• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

Bildiko

Felderítő
Sziasztok :)
Jó lenne ez a lehetőség, hogy az új fejlesztőből lehet régit barkácsolni, ha adná a Varázsakadémia ott, ahol szükség lenne rá. Négy várossal játszom, abból kettőben van tizedik szintes főnix. Mindkettőben kaptam már lehetőséget arra, hogy barkácsoljak régi fejlesztőt. Ott, ahol szükségem lenne a régi fejlesztőre, mert nincs lent régi főnixem, csak az alap, oda nem ad be barkácsolási lehetőséget. Elhúzták a mézes madzagot az orrom előtt.....
 

DeletedUser3391

Vendég
A feladatsortól eltérően, a 119.-ik "Fedezz fel egy tartományt vagy Fejlessz 1 épületet 16+ szintre",
helyett a Kutass ki 1 technológiát, vagy szerezz 40 vízíóport következett!
 

bere007

Veterán
Legalább azt a szerencsétlen tp áldásos napot bent lehetett volna hagyni. A kút el lett véve, helyette kaptuk a gyorsítókat, a gyorsítók el lettek véve, helyette meg most kaptunk olyan napi díjakat, amit még a raktárba sincs pofám betenni, hanem inkább egyszerre bedarálnám. Ahogy néztem, igazat adok annak, aki valahol azt írta, hogy összeválogatták ez elmúlt időszak leghaszontalanabb épületeit és azt szépen elosztották.

És mielőtt belém állna valaki, örülök minden kis kacatnak, mert max darálni jó lesz, csak hát nagyon nem erről kellene szólni egy eventek. Eddig a fix feladatsorosnál voltak jó főnyeremények és jó napi díjak. Választani kellett a ládanyitásoknál, hogy melyik kell, mert mindegyik nem lehetett. Most meg a fődíj is olyan amilyen, a napit meg már jellemeztem. Evvan...
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok :)
Jó lenne ez a lehetőség, hogy az új fejlesztőből lehet régit barkácsolni, ha adná a Varázsakadémia ott, ahol szükség lenne rá. Négy várossal játszom, abból kettőben van tizedik szintes főnix. Mindkettőben kaptam már lehetőséget arra, hogy barkácsoljak régi fejlesztőt. Ott, ahol szükségem lenne a régi fejlesztőre, mert nincs lent régi főnixem, csak az alap, oda nem ad be barkácsolási lehetőséget. Elhúzták a mézes madzagot az orrom előtt.....
Remélem lesz elég recepted amíg át lehet alakítani , lehet , hogy csak összekutyultak valami programot és azért nem ad eleget talán kijavítják .
 

liliputy

Veterán
nagyon nem erről kellene szólni egy eventek. Eddig a fix feladatsorosnál voltak jó főnyeremények és jó napi díjak. Választani kellett a ládanyitásoknál, hogy melyik kell, mert mindegyik nem lehetett
Ládanyitásoknál milliószám jön a kalapács és pénzeső, semmi érdemes! A főnyereményekről ne is beszéljünk. Tele van a hócipőm ezzel az eventtel :mad::mad::mad::mad::mad: Akkor inkább már ne is legyen, felesleges idő és egyéb ráfordítás.
 

ElfSusa

Erős harcos
Sajnos nem értem. Nem értem, hogy mi járhat a fejükben és miért. Miért, mikor, mitől, hol romlott el, de főleg miért? Mert megijedtek a macis event hatalmas sikerétől? Esetleg néhány játékostársam (most kikacsintottam láttátok? ugyeugye:p) fanatikusságig menő beszerzési vágyától -ők tették lehetővé!-? Úgy szeretném megtudni! Persze szépek az épületek, mint mindig, csak kár, hogy sosem szorítunk helyet nekik a városainkban, mert pontosan ők terveztek így, hogy a hely másra kelljen! Kár értük! Kár a tervező munkájáért, aki szépet gondolt, a grafikuséért, mert szépet rajzolt. Kár...Amikor egy épület kevesebb lakost ad, de több helyet foglal el, mint a normál lakóépület, azt az ember nem teszi le. Feleslegesen dolgoztak. Sajnálom őket érte! Sajnálom és szomorú vagyok, hogy sok időt energiát fektettek bele. Nem értem mit gondolnak. Nem értem, nekik nem esik rosszul a kritika amit a munkájukért kapnak? Szeretnék belelátni a fejükbe...
 

Rikari

Veterán
Valójában én sem veszem már hasznát az eventben elnyerhető dolgoknak, mert a kihasználhatóság és hatékonyság irányában építkeztem, mind a termelés, mind a hadseregek gyártását illetően. Viszont a játék öröméért csinálom az eventet, kifejezetten szeretem a feladatokat teljesíteni egyenként kitűzött célként. Ha már bent vagyok a játékban, akkor tolom ezt is. Nagyon sokan csinálják a pörgetések kedvéért és mert jó vele elmolyolni. Valami hasonló érzésem van most, amikor teljesítem a feladatokat. Nem lebeg már előttem az a megszerzési vágy mint hajdanán, amikor spóroltam a kútra, vagy amikor nyomtam az időgyorsító miatt. Most csak elszórakozok vele és ez is nagyon jó tud lenni. :)
 

Bildiko

Felderítő
Sajnos nem értem. Nem értem, hogy mi járhat a fejükben és miért. Miért, mikor, mitől, hol romlott el, de főleg miért? Mert megijedtek a macis event hatalmas sikerétől? Esetleg néhány játékostársam (most kikacsintottam láttátok? ugyeugye:p) fanatikusságig menő beszerzési vágyától -ők tették lehetővé!-? Úgy szeretném megtudni! Persze szépek az épületek, mint mindig, csak kár, hogy sosem szorítunk helyet nekik a városainkban, mert pontosan ők terveztek így, hogy a hely másra kelljen! Kár értük! Kár a tervező munkájáért, aki szépet gondolt, a grafikuséért, mert szépet rajzolt. Kár...Amikor egy épület kevesebb lakost ad, de több helyet foglal el, mint a normál lakóépület, azt az ember nem teszi le. Feleslegesen dolgoztak. Sajnálom őket érte! Sajnálom és szomorú vagyok, hogy sok időt energiát fektettek bele. Nem értem mit gondolnak. Nem értem, nekik nem esik rosszul a kritika amit a munkájukért kapnak? Szeretnék belelátni a fejükbe...
Nekem is csak gyűlnek a tojások, nincs mire pörgessek... Majd valami csak lesz, ami viszonylag jó, ha nem, ledarálom....
 

Bildiko

Felderítő
Kevés a kisállat eledel, amit gyártani lehet. A legkisebb városomban , nem is tudok már etetni, mert nincs. Pedig kellene, de nem ad be barkácsolni....Nekem a négy városomból egyben vagyok úgy, hogy alig adja be barkácsolásra. Nálatok van hasonló tapasztalat? A tesók közül panaszkodnak néhányan, hogy hetente egyszer ha kifogják , hogy beadja barkácsolni....
 

Rikari

Veterán
Kevés a kisállat eledel, amit gyártani lehet. A legkisebb városomban , nem is tudok már etetni, mert nincs. Pedig kellene, de nem ad be barkácsolni....Nekem a négy városomból egyben vagyok úgy, hogy alig adja be barkácsolásra. Nálatok van hasonló tapasztalat? A tesók közül panaszkodnak néhányan, hogy hetente egyszer ha kifogják , hogy beadja barkácsolni....
Nálam ez nem jellemző, szinte minden nap van állateledel a listában. Ha úgy érkezem, hogy nem tudom elindítani, mert az előző termelésnek nincsen vége, akkor azt legyorsítózom, kiveszem és elindítom az eledelt, mert arra szükségem van mindig.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Számomra hasznos az event, mert rengeteg dolgot tudok kivenni a ládákból. Nálam nincs az a nyersanyag, arany, sereg ami el ne tudna fogyni!! ;)
Úgy tekintek rá, mint a spájzra ahova ha bemegyek mindig találok valamit, amire éppen szükségem van! Emiatt is csinálom szorgalmasan a feladatokat! :)
Egy szó, mint 100 nekem tetszik! Köszönet érte a készítőknek! :)

Üdv.: Szeri :)
 

Erica

Veterán
A többségnek viszont jól jönnének az értékesebb nyeremények,
Pontosan így látom én is.Attól,hogy egy városban MOST nincs mit csinálni,lehetne a sok gyorsítót,portálprofitot,bűbájokat ..stb gyűjtögetni a következő Fajra.Nagyon egysíkú event lett.Tele lett "nemtudommirehasználni"Itemekkel. Pont ezért lett volna fontos,ha a fent említett ajándékok belekerülhettek volna. Nah,majd reméljük a legközelebbi.....mert a reményhal ugye.
 

Rikari

Veterán
Nyilván....., hisz már nincs már mit csinálni, a városod kész. ;)
A többségnek viszont jól jönnének az értékesebb nyeremények, amikkel fejlődhetnénk és gyorsabban haladhatnánk. :rolleyes:
Nem írtam azt a bejegyzésemben, hogy nem örülnék annak, ha értékesebb itemek, gyorsabb haladást elősegítő nyeremények lennének újra az eventekben. Arra világítottam rá, hogy ez számomra így értéktelen lötyögéssé vált és csak azért csinálom, mert játszogatok vele, minden cél nélkül. A semmitől több, de ha így haladunk akkor lassan eljutunk a teljesen érdektelen nyereménylistáig, ami ugyan csinoska design, csak minek. Nyilván sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnék rá újra, ha mindazt visszatennék az eventbe amit ebből egy húzással kivontak. Ahhoz a többséghez tartozom én is, akik elégedetlenek a mostani összeállítással. Egyet beszélünk lili és Erica és mindazok, akik itt kifejtették az elégedetlenségüket. A városom nincsen készen, mert nem tettem rá pontot, nem hagytam még abba. Mindig van mit csinálnom benne és ha nagyon akarnám akkor még tovább is tudnám fejleszteni több szempontból is. Nagyjából megvagyok, de csak mert készen vagyok az új fajjal, viszont a jövőben ez is a múlt lesz, ha jön a következő faj, amit természetesen én is várok. A késztől mindig messze leszünk azok, akik rendszeresen játszunk, visszük a bajnokságokat, maxoljuk a tornyot és fejlesztjük az épületeinket. Kellenek ehhez azok a plusszok, amik most nagyon hiányoznak az eventből. Szeretném ha visszakaphatnánk a kutakat, gyorsítókat és minden olyan itemet, amivel eddig a haladásunkat segítették elő. Ez egy megtorpanást mutat, melynek kapcsán én is remélem csak, hogy a sok kritika, amit megfogalmaztunk eljut az illetékesek füléig.
 

Tejinashi

Erős harcos
@Syntex, meddig maradnak benn az ereklye barkacsolos receptek a jatekban?
Ha lesz hidegmeleg fonix ereklye az event utani kalandban, ha lesz, akkor azt is tudjuk majd ertelmes fonix ereklyeve konvertalni?
Nem valószínű, mert kéne hozzá a másik főnix ereklye, azt meg csak az event alatt kapod. Egyébként meg az event leírásban is ott van, hogy nem végleges: "Ha a tavalyi Főnixed vagy az idei Hidegtüzes Főnix fejlődésére szeretnél összpontosítani, akkor a Barkácsolás használatával átalakíthatod a Hidegtüzes Főnix tárgyait Főnix tárgyakká vagy fordítva. Az átmenet azonban költséges lesz, ez azt jelenti, hogy 3 Főnixereklyét kell befektetni ahhoz, hogy 1 Hidegtüzes Főnixereklyét kaphass vagy 2 Hidegtüzes Főnixereklyét kell beváltani, hogy kaphass 1 Főnixereklyét. Válassz okosan, mivel az opció csak korlátozott ideig lesz elérhető az esemény vége után "
 
Fent