• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bildiko legutóbbi tartalma

  1. Bildiko

    Nincs tervben Kalandos térkép útvonal kiválasztásához új funkciók létrehozása

    Sziasztok Már több éve játszom szín, több várossal. Az ötlet nagyon jó lenne, sajnálom, hogy nem értitek a lényegét. Valaki belép, csak mondjuk reggel, , gyorsan átállítja a termelést. Délelőtt a főmágus kör üzenetben, és a chatre is kiírja, melyik pontba ne tegyenek a többiek. A nap folyamán...
  2. Bildiko

    2021 Eltérések Keresése♥

    :rolleyes: 6 az a hát. Bocsi
  3. Bildiko

    2021 Eltérések Keresése♥

    Sziasztok Én hát eltérést találtam a két kép között. Tisztelettel Bildiko
  4. Bildiko

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  5. Bildiko

    Továbbítva Torony

    Sziasztok Nekem nagyon tetszik az ötlet, támogatom. Nekem van olyan városon, ahol a raktárban 6 varázslatos műhely áll a raktárban, a mostani korban. Abban a városban négy le is van helyezve. Szóval ennél a randomitasnal ez az ötlet sokkal jobb.
  6. Bildiko

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Sziasztok Van egy kisvárosom, a 4. fejezetben. Minden tartomány a nagyon nehéz kategóriában van. Harccal nem lehet nyerni, csak ha van bőven letéve segítő épület, amit barkácsolni kellett . Választás: etess meg kisállat eledellel. Nincs lent mit megetetni, és nincs hely letenni a Baglyot. Nem is...
  7. Bildiko

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Nekem sem sikerült eddig egy napi épületet sem nyernem, pedig már nekem is csak a napi feladatok vannak, és nincsen mit elhasználjak a ködben való haladáshoz. Tetszik az új séma, az , hogy taktikázni kell a ködben, de azt felháborítónak tartom, hogy az eddigi legértékesebb nyereményem kisállat...
  8. Bildiko

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Köszönöm :)
  9. Bildiko

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Elmagyaráznád, hogy ez mit is jelent pontosan? Kérlek.
  10. Bildiko

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Szia Eddig én is így toltam, egy Tűzfőnix etetéssel győztem minden harcban. Tegnap megakadtam a 25. tartománynál. Nem tudtam győzni csak Tűzfőnixxel. Ellátnom kellett a többi tartományt, szóval szerintem jelentősen nehezedtek a harcok. A Varázsakadémia, de a Torony sem ad elég harcászatot segítő...
  11. Bildiko

    2020 Keresd a hibát!

    Sziasztok ! 7 . Bildikó
  12. Bildiko

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Ma mind a 4 városomban befejeztem az eventet, végig csináltam, az utolsó feladat után megkaptam az Óriáskereket. 1 városban 9 fejlesztőt szereztem, volt egy jó napom, amikor 1700 kulcsot ajándékozott a láda kinyitása. Van két városom, ahol 7 fejlesztővel 8. szintes a Holdmedve, tehát , ha a...
  13. Bildiko

    Holdmedve 7-es és 8-as szint

    Én most a 15. fejezetben járok, és bizony nincs elég szilánk, amit meg tudok szerezni, mert több csodám is 5. szintről fejlődne tovább. Az óriás kerékkel napi egy szilánkot lehet termelni, kettő van csak belőle, pedig volt idő, mikor a napi nyereményben is meg lehetett szerezni, hogy 5-6 kerék...
  14. Bildiko

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    A Mogyoróváros jó, abból kellett többet beszerezni :)
  15. Bildiko

    Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

    Ezen kívül lehet a térképen haladva is szerezni bűbájt, ha szerencsés vagy :)
Fent