• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Pircsi33 legutóbbi tartalma

  1. 2021 Őszi fórumjáték

    38 falevél van a képen :cool:
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! A 15.fejezetben járok, s nem tudom megépiteni a bölcsesség termét. Mindig azt jelzi h nem kapcsolódik valamihez. De mobilon nem írja a rendszer sehol sem h mihez kéne kapcsolódnia. Már mindent raktam mellé... tudna valaki segíteni benne? Köszönöm! Pircsi
  3. 2021 Szerencse épületek

    Varázsakadémia. Tudom nem lecserélhető, de nem adnám semmiért a fejlesztéseit. Nagyon szeretem, mert sok sok jó dolgot ad :)
  4. Javítva Képernyő elfogása

    Köszi!!!!!
  5. Javítva Képernyő elfogása

    Samsung A40es, s az aranyraktárra bökés után nekem is megjavult :-)
  6. Javítva Képernyő elfogása

    Sziasztok! Mobilról játszom s mostanában észrevettem h ha a képernyő irányát változtatom, utána a játékban a felső sávhoz nem férek hozzá. Vagyis valami miatt fejreállítom a képernyőt, utána pl rábökök a normál árus raktárra vagy az aranyamra, vagy az alapanyag raktárra nem reagál, mintha az a...
  7. 2021 Épületek keresése

    11 épület :-)
  8. 2021 Eltérések Keresése♥

    Köszönöm szépen!!
  9. 2021 Eltérések Keresése♥

    A válaszom 7 db eltérés van a két kép között. Remélem jól számoltam! :cool:
  10. Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok!Nekem csak egy gondom van, nem tálalom sehol, h ezek a főnixek mit adnak a különböző fejezetekben... Nem tudja esetleg valaki hol tálalom a leírásukat? Köszi!
  11. Kibeszélő Bajnokság változások

    Köszi. De nem gondoltam bele h teljesen az elejéről kell kezdeni a bétán... ezt nem vállalom... így hagyom a bétát... De köszi s jó játékot
  12. Kibeszélő Bajnokság változások

    Köszönöm :)
  13. Kibeszélő Bajnokság változások

    Lehet kicsit gáz a kérdésem, de már kezd nagyon izgatni ez a béta szerver... Hogyan v hol lehet oda regisztrálni?
  14. 2020 Mágikus ereklyeminta

    Sziasztok! A hibás ereklye a 9. sorban a 8. ereklye. Itt elixír van, de varázspor ereklyét kell a helyére tenni.
  15. Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

    Köszi! Mondjunk Nem értem h ez a magyar szerveren miért nincs fent? Nem azért mert nem tudom lefordítani, mert letudom, tanultam angolt... de ez s az h mik lesznek a napi nyeremények elég fontos része a stratégiának. Én pl. Figyelek melyik nap haladjak az elköltésben s mikor ne, mert az a...
Fent