• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Holdmedve 7-es és 8-as szint

Sziasztok!
Van 1 holdmedvém ami 7-es szintű. Jelenleg 1 töredéket ad.
Van 1 fejlesztőm amivel 8-as szintüvé tehetem. Ha 8-as szintre fejlesztem, akkor bónuszként a tp-t írja és nem a töredéket. Most ez egy az egybe le is cseréli, vagy mind2-t adja? Picit összezavaró ezért kérdezem.
 

Tpedro

Újonc
Érdekes működés, mert ezen az egy szinten ad töredéket. Nem is tudom, hogy megéri-e fejleszteni. Napi fix 1 töredék többet ér mint a többi bónusz, nem?
 

Mihaszna

Veterán
Napi fix 1 töredék többet ér mint a többi bónusz, nem?

Relatív. Törött szilánkot tudsz szerezni a Bajnokságokon is és a Varázsakadémiában is barkácsolható. Ha jól tudom (és nincs beszüntetve), akkor a Varázslatos Sakktábla szett is ad 24 óránként egyet (és még mellé sok mást is), illetve van olyan Csoda is, ami ezt gyártja, igaz annak a gyártási ideje 168 óra (1 hét.. ha jól számolom). Én a Tudáspontokat és az árukat többre értékelem, de hát kinek a pap, kinek a papné. :)
 
Relatív. Törött szilánkot tudsz szerezni a Bajnokságokon is és a Varázsakadémiában is barkácsolható. Ha jól tudom (és nincs beszüntetve), akkor a Varázslatos Sakktábla szett is ad 24 óránként egyet (és még mellé sok mást is), illetve van olyan Csoda is, ami ezt gyártja, igaz annak a gyártási ideje 168 óra (1 hét.. ha jól számolom). Én a Tudáspontokat és az árukat többre értékelem, de hát kinek a pap, kinek a papné. :)
Pont ezt akartam kérdezni. Hogy az most reális adat hogy 1 hetente ad 1 db szilánkot miközben a 7-es macim meg naponta? Értetlenül ülök a gép előtt....
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
reális adat hogy 1 hetente ad 1 db szilánkot miközben a 7-es macim meg naponta?
Kedves Destion!

Az Ősi Csodákra Elvenar régészeti alapköveiként tekintünk. Vannak köztük, amik már nem a régi dicsőségükben ragyognak, mert a rohanó világ újításai ide is beszivárogtatták a fejlődést.
Ilyen a sok fejleszthető eventes fődíj is, melyek bizony értékeket adnak a városnak, főleg ha évekkel korábbra tekintünk vissza.
Remélem, segítettem a megértéshez ;)

További jó játékot!
Niraya
 

Bildiko

Felderítő
Relatív. Törött szilánkot tudsz szerezni a Bajnokságokon is és a Varázsakadémiában is barkácsolható. Ha jól tudom (és nincs beszüntetve), akkor a Varázslatos Sakktábla szett is ad 24 óránként egyet (és még mellé sok mást is), illetve van olyan Csoda is, ami ezt gyártja, igaz annak a gyártási ideje 168 óra (1 hét.. ha jól számolom). Én a Tudáspontokat és az árukat többre értékelem, de hát kinek a pap, kinek a papné. :)
Én most a 15. fejezetben járok, és bizony nincs elég szilánk, amit meg tudok szerezni, mert több csodám is 5. szintről fejlődne tovább. Az óriás kerékkel napi egy szilánkot lehet termelni, kettő van csak belőle, pedig volt idő, mikor a napi nyereményben is meg lehetett szerezni, hogy 5-6 kerék gyártotta a napi szilánkot.
Sajnos a Varázsakadémián is nagyon ritkán adja be, mint ahogy eledelt is alig tudok gyártani, mert nincs rá lehetőségem, nem adja be.
Ne írd azt, hogy a bajnokin lehet szerezni, mert ott is 2-3 000 pontotkat csinálok, tehát szokott onnan is jönni, mégsem elég. Nekem sokkal többet érne ez a Holdmedve, ha 10. szinten a TP helyett szilánkot adna.
Igen, kinek a pap, kinek a papné :)
 

Putyika

Veterán
Ne írd azt, hogy a bajnokin lehet szerezni, mert ott is 2-3 000 pontotkat csinálok, tehát szokott onnan is jönni, mégsem elég.
Pedig a bajnoki kiváló lehetőség törött szilánkot szerezni. A 2-3000 pont nem számít soknak a bajnokiban. Ha igazán kellenek a törött szilánkok, akkor nyiss sok tartományt és csináld meg 6 körösre, a 10+ tartományokban a 6. körben mindben van.
Nekem sokkal többet érne ez a Holdmedve, ha 10. szinten a TP helyett szilánkot adna.
Erre pedig azt tudnám javasolni, hogy hagyd 9-es szinten, nem muszáj teljesen felfejleszteni. ;)
 
Pedig a bajnoki kiváló lehetőség törött szilánkot szerezni. A 2-3000 pont nem számít soknak a bajnokiban. Ha igazán kellenek a törött szilánkok, akkor nyiss sok tartományt és csináld meg 6 körösre, a 10+ tartományokban a 6. körben mindben van.

Erre pedig azt tudnám javasolni, hogy hagyd 9-es szinten, nem muszáj teljesen felfejleszteni. ;)
7-es szinten ad törött szilánkot. 8-tól tp-t. Nekem 7-es szintű van és van 2 fejlesztőm a raktárban.

Egyébként áruld már el hogy csinálod a bajnokit annyira jól. Nekem alig-alig megy. Most 1200 pontom lesz kb. Ilyen, hogy a 15. tartományt csinálom 6X az álmodj királylány kategória nekem.
 

Putyika

Veterán
Egyébként áruld már el hogy csinálod a bajnokit annyira jól. Nekem alig-alig megy.
Ez egy nagyon nehéz kérdés. A legegyszerűbb válasz az, hogy: Csinálni kell!
Eddig fontos volt például a nem kötelező osztagméret növelés kutatások kihagyása, de elvileg az új bajnokitól ez már nem fog számítani.
Én nagyon régóta kizárólag harcolok. Nem volt egyszerű a folyamat, de addig kísérletezgettem és gyakoroltam, amíg rá nem éreztem. Ha valóban érdekel a dolog és akarod, akkor tenni kell érte.
Ha valaki kifejezetten a töredékekre utazik, akkor azt is meg lehet csinálni, hogy az első 9 tartományt csak 1 csillagra és a többit 6-ra....ha másképp nem megy.
Mindenre van megoldás, csak akarni kell, legalábbis én így állok hozzá, szeretem a kihívásokat. ;)
 
Fent