• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser902

Vendég
Remek lesz! :D
Nagyon szeretek harcolászni és a tartományok felhalmozása miatt (305 tartományom van, a következő szint meg 220-at kér) csak a bajnokságokban tudok többet harcolni. :) Még egy lehetőség. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser992

Vendég
Törp sörfőzde jelvény?? :D Hány korsó sört kap majd érte a csapat? :D

Igazán kiváncsi vagyok milyen is lesz. Kb mikor fog jönni? Az álarcosbál 2. része lesz előbb??

Igen,de mi lesz azokkal, akik nem akarnak belépni egy testvériségbe sem?:rolleyes:
Ők nem fogják tudni csinálni. Gondolom. Ez csapat buli lesz. Egységben az erő és a sörös hordót is könnyebb gurítani, ha többen vagyunk. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7

Vendég
Egyenlőre nem tudunk pontos és biztos információt mondani sem az Álarcosbál folytatásáról, sem a testvériségi kalandokról.
Jelenlegi tervek alapján hamarabb jönne az Álarcosbál folytatása, de amíg nem hirdetjük meg hivatalosan, addig nem hivatalos (és még az után sem biztos... :D )
 

DeletedUser1519

Vendég
Létrehozol magadnak egy saját testvériséget. És mint testvériség, te magad is részt vehetsz rajta. Akkor viszont minden feladat önmagadra vár. :D

Kedves mimo, ahogy én itt olvasom a Wiki-t illetve a leírásokat sok esélye nem lenne a feladatokra. :)


Ez az örök magányos bozótharcosnak, norkinak lesz nagy csapás! :D
 

DeletedUser902

Vendég
Kedves mimo, ahogy én itt olvasom a Wiki-t illetve a leírásokat sok esélye nem lenne a feladatokra. :)
Csak meg leszünk hívva, mi "árva" harcosok is.... :D :)

Mi ketten vagyunk egy testvériségben (évek óta együtt toljuk a játékokat, igaz eddig inkább csak egymás ellen játszottunk többnyire) és nem érzem hátránynak ezt. :)
Igaz az is, hogy saját döntés és saját választás volt, de varázslatos épületeink nincsenek (ergo soha nem fog kelleni a tervrajz) és a 2-3 láda nyitásához szükséges csaták elvégzéséért kapott jutalmak, illetve a mérföldkövekért járó nyeremények is éppen eleget lendítenek a kis bandánk helyzetén hétről hétre. :D
(Megértem norkit és persze megértem a 10 ládás testvériségeket is. :D Kinek hogyan tetszik..... kinek mik a céljai a játékban..... szeretek ezzel a játékkal játszani még úgy is, hogy tudom, soha nem leszek az első....... de lehetek az első 500-ban, vagy 400-ban, vagy 300-ban...... és ez nekem itt pont éppen elég! :D )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Igen,de mi lesz azokkal, akik nem akarnak belépni egy testvériségbe sem?:rolleyes:
Bétán egyedül csinálom, mert nem akarok senkit feltartani. Szerintem teljesíthető a feladat gerince, de nem árt legalább 30-40 műhelyt és 4-4-4 manut felhúzni. Meg ráadásul napi 15-20 órát a gép előtt ücsörögni. Az 5 perces termelések elég időigényesek és az első pályához kell belőlük jó néhány. Szóval a feladat egyedül se megoldhatatlan, csak éppen nehezebb. Meg persze ugyanúgy, ahogy a 10 ládát is reménytelen elérni, úgy egyedül a top 50-be kerülni is nehézkes. Az alatt viszont nincs díjazás. Mindettől függetlenül szerintem élvezni fogod. :)
 

DeletedUser

Vendég
Bétán egyedül csinálom, mert nem akarok senkit feltartani. Szerintem teljesíthető a feladat gerince, de nem árt legalább 30-40 műhelyt és 4-4-4 manut felhúzni. Meg ráadásul napi 15-20 órát a gép előtt ücsörögni. Az 5 perces termelések elég időigényesek és az első pályához kell belőlük jó néhány.
Köszi a magányos harcos infókat, GK! :)
 
Fent