

Vendég
Mit kell még tenni, és hova kell még írni, hogy végre valaki csináljon valamit!!!! Ez nem igazságos!:(
 

DeletedUser3200

Vendég
Tisztelt Adminok !!!

Ma 14.00 óra óta megfagyott az örvény.. nem tudunk semmit sem pakolni bele..
Remélem nem arra megy ki a játék, hogy az agyonnyert hetünket elvegyék tőlünk !!!!


Én csak kérdezni szeretnék, hátha Te tapasztaltabb vagy. Az örvény, mire jó? Mit ad? Mert eddig nem kaptunk, csak pontokat...

Előre is köszi a segítséget/eket.
 

DeletedUser1780

Vendég
Én csak kérdezni szeretnék, hátha Te tapasztaltabb vagy. Az örvény, mire jó? Mit ad? Mert eddig nem kaptunk, csak pontokat...

Előre is köszi a segítséget/eket.

Ha megcsináltátok a 3 szintet.. akkor a labirintusba kell pakolni amit kér, semmit nem ad csak pontot.. onnantól ezzel kell haladni.. külön jutalmakat nem ad semmit..
 

nemezis

Újonc
VALAKI CSINÁLJON MÁR VALAMIT!!!!!!!!!!!!!!!!! KEZD FELMENNI A VÉRNYOMÁSOM. ADMIN VAGY ÁLLÍTSÁTOK MEG A KALANDOT VAGY VÁLASZOLJATOK A KÉRDÉSRE: MIÉRT FAGYOTT LE CSAK NÁLUNK AZ ÖRVÉNY??????????
 
Fent