• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

Siorna

Veterán
-33
De akkor a türelmetlensége is várhatóan elmúlik! :D
Meg hát: egy ember írt valami nem túl okosat/kedveset. La bumm. Virtuális világ. Pont ennyit is ér, nem?
 

Putyika

Veterán
-31
Annyit ér! De azért én is felhúztam magam rendesen tegnap azon az.......(fütty, fütty, fütty)! Sajnálom, hogy Hoshi kitörölte a "beszélgetés" végét! Igazán tanulságos lehetett volna másoknak is! Ezek után jól meggondolom, hogy válaszoljak-e, ha valaki kérdez valamit! Nem vagyok fiatal, sok mindent megéltem és láttam már életemben.....de jó szándékú segítségnyújtásért, még soha nem kaptam ilyen "köszönetet"! :rolleyes: Nade ez is elmúlt.....mint minden! ;):D
 

DeletedUser

Vendég
-25 Szivi. :)

De akkor a türelmetlensége is várhatóan elmúlik! :D
Meg hát: egy ember írt valami nem túl okosat/kedveset. La bumm. Virtuális világ. Pont ennyit is ér, nem?
Igen, így van, elmúlik. :p (Csak sok volt egy napra ennyi. ;) ) És nem is kell mindenre nekem válaszolni szerencsére, vagyunk itt jópáran és másokat más idegesít fel, megosztozunk. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
-32
Miért, miért, miért mindig újabb elf?????
A többi ember nem hiú, csak én gondolom, hogy nehogy már az elf fajzat győzzön?! :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent