• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.38

Siorna

Veterán
Sok-sok kérdés:
Jól látom, hogy ajánlattételnél a kereskedő nem vonja le rögtön a felajánlott árumennyiséget a rendelkezésre álló készletből? És mi történik akkor, ha közben véletlenül elköltöm? Mínuszba megyek? Vagy törlődik az ajánlatom? Vagy ez csak egy bug, és nem szándékos?
 

GreenKnight

Veterán
"A Kaszárnya tooltipjében a visszaszámláló nem volt mindig pontos"

Most már ugyan pontos, csakhogy az "óra" az 5 stack együttes képzési idejét mutatja, de a folyamatjelzőn az éppen képzés alatt levő egységnek megfelelő csík látszik és a mennyiségnél is az éppen aktuális képzés jelenik meg. Így ez most még megtévesztőbb információ, mint előtte.
upload_2017-9-14_12-3-22.png

Sok-sok kérdés:
Jól látom, hogy ajánlattételnél a kereskedő nem vonja le rögtön a felajánlott árumennyiséget a rendelkezésre álló készletből? És mi történik akkor, ha közben véletlenül elköltöm? Mínuszba megyek? Vagy törlődik az ajánlatom? Vagy ez csak egy bug, és nem szándékos?
Nekem levonta amint az "OK"-t lenyomtam.
Megnéztem a kereskedőnél is, a főépületben is és a felső sorban levő láda ikonnál is. Mindenhol a csökkentett mennyiség szerepel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

LestaR

Erős harcos
Na most, ha vki megmondaná nekem, hogy a piac ájánlattételét, miért kellett megváltoztatni, annak nagyon örülnék.
Eddig minden jól látszódott, most itt ki fog folyni a szemem. :(
 

unseen

Veterán
Na most, ha vki megmondaná nekem, hogy a piac ájánlattételét, miért kellett megváltoztatni, annak nagyon örülnék.
Eddig minden jól látszódott, most itt ki fog folyni a szemem. :(

Kereskedő?? Az hagyján.... főépület ereklyék: SÁÁÁÁÁRGAAA!!!! Mondom SÁÁÁÁÁÁRGAAAAAA!!!

Ordít bakker... :/

SÁRGAAAA.JPG
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
Ordít bakker... :/
Tehát elérte a célját - merthogy nyilván azt akarták, hogy eltéveszthetetlenül tudjuk, melyek a bónuszos termékeink, és abból mennyi ereklyénk van. Küldetés teljesítve.

piac ájánlattételét, miért kellett megváltoztatni
Rejtélyes esetek ezek: én pl. nem látok semmi változást az ajánlattételben, de a felajánlott árumennyiséget továbbra sem vonja le se nekem, sem egy ismerős városban, ami pedig GreenKnightnak működik a jelek szerint normálisan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2062

Vendég
Sziasztok!

Nekem tetszenek ezek a változások,klassz lett és a kereskedőnél is minden rendben van,levonja a cserére kitett árukat.
 
Utoljára szerkesztve:

Kobra

Felderítő
Sok-sok kérdés:
Jól látom, hogy ajánlattételnél a kereskedő nem vonja le rögtön a felajánlott árumennyiséget a rendelkezésre álló készletből? És mi történik akkor, ha közben véletlenül elköltöm? Mínuszba megyek? Vagy törlődik az ajánlatom? Vagy ez csak egy bug, és nem szándékos?
Nálam is levonja, amint az ajánlatomat megerősítem
 

DeletedUser2643

Vendég
nekem az új változás nagyon nem tetszik! a látogatáskor összesen 3 alkalommal kapunk ajándékot, ez durván számolva egy egyes
szintű világítótorony esetében kb. 1800 nyersanyag összesen! míg az előző verzióban több 1000 nyersanyaghoz jutottunk. ebből akár feladatot is el tudtam látni. ezért kérem, ha lehetséges állítsák vissza az előző verziót! ne szüntessük meg azt ami JÓ!!
 
Miért kellett ezt a harangtornyos dolgot így elcseszni???? töredékét adja a 3 láda, mint amit be lehetett szedni. Ezért fölösleges megtartani a harangtornyot, mikor 1 termelővel 3 óra alatt megvan, amit ad, és sokkal kisebb helyen. Egyszerübb lett volna a területet maximálni, arányaival nem buktunk volna erajta ilyen sokat.
 
Fent