• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Igen arra.Mi 14-en vagyunk de csak ketten nyomjuk,a többi inaktiv. Érdeklődtem a szomszéd csapatoknál is,de ott sem sokkal jobb a helyzet.
Én sürgősen lépnék onnan a helyetekben. :) Sok sokkal aktívabb tesóság van, a mienk is pl., de nálunk már nincs szabad hely, azért nem hívlak. De itt a fórumon is hirdetnek, vagy ti is feladhattok hirdetést. :)
 

DeletedUser902

Vendég
Igen arra.Mi 14-en vagyunk de csak ketten nyomjuk,a többi inaktiv. Érdeklődtem a szomszéd csapatoknál is,de ott sem sokkal jobb a helyzet.

Tudom nem vigasz..... és igazából a játék hatékonysága szempontjából tök értelmetlen, de mi alapból csak ketten vagyunk. :) Saját döntés! :D
Ha szeretnétek sok sok ládát nyitni, rengeteg olyan testvériség van, ahová ketten is mehettek, ha nem szeretnétek megválni egymástól. :)
 

DeletedUser929

Vendég
Én sürgősen lépnék onnan a helyetekben. :) Sok sokkal aktívabb tesóság van, a mienk is pl., de nálunk már nincs szabad hely, azért nem hívlak. De itt a fórumon is hirdetnek, vagy ti is feladhattok hirdetést. :)
Csak szólni szeretnék, hogy elírás van az Eldrasil napi feladatainál a táblázatban. A 10.17. keddi feladat csak 5 egyszerű szerszám és nem 15.
 

DeletedUser

Vendég
Egy korábbi frissítés óta ha játékban vagy, amikor elviszik az árudat, be kell lépned a piacra, hogy jóváírja a rendszer a csereárut
Szia Berea! :)

Erre lesz hamarosan valami javítás? Elég problémás állandóan a piacra kattigtatni, ugyan elvitték-e már a kirakott árut. Pláne, amikor az embernek más dolga is lenne. Valamikor ez olyan kiválóan működött. Kiraktam, megvették, és a rendszer máris jóváírta. Ez is egyfajta lassítónak került bele a játékba? Vagy szimplán a piaccal kapcsolatos fejlesztések során keletkezett járulékos hiba lenne? Mikor várható, hogy zökkenőmentesre visszaállítsák a működését? Egyáltalán dolgoznak a hiba javításán?
 

DeletedUser1637

Vendég
Szia Berea! :)

Erre lesz hamarosan valami javítás? Elég problémás állandóan a piacra kattigtatni, ugyan elvitték-e már a kirakott árut. Pláne, amikor az embernek más dolga is lenne. Valamikor ez olyan kiválóan működött. Kiraktam, megvették, és a rendszer máris jóváírta. Ez is egyfajta lassítónak került bele a játékba? Vagy szimplán a piaccal kapcsolatos fejlesztések során keletkezett járulékos hiba lenne? Mikor várható, hogy zökkenőmentesre visszaállítsák a működését? Egyáltalán dolgoznak a hiba javításán?
Nem, ez tudatos bevezetés volt, meg is tárgyaltuk korábban.
Ide kattintva újra elolvashatod a változásjegyzéket (lejjebb kell görgetni, kiegészítésként szerepel). ;)
 

DeletedUser2289

Vendég
Lehet, hogy nem a témához vonatkozik a kérdésem. A kultúrámat 23600 fejlesztettem fel, közben bontottam is gazdasági épületeket. Kultúrám jelenleg 205 % az általános pontszámom több min t 1000 ponttal csökken t. Lakosságom meg n agyon megemelkedett. Tudom-e csökkenteni a lakosok számát anélkül, hogy lakóépületet kelljen bontani, és miért zuhant olyan drasztikusan a pontszámom .
 

DeletedUser3108

Vendég
Lehet, hogy nem a témához vonatkozik a kérdésem. A kultúrámat 23600 fejlesztettem fel, közben bontottam is gazdasági épületeket. Kultúrám jelenleg 205 % az általános pontszámom több min t 1000 ponttal csökken t. Lakosságom meg n agyon megemelkedett. Tudom-e csökkenteni a lakosok számát anélkül, hogy lakóépületet kelljen bontani, és miért zuhant olyan drasztikusan a pontszámom .
Szia,

Ha olyan épületet bontasz le, aminek a fejlesztéséhez lakosság is szükséges (volt), akkor az eladáskor szabad munkaerővé válnak az addig ott dolgozó emberkék. A kultúrád nő ilyenkor, a pontszámod viszont visszaesik, hiszen amikor megépítetted, és aztán fejlesztetted az ilyen épületet, nőtt a pontjaid száma, eladáskor pedig csökken.
Remélem, segítségedre voltam... :)
 

Kobra

Felderítő
Lakosságom meg n agyon megemelkedett. Tudom-e csökkenteni a lakosok számát anélkül, hogy lakóépületet kelljen bontani, és miért zuhant olyan drasztikusan a pontszámom .
A lakosaid száma két esetben csökkenthető: ha lakóépületet bontasz - ezt nem szeretnéd - valamint, ha lakost is adó kulturális épületet bontasz.
Ha tanácsolhatom: ne csökkentsd a lakosok számát, nagy szükséged lesz rájuk a játék későbbi szakaszában.
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok! :)

A szomszédi látogatások alkalmával a hegyoldalban elég sokszor látom a saját, vagy egyéb más csodák képeit olyan játékos társaimnál akiknek egyáltalán nincsenek csodáik.
Tapasztaltatok Ti is hasonlót, vagy csak velem viccel Elvenar? :)
 

Corvo

Veterán
Sziasztok! :)

A szomszédi látogatások alkalmával a hegyoldalban elég sokszor látom a saját, vagy egyéb más csodák képeit olyan játékos társaimnál akiknek egyáltalán nincsenek csodáik.
Tapasztaltatok Ti is hasonlót, vagy csak velem viccel Elvenar? :)
Most néztem körül , de nem találkoztam ilyen hibával.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Olvastam egy-két beszélgetésben az Aranysárkányról, ami állítólag nemsokára lesz. Tudna valaki közelebbivel szolgálni ezzel kapcsolatban, gondoltam itt pl.: feladatlistára, vagy bármire amivel fel lehet kicsit készülni. Én még ezen nem vettem részt. Köszönöm
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok! Olvastam egy-két beszélgetésben az Aranysárkányról, ami állítólag nemsokára lesz. Tudna valaki közelebbivel szolgálni ezzel kapcsolatban, gondoltam itt pl.: feladatlistára, vagy bármire amivel fel lehet kicsit készülni. Én még ezen nem vettem részt. Köszönöm

Az anyasárkány egy napi nyeremény ebben a mostani eventben. :)
(Ahogy Putyika írta.... :) :p )

A feladatok listáját angolul már ha jól láttam @Rekadora belinkelte neked, de itt van Királynő aláírásában is szereplő táblázat a feladatokkal:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/14DIXjFqJ3c5XIMwJJQWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=0
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2182

Vendég
Az anyasárkány egy napi nyeremény ebben a mostani eventben. :)
(Ahogy Putyika írta.... :) :p )

A feladatok listáját angolul már ha jól láttam @Rekadora belinkelte neked, de itt van Királynő aláírásában is szereplő táblázat a feladatokkal:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/14DIXjFqJ3c5XIMwJJQWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=0
Igen, igen,! Köszönöm. Megvolt már a lista, de valami oknál fogva később nem tudtam rámenni újra, pontosabban üres volt az oldal. Most le is mentettem az egészet, hátha lesz még valamikor, akkor hasznos lesz majd!!! :D :D :D
 

DeletedUser3281

Vendég
Valaki mondja meg nekem amit mogyoróból kapok ilyen gömb alakú benne kérdőjeles titkok kötete, mi a fenére jó??? És hol tudom megnézni és használni?????????? Előre is ezer köszönet :)
Amúgy kaptam a mogyorós eventből ilyen Utazó Kereskedő II-est, egyszerűen fenomenális :D Ezzel megsegített a szerencse termelésben :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent