• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Putyika

Veterán
Tudja esetleg valaki, mitől függ, hogy emeli-e az éppen gyártás alatt álló bűbáj idejét a legutóbbi "indítás"? ...nekem nem sikerült rájönnöm... pár perce a 2 óra valamennyi percet emelte több, mint 5 órára... :eek:

...kiegészítés; éppen most tettem be a kiképzőpálya felszabadult helyére egy "cerberus-gyártást", amivel az első helyen álló dryadom addigi hátralévő 17 percét sikerült 41 percre növelni... :rolleyes:
Szia!

Van egy ötletem erre a jelenségre.
Amikor be vagy jelentkezve a játékba és átlépsz egy másik lapra a böngészőben vagy ott hagyod a gépet és elsötétül a képernyő, olyankor a játék "lefagy". Aztán visszatéréskor igyekszik magát "utolérni" és iszonyatosan pörögnek az idők mindenhol. Ez teljesen összezavar bizonyos időket/számlálókat. Aztán amikor belépsz az épületbe és indítasz egy újabb termelést, akkor frissül és olyankor jelzi a helyes időt.
Ezt könnyen ellenőrizheted. Csak annyit kell tenned, hogy felírod mennyi az idő és mennyi van még a termelésből. Aztán amikor visszatérsz a játékba látod, hogy valójában mennyi idő telt el.
 

Ferenc99

Erős harcos
Vajon barkácsolható lesz e a régi medve ereklye a jövőben ( amit pl a barnamedvéhez lehet felhasználni ) tervrajzért és bűbájtöredékért mint pl ahogy a régi főnixekhez ( pl tűzfőnix ) is barkácsolható , mert nagyon nem mindegy , hogy most a vörös medve ereklyéket átváltom régi ereklyékre és akkor a vörösnek annyi :D , aztán később kiderül , hogy lehet barkácsolni , nos szerintem ebben a játékban az egyetlen ami nem tetszik és szerintem ezzel vagyunk páran , hogy az eventekről nincs elég információ mielőtt elkezdődnek , arra gondolok , hogyha annak idején tudta volna valaki , hogy 2 tűzfőnixet is lehet szerezni akkor szívesen vásároltunk volna , vagy a medvés eventnél , hogy 7 - 7 db ot lehet venni akkor megint csak máshogy lett volna tervezve ( arról beszélek , hogy a játékosok világszerte szeretnének több gempát költeni !!!!!!! ) de így nem fognak és a játék jobban fejlődhetne azoknak is akik semmit nem költenek rá , ez mindenki érdeme lehetne .
Ennek a játéknak az eventek adják a sava - borsát ( meg persze a torony de az mindig ugyanaz ) .
Hát kiírtam magamból ha nem lesz foganatja akkor ez van , jó játékot Elvenariak .
 
Szia!

Van egy ötletem erre a jelenségre.
Amikor be vagy jelentkezve a játékba és átlépsz egy másik lapra a böngészőben vagy ott hagyod a gépet és elsötétül a képernyő, olyankor a játék "lefagy". Aztán visszatéréskor igyekszik magát "utolérni" és iszonyatosan pörögnek az idők mindenhol. Ez teljesen összezavar bizonyos időket/számlálókat. Aztán amikor belépsz az épületbe és indítasz egy újabb termelést, akkor frissül és olyankor jelzi a helyes időt.
Ezt könnyen ellenőrizheted. Csak annyit kell tenned, hogy felírod mennyi az idő és mennyi van még a termelésből. Aztán amikor visszatérsz a játékba látod, hogy valójában mennyi idő telt el.

...és valóban ez volt a probléma; időközben (mielőtt a segítségedet megtaláltam volna) a Support-tal közösen megoldottuk... ;)
Nagyon köszönöm a segítőkészségedet! :)
 

Szamanta

Újonc
Üdvözlök Mindenkit!
Belekerültem a 22-es csapdájába. A félszerzeteknél nem jutok tovább.
Fejlesszem a raktárt, de a kutatás nem engedi. A feloldáshoz az emelt szintű terményekre lenne szükség.
Segítsetek, hol rontottam el!? Remélem nem kell pénzt bevetnem, mert az nincs.
Köszönöm:
Szamanta
 

BLERO

Felderítő
Üdvözlök Mindenkit!
Belekerültem a 22-es csapdájába. A félszerzeteknél nem jutok tovább.
Fejlesszem a raktárt, de a kutatás nem engedi. A feloldáshoz az emelt szintű terményekre lenne szükség.
Segítsetek, hol rontottam el!? Remélem nem kell pénzt bevetnem, mert az nincs.
Köszönöm:
Szamanta
szia!
Ha a Forrás liget fejlesztésére gondolsz, akkor azt a kenyér, a leves és a zselé termelésével tudod fejleszteni, azokat meg a farmokon termelheted, vagy használsz portálprofitot az előállításukhoz...
Üdv:
B.
:cool:
 

Szamanta

Újonc
Kérlek, segítsetek, mert hónapok óta nem jutok tovább a félszerzetekkel.
Már jó ideje nem is termelek, mert, csak lebeg a többlet.
Köszönöm:
 

Szamanta

Újonc
Köszönöm szépen. A raktárt akartam fejleszteni, nem a forrásligetet.
Így vére tovább jutottam. Hálás vagyok Neked.
Jó éjszakát!
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. Kikutattam, az Építmények fejezetben a D000b Mag elemet, gondolom, ez afféle portál. Központi elemnek írja le.Mégis vicces szappan kell a megépítéshez ( tbk), ami majd később jön, nem logikátlan ez egy kicsit?Köszönöm. Üdv. Amarie.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Kikutattam, az Építmények fejezetben a D000b Mag elemet, gondolom, ez afféle portál. Központi elemnek írja le.Mégis vicces szappan kell a megépítéshez ( tbk), ami majd később jön, nem logikátlan ez egy kicsit?Köszönöm. Üdv. Amarie.

Szia. Nem, nem logikátlan, mivel rögtön a legelső oszlopban tudod kikutatni a Varázspor manufaktúra és társainak a fejlesztését, és ha fejleszted őket, akkor már te is tudsz majd harmadszintű érző árukat előállítani.
 

Pircsi33

Újonc
Sziasztok! A 15.fejezetben járok, s nem tudom megépiteni a bölcsesség termét. Mindig azt jelzi h nem kapcsolódik valamihez. De mobilon nem írja a rendszer sehol sem h mihez kéne kapcsolódnia. Már mindent raktam mellé... tudna valaki segíteni benne?
Köszönöm!
Pircsi
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! A 15.fejezetben járok, s nem tudom megépiteni a bölcsesség termét. Mindig azt jelzi h nem kapcsolódik valamihez. De mobilon nem írja a rendszer sehol sem h mihez kéne kapcsolódnia. Már mindent raktam mellé... tudna valaki segíteni benne?
Köszönöm!
Pircsi
Szia.
A Bölcsesség terme a Mezőgazdasághoz, Gyárhoz és Műteremhez csatlakozik közvetlen. Tehát egy Bölcsesség termének mind három termelővel kell érintkeznie egyszerre.
Nálad pedig csak a Mezőgazdaság és Gyár van lent.
 

Ferenc99

Erős harcos
Nem tudom , hogy sokáig lesz , de jó lenne pomt amikor kell egy ereklyetípus annak nincs akinek meg nem kell annak meg van :)
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok lenne 2 kérdésem, az 5. fejezetben mennyi tartományt tudok maximum felfedezni úgy hogy a tárgyalás még ne kérjen orokokat? És a játékban jelenleg mi a maximum felfedezhető tartomány szám? Van 2 városom 1ik a legvégén másik az 5. fejezetbe, ezért érdekelne ez a 2 szám, korábban már többször is belefutottam ezekbe az adatokba, de most sehol se találom, pedig már az egész wikit átnéztem.
 

Siorna

Veterán
Sziasztok lenne 2 kérdésem, az 5. fejezetben mennyi tartományt tudok maximum felfedezni úgy hogy a tárgyalás még ne kérjen orokokat? És a játékban jelenleg mi a maximum felfedezhető tartomány szám? Van 2 városom 1ik a legvégén másik az 5. fejezetbe, ezért érdekelne ez a 2 szám, korábban már többször is belefutottam ezekbe az adatokba, de most sehol se találom, pedig már az egész wikit átnéztem.
A wiki szerint jelenleg 550 tartomány fedezhető fel (64 bővítésre elegendő).
Fegyvertár a 8. fejezetben fejleszthető arra a szintre, hogy orkokat termeljen: onnantól van értelme orkokat kérni a felfedezésért. A fejezet elején 160 tartomány kell a fejlett felderítők kikutatásához, tehát e felett kellhetnek csak az orkok.
 

nlstemplar

Veterán
Fegyvertár a 8. fejezetben fejleszthető arra a szintre, hogy orkokat termeljen: onnantól van értelme orkokat kérni a felfedezésért. A fejezet elején 160 tartomány kell a fejlett felderítők kikutatásához, tehát e felett kellhetnek csak az orkok.
Hogy orkokat kér e a tárgyalás, azt igazából a tartomány távolsága határozza meg a városodtól, hogy 160 tartományig nem kér orkot , az csak akkor igaz, ha egyenletesen körkörösen haladsz a felfedezésekkel.
 
Fent