• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Képernyő elfogása

Pircsi33

Újonc
Sziasztok! Mobilról játszom s mostanában észrevettem h ha a képernyő irányát változtatom, utána a játékban a felső sávhoz nem férek hozzá.
Vagyis valami miatt fejreállítom a képernyőt, utána pl rábökök a normál árus raktárra vagy az aranyamra, vagy az alapanyag raktárra nem reagál, mintha az a sáv ott sem lenne. Nem ugrik le, mutatva miből mennyi van. S ez minden egyes képernyő elforgatás után létrejön. Ha kilépek majd vissza, akkor helyreáll.
Remélem érthető voltam.
Winyandoron játszom
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! Mobilról játszom s mostanában észrevettem h ha a képernyő irányát változtatom, utána a játékban a felső sávhoz nem férek hozzá.
Vagyis valami miatt fejreállítom a képernyőt, utána pl rábökök a normál árus raktárra vagy az aranyamra, vagy az alapanyag raktárra nem reagál, mintha az a sáv ott sem lenne. Nem ugrik le, mutatva miből mennyi van. S ez minden egyes képernyő elforgatás után létrejön. Ha kilépek majd vissza, akkor helyreáll.
Remélem érthető voltam.
Winyandoron játszom
Kedves @Pircsi33

Lehetséges, hogy nem jól töltötte be az utolsó verziót. Ilyen problémával nem találkoztunk még, nálam sem volt, pedig nagyobb részt mobilról játszom. Kérlek próbáld meg, törölni, majd újra telepíteni.
Köszönöm.
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok! Mobilról játszom s mostanában észrevettem h ha a képernyő irányát változtatom, utána a játékban a felső sávhoz nem férek hozzá.
Vagyis valami miatt fejreállítom a képernyőt, utána pl rábökök a normál árus raktárra vagy az aranyamra, vagy az alapanyag raktárra nem reagál, mintha az a sáv ott sem lenne. Nem ugrik le, mutatva miből mennyi van. S ez minden egyes képernyő elforgatás után létrejön. Ha kilépek majd vissza, akkor helyreáll.
Remélem érthető voltam.
Winyandoron játszom

Szia!
Kipróbáltam ezt az elforgatást és .... van benne igazság!
Ugyanis elforgatás után a raktár és a vendég faj raktára nem hajlandó érzékelni a rábökést.
A Tudáspontok sávja - és mellette a '+' jel - érzékeli és reagál is rá, de a 2 raktár ikon mintha ott sem lenne.
Viszont van egy jó hírem .... ha az Aranyraktár ikonra böksz, utána már megjavul.
Többször is teszteltem - forgattam oda-vissza - és ez a "trükk" bevált, de az biztos, hogy valami baki van a programban. Tehát ez hiba!
Próbáld ki! ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Le tudnátok írni ki, milyen készüléken tapasztalja?

Köszönjük előre is! :)
 

Lupuj

Erős harcos
Huawei Y6
1.134.0-9bb4458-256(hu 1.134) verzió
és
Xiaomi Redmi Go
1.133.0-d4d5758-256(hu 1.134) verzió

Mindkettőn ugyan az a hiba.
Elforgatás(ok) után "nem él" a két raktár gombja. Viszont az Aranyraktár-ra bökés után - érdekes módon - megjavul mindkét raktár gombja.
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Még annyit tennék hozzá, hogy elforgatás után olyan, mintha az a 2 ikon (jel) ott sem lenne.
Nem lehet rájuk bökni és ha üres (épület nélküli) területet húzok alájuk, látszik, hogy "porzik a háttér".
Tehát képtelenség rábökni ezekre az ikonokra, mert nem érinthetőek.
Az már plusz érdekesség, hogy mindez valamiért megjavul az Aranyraktár vagy az Alapanyagraktár lenyitása után.

Ezt a hibát nem a telefonokra kellene ráfogni, nem azokban kell keresni a hibát. :oops: .
 
Utoljára szerkesztve:
Fent