• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

GreenKnight

Veterán
Itt valami félreértés lesz. Az event nem csak arról szól, hogy némi befektetéssel hatalmas nyereményekre lehet szert tenni, hanem hogy van valami újdonság, változatosság, esemény. Az épületek megszerzéséről pedig csak annyit, hogy bétán 1-es szintűként egyedül tudtam teljesíteni az első szintet és még a másodikba is bele tudtam vágni. Egyáltalán nem kell félmilla drágakövet betolni, hiszen 3 út áll rendelkezésre. Ebből csak az egyik az áruval való fizetés lehetősége. Emellett lehet sima termelésekkel is haladni, amit meg amúgy is csinálsz, hiszen különben nem tudnál fejlődni. Legfeljebb a "szokásos" 1 órás termelések helyett 15 perceseket kell indítani, ami viszont több kalapácsot eredményez. És ha innen nézem az épületeket, hogy gyakorlatilag "melléktermékként" még azt is megkapod, akkor nem is olyan rossz.
De természetesen a Ti döntésetek, egyáltalán nem kötelező az eventet megcsinálni, bár szerintem az első 3 pályát megcsinálni egy normális testvériségnek nem lehet gond. Csapatépítő tréning is lehetne a neve. :)
 

DeletedUser992

Vendég
Kezdő játékosként, sok beleszólásom nem lehet.. :)
De át kéne ezt az eventet gondolni picikét :oops:
5, 15 perces termélesek a műhelyben annyira nem nehezek. Legfeljebb több Arc Enemy zenét osztasz meg velünk. :)

Picit jobban örültem volna, ha pénteken indítják az eventet. Így hét közben nem sok időm van rá.
Amit tudunk megteszük aztán meglátjuk mire lesz ez elég. :)
 

DeletedUser262

Vendég
Egyetértek. Mi is beszéltünk már róla a testvériségben, de az eddig leírtak (s főleg most az InnoTV-ben látottak) alapján ez ráfizetés. (Félmilla drágakövet fizessen be a csapat némi ranglista pontért, meg középszerű épületekért? - s testvéri kaland mellett még bajnokságozzál, meg építsél, meg területet foglaljál... Ez parasztvakítás.) Úgyhogy nagy valószínűséggel a mi tesóságunkban ez nem lesz játszva.

nem értem bármi újdonság bejön mindjárt megy a siránkozás
a játékkal játszani kötelező ? szerintem nem
gyémántot venni kötelező ? szerintem nem
csinálni az eventet kötelező ? szerintem nem
ez arról szól hogy ne legyen egyhangú a játék, és ha valaki úgy érzi egy játéknál hogy ez ráfizetés ez nem éri meg ezért az már régen rossz
 

DeletedUser1519

Vendég
ha valaki úgy érzi egy játéknál hogy ez ráfizetés ez nem éri meg ezért az már régen rossz

Miért lenne "régen rossz"? Játék, élet, játékélet, életjáték, realitás, virtuális valóság stb. döntésekből áll. Leírtam a véleményem. Te lelkesedsz. Semmi baj, csináld, én sem szólok bele a lelkesedésedbe. Minden csak vélemény - mondta már Monimosz künikosz. A tiéd is, meg az enyém is.
Volt olyan dolog is a játékban, amiért én is lelkesedtem, amikor bevezették. No és? Azt hittem ez egy véleményfórum, nemde? :)
 

DeletedUser166

Vendég
Enegm az érdekel, ha 3 tesóságnak is ugyanannyi a pontja, akkor miért lesz az egyikből első, míg a másikból csak második a harmadikból meg harmadik? No és miért az lesz az első, aki később érte el az adott pontot? A nyeremények nem ugyanazok, és ez így egy kicsit furcsa! Akkor ha 50-en egyforma ponttal rendelkeznek akkor mi van?:) Bizos túl gyagya vagyok, mert ez nekem túl magas!
 

DeletedUser262

Vendég
Miért lenne "régen rossz"? Játék, élet, játékélet, életjáték, realitás, virtuális valóság stb. döntésekből áll. Leírtam a véleményem. Te lelkesedsz. Semmi baj, csináld, én sem szólok bele a lelkesedésedbe. Minden csak vélemény - mondta már Monimosz künikosz. A tiéd is, meg az enyém is.
Volt olyan dolog is a játékban, amiért én is lelkesedtem, amikor bevezették. No és? Azt hittem ez egy véleményfórum, nemde? :)

én úgyszintén a véleményem írtam le :) a játék azért van hogy jól érezze magát a játékos
 

Corvo

Veterán
Picit jobban örültem volna, ha pénteken indítják az eventet. Így hét közben nem sok időm van rá.
Annyit csinálsz amennyit az időd enged.

3 tesóságnak is ugyanannyi a pontja, akkor miért lesz az egyikből első, míg a másikból csak második a harmadikból meg harmadik? No és miért az lesz az első, aki később érte el az adott pontot?
Aki később érte el az adott pontot az 2. vagy a 3. szerintem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Nekem ez nem egészen egyértelmű. Mindenki, aki valamelyik pontnál szerepel, mint hozzájáruló, akkor is, ha az a pont vagy útszakasz nem lett egészen befejezve?

Akkor nem. :)
Befejezetlen állomást nem számol a játèk. Ergo azt se tartja nyilván, aki. ilyenbe rakott krumplit.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor nem. :)
Befejezetlen állomást nem számol a játèk. Ergo azt se tartja nyilván, aki. ilyenbe rakott krumplit.:D
Okés, köszessz! :)

És még 1 kérdés. Azt láthatom valahol, hogy milyen jelvényeim vannak, amiket még nem adtam be?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2818

Vendég
Sziasztok!
Egy rakás kérdésem van:
- Ha 1 utat végigcsinál a csapat, és kinyitjuk a ládát, akkor a térkép lezárul? És utána mi történik?
- A többi útba tett dologgal mi lesz? Elveszik?
- Ha több utat megcsinálunk ládanyitás nélkül, akkor a végén minden ládát ki lehet nyitni?
- Az világos, hogy aki a teljesen végigvitt úthoz hozzátett, kapja a hozzá tartozó láda ajándékát, de aki csak a másik kettőben van benne, amit esetleg nem fejeztünk be, csak mondjuk 6 állomás van kész a 8-ból az semmit nem kap?
- És ha mind a 3 út kész, a ládanyitáskor mindenki csak abból az útból részesül, amibe be tudott szállni?
- Ha ez a helyzet, miért van olyan út, ahol semmiképpen nincs 25 tárgy? Mert a zöldben nincs azt számoltam.
- Az alap térképre nem kellő tárgyak (gazdálkodó öröme jelvény, arany karkötő, stb) alapján jól gondolom hogy van(nak) következő szint(ek)?
- Ha van több szint, akkor gondolom egyre nehezebb?
Egyelőre ennyi, elnézést, ha túl sok a kérdés, még csak most regisztráltam és az általános leírásból ezekre nem kaptam választ.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent