• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Torony

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 37 94,9%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 5,1%

  • Összes szavazó
    39
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xthor

Tag
Sziasztok,

Parszor mar vegigjartam a torony rogos utjat, es azon tunodtem, miert is van ennyire kielezve ebben a jatekban a randomitas....
Aki harcol, annak igencsak jol tud jonni mondjuk egy torpos segitseg, de hat sajnos nem mindig jon ossze, van mikor a kismillio gumifa utan mar a ladat sincs kedve az embernek nyitogatni, de megteszi, akkor meg kap egy dilidongot...
Igy elfiloztam azon, mi lenne ha kapnank pontokat kulon, amit gyujthetni lehetne, amiket be lehetne valtani a toronyban megszerezheto dolgokra, esetleg megszelesebb skalan mozogva megtobbfele nyeremenyre....
Teszem azt mondjuk 2 maxos torony utan osszejohetne annyi pont h vehetnek belole egy torpost.... esetleg egy gumifat :)

Modositva:

A lenyeg:

- Extra fizetoeszkoz a toronynal, amit toronyban valo reszvetelert, aranyban a teljesitett szinttol, kapnank meg, amit halmozhatnank/gyujthetnenk, mellyel tornybol megszerezheto es/vagy toronytol fuggetlen ajandekokat is megvasarolhatnank.

Kis szosszenet meg, h a fejlesztok is ugy erezzek ezt megeri nekik is megcsinalni:

- Akar itt is behozhatnak randomitast, mint pl a varazsakademian, h van par ajandek ami kozul valaszthatnank es hetente valtozik vagy naponta, akar Dia-ert (gyemant) lehetne forgatni uj lehetosegekert, h a zsebuket is megtomhessuk e kedves uj funkcio miatt.
- Akar a Toronyban is elhelyezheto lenne az "arus" akitol vasarolhatnank az itemeket, esetleg berakhatnak meg a kereskedohoz vagy a varazsakademiahoz. (De ezt megint csak ok tudjak, mit kenyelmes nekik leprogramozni)
- Mint kifejtettem par hozzaszolassal lejjebb mit mennyiert arulnanak vagy mennyi fizetoeszkozt kapnank ezt csak ok tudjak kimatekozni, nekunk ugysincs ralatasunk.

Nyugodtan, kiegeszitheti minden kedves latogato, sajat kis meglatasaval meg....
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Sziasztok,

Parszor mar vegigjartam a torony rogos utjat, es azon tunodtem, miert is van ennyire kielezve ebben a jatekban a randomitas....
Aki harcol, annak igencsak jol tud jonni mondjuk egy torpos segitseg, de hat sajnos nem mindig jon ossze, van mikor a kismillio gumifa utan mar a ladat sincs kedve az embernek nyitogatni, de megteszi, akkor meg kap egy dilidongot...
Igy elfiloztam azon, mi lenne ha kapnank pontokat kulon, amit gyujthetni lehetne, amiket be lehetne valtani a toronyban megszerezheto dolgokra, esetleg megszelesebb skalan mozogva megtobbfele nyeremenyre....
Teszem azt mondjuk 2 maxos torony utan osszejohetne annyi pont h vehetnek belole egy torpost.... esetleg egy gumifat :)
Szia
Ha nem lenne a játékban randomitás, mindenki carrá nyerné magát a Toronyból (is). Érdekes felállást mutatna egy Topicban, hogy pl: baccus mára 20-ik Dzsinn -t kaptam a Toronyból , olyan uncsi nincs is hová lerakni. A Torony akkor hatékony ha egy olyan testvériségben játszol ahol a csapat minden tagja fontosnak érzi végig csinálni. Persze ha többször és többet nyernék én sem utasítanám el a nyereményt. A Torony Elvenar egyik legjobban sikerült játékeleme. Azért nem támogatom az ötleted, mert nincs kellően kidolgozva.
 

Calyr

Veterán
Amellett, hogy egyetértek Ericaval, hogy reálisan nézve ügyelni kell a játékegyensúlyra is, én támogatnék olyan megoldást, hogy a jelenlegi random rendszer mellett (!) lehessen gyűjtögetni valamiket, amelyekből korlátozott mértékben (!) választani lehessen nekünk tetsző ajándékot is. Ha ez arányaiban sokkal kevesebb megszerezhető cuccot jelent, mint a random ládázás, de a semminél mégiscsak több lehetőséget, és végre játékosi döntéseket biztosít, akkor azzal talán a játékegyensúly sem borulna meg, és sok játékos is sokkal jobban érezhetné magát.
Pl. a megszerzett esszenciák eltárolódnak, a jobb ajándékok (dzsinn, holdkőár, törp páncél, stb.) be lennének árazva, és ezekkel lehetne őket megvásárolni. Mondjuk két torony maxolásonként egyet.

Egyetlen gondom ezzel, igen,a saját meglátásommal is, hogy kis esélyt látok arra, hogy legyen is belőle valami.
 

Xthor

Tag
Sziasztok,

Ugy latom, h nem teljesen ertettetek a mondandom, azaz Calyr igen, lenyegeben leirta mit akarok, de pont a rossz felet cincaljatok a szovegnek...

Ez a resz egy felig vicces felvezeto (mar akinek), miert is fogalmazodott meg bennem az 5let:

"Parszor mar vegigjartam a torony rogos utjat, es azon tunodtem, miert is van ennyire kielezve ebben a jatekban a randomitas....
Aki harcol, annak igencsak jol tud jonni mondjuk egy torpos segitseg, de hat sajnos nem mindig jon ossze, van mikor a kismillio gumifa utan mar a ladat sincs kedve az embernek nyitogatni, de megteszi, akkor meg kap egy dilidongot..."


Itt ternek ra az 5letemre, ez lenne a lenyeg, amit utana Calyr is szepen megirt... igen, ugyesen osszefoglaltad kb erre gondoltam, en hibam kicsit jobban kifejthettem vola:

"Igy elfiloztam azon, mi lenne ha kapnank pontokat kulon, amit gyujthetni lehetne, amiket be lehetne valtani a toronyban megszerezheto dolgokra, esetleg megszelesebb skalan mozogva megtobbfele nyeremenyre.... "

Ime, ez lett volna egy peldacska sem tobb sem kevesebb:

"Teszem azt mondjuk 2 maxos torony utan osszejohetne annyi pont h vehetnek belole egy torpost.... esetleg egy gumifat :)"

Erica, itt nem a randomitas megszuneset forsziroztam, sot szo sem volt rola, h nem igy a jo, vagy csokkensenek a randomitason, hanem egy az egybe amit leirt Calyr ez lett volna a lenyeg.
 
Utoljára szerkesztve:
Szia
Ha nem lenne a játékban randomitás, mindenki carrá nyerné magát a Toronyból (is). Érdekes felállást mutatna egy Topicban, hogy pl: baccus mára 20-ik Dzsinn -t kaptam a Toronyból , olyan uncsi nincs is hová lerakni. A Torony akkor hatékony ha egy olyan testvériségben játszol ahol a csapat minden tagja fontosnak érzi végig csinálni. Persze ha többször és többet nyernék én sem utasítanám el a nyereményt. A Torony Elvenar egyik legjobban sikerült játékeleme. Azért nem támogatom az ötleted, mert nincs kellően kidolgozva.
 
Kedves Erica!
Xthor ötletének az eleje bevezetés volt. A lényeg a végén volt, amit Calyr észre is vett. Én ha válaszolok valakinek megtisztelem azzal, hogy végig olvasom.
Xthor ötletével teljesen egyetértek.
 

Calyr

Veterán
Kedves Erica!
Xthor ötletének az eleje bevezetés volt. A lényeg a végén volt, amit Calyr észre is vett. Én ha válaszolok valakinek megtisztelem azzal, hogy végig olvasom.
Xthor ötletével teljesen egyetértek.
Hidd el, hogy végigolvasta, és teljesen jóindulatúan írta, amit írt. :)

Ahogy én látom, ezek szerint én sem vágtam le elsőre pontosan (hiszen írtam hozzá saját gondolatot, ami ráadásul kb. ugyanaz, mint az eredeti felvetés), csak jobban ráéreztem.
A lényeg, hogy ennyi félreérthetőségtől talán nem dől össze semmi, az ötlet meg így talán már alakul. :)
 

Calyr

Veterán
Sziasztok,

Ugy latom, h nem teljesen ertettetek a mondandom, azaz Calyr igen, lenyegeben leirta mit akarok, de pont a rossz felet cincaljatok a szovegnek...

Ez a resz egy felig vicces felvezeto (mar akinek), miert is fogalmazodott meg bennem az 5let:

"Parszor mar vegigjartam a torony rogos utjat, es azon tunodtem, miert is van ennyire kielezve ebben a jatekban a randomitas....
Aki harcol, annak igencsak jol tud jonni mondjuk egy torpos segitseg, de hat sajnos nem mindig jon ossze, van mikor a kismillio gumifa utan mar a ladat sincs kedve az embernek nyitogatni, de megteszi, akkor meg kap egy dilidongot..."


Itt ternek ra az 5letemre, ez lenne a lenyeg, amit utana Calyr is szepen megirt... igen, ugyesen osszefoglaltad kb erre gondoltam, en hibam kicsit jobban kifejthettem vola:

"Igy elfiloztam azon, mi lenne ha kapnank pontokat kulon, amit gyujthetni lehetne, amiket be lehetne valtani a toronyban megszerezheto dolgokra, esetleg megszelesebb skalan mozogva megtobbfele nyeremenyre.... "

Ime, ez lett volna egy peldacska sem tobb sem kevesebb:

"Teszem azt mondjuk 2 maxos torony utan osszejohetne annyi pont h vehetnek belole egy torpost.... esetleg egy gumifat :)"

Erica, itt nem a randomitas megszuneset forsziroztam, sot szo sem volt rola, h nem igy a jo, vagy csokkensenek a randomitason, hanem egy az egybe amit leirt Calyr ez lett volna a lenyeg.
Köszi! :) És akkor egy javaslat. Szerkesztéssel tudsz változtatni a nyitó hozzászóláson. Szerintem írd bele, hogy a jelenleg is létező játékelem, a csatánként kapott esszencia lehetne a jutalom vásárlás alapja. És ha kb. kitaláljuk az egyes jutalmak "esszencia árát", akkor mindjárt könnyebben át lehetne látni, hogy az úgy mennyire működhet.
Pl. dzsinn, törp páncél=100 esszencia (mondtam egy szép, kerek számot).
 

Xthor

Tag
Hidd el, hogy végigolvasta, és teljesen jóindulatúan írta, amit írt. :)

Ahogy én látom, ezek szerint én sem vágtam le elsőre pontosan (hiszen írtam hozzá saját gondolatot, ami ráadásul kb. ugyanaz, mint az eredeti felvetés), csak jobban ráéreztem.
A lényeg, hogy ennyi félreérthetőségtől talán nem dől össze semmi, az ötlet meg így talán már alakul. :)

Semmi gond, irtam is: " en hibam kicsit jobban kifejthettem vola: " azert is tordeltem az elozo hozzaszolasomban szet, comment-tel, h jobban atlathato legyen mire gondoltam.
Semmikeppen nem allt szandekomban barkit is megserteni, es nem is nehesztelek senkire.
orulok annak ha megertheto lett vegul is, mi jart a kis buksimban. :)
 

Xthor

Tag
Köszi! :) És akkor egy javaslat. Szerkesztéssel tudsz változtatni a nyitó hozzászóláson. Szerintem írd bele, hogy a jelenleg is létező játékelem, a csatánként kapott esszencia lehetne a jutalom vásárlás alapja. És ha kb. kitaláljuk az egyes jutalmak "esszencia árát", akkor mindjárt könnyebben át lehetne látni, hogy az úgy mennyire működhet.
Pl. dzsinn, törp páncél=100 esszencia (mondtam egy szép, kerek számot).

Igazabol ennyire az 5letbe nem mennek bele, mert ha tetszik is a fejlesztoknek, miszerint extra fizetoeszkozt kapnank a toronyban, mi ugysem latunk a rendszeruk moge, ezt ha elfogadjak ugyis ok fogjak kimatekozni h mit, mennyiert fognak arulni, es mennyi fizetoeszkozt is kaphatnank hetente a toronyert.
 

Calyr

Veterán
Igazabol ennyire az 5letbe nem mennek bele, mert ha tetszik is a fejlesztoknek, miszerint extra fizetoeszkozt kapnank a toronyban, mi ugysem latunk a rendszeruk moge, ezt ha elfogadjak ugyis ok fogjak kimatekozni h mit, mennyiert fognak arulni, es mennyi fizetoeszkozt is kaphatnank hetente a toronyert.
Rendszeresen fórumozok a játék béta oldalán is, ezért nem annyira saját, mint inkább ottani tapasztalat (konklúzió), hogy az ötleteket a lehető legtöbb konkrétummal érdemes kidolgozni, és úgy tálalni. Minél több ilyen van benne, annál nagyobb eséllyel mehet át. És ennek az ellenkezője is igaz: ha nincs elég konkrétum, lehet az itteni szavazáson sem kap elég támogatást.
 

bere007

Veterán
Minden olyat támogatok, ami némileg csökkenti a randomitást és picit szabadabb kezet ad nekünk és dönthetünk arról, hogy nekünk mi lenne a jó.

A játékegyensúlyról meg annyit, hogy a piaci felfordulás és aránytalanság egyik fő okozója a torony szettes épület volt. Szinte teljesen elértéktelenedett a tekercs a gyanta meg a bizmut, mivel azokhoz ilyen épületekkel mindenki hozzájut.
 

Bildiko

Felderítő
Sziasztok
Nekem nagyon tetszik az ötlet, támogatom. Nekem van olyan városon, ahol a raktárban 6 varázslatos műhely áll a raktárban, a mostani korban. Abban a városban négy le is van helyezve. Szóval ennél a randomitasnal ez az ötlet sokkal jobb.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
A torony ajándékai nem mindig érik meg a fáradtságot, sajnos van, hogy mannanövényt és a gumifát ( mi már elneveztük "gaznak" ) csak azt kapjuk. Elég bosszantó tud lenni mikor gaz, bűbájtöredék a láda ajándéka. Amiért érdemes menni az a törp páncélkészítő, dzsinn és a varázslatos épületek.

Eltudnám azt képzelni, hogy akár ezek az ajándékok megmaradnának de ha valaki teljesít egy bizonyos szintet kapna érte külön mondjuk egy jelvényt, a jelvényt meg belehetne váltani ajándékokra.

pl:
- 2 jelvény egy állateledel
- 5 jelvény 100% kalapács
- 10 jelvény egy holdkőtár
- 20 jelvény egy törp páncélkészítő
-30 jelvény egy dzsinn
- 40 jelvény egy varázslatos épület

Így mindenkinek lenne esélye megszerezni ezeket az ajándékokat és nem a véletlenen múlna hogy kapunk e a toronytól.
A játékosok meg maguk dönthetnék el melyik ajándékra váltják be a jelvényeiket, max lehetne egy limit havonta vagy félévente,
hogy melyikből hány db szerezhető.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent